Academie RoD

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Buna seara tuturor

Am placerea de a va anunta ca din aceasta seara tribul L.T.R a devenit academia oficiala RoD

Conducatorii triburilor cu care avem relatii diplomatice vor fi contactati in acest sens

Conducerea ROD
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

numai cerere de resurse nu auzisem pe extern
acum,gata se intampla si astea....oare l1 va mai scoate treburi d astea din putul gandirii?:)
 

DeletedUser

poate a confundat forumul intern cu cel extern, cine stie? Oricum:

"2.7 Este interzis a se posta in numele unui jucator banat. Banul a fost dat pe anumite considerente legate de regulament.
Orice post de pe alt cont inseamna afront adus echipei de moderatori si sfidarea regulamentului.
Acest lucru se sanctioneaza direct cu warn, iar la a doua abatere ban."

:)
 

DeletedUser

dupa cum spune si topic-ul tau,nu ma pun cu tine,ai mintea odihnita
 

DeletedUser

ce topic? :)) ;) Ai incercat tu ceva, dar nu ti-a iesit, asta e
 

DeletedUser

eh :) noi sa fim sanatosi :) cum era aia cu mintea odihnita ?? :))
 

DeletedUser

Frumos....mult succes in noua organizare & organigrama....
 

DeletedUser

Buna seara tuturor

Am placerea de a va anunta ca din aceasta seara tribul L.T.R a devenit academia oficiala RoD

Conducatorii triburilor cu care avem relatii diplomatice vor fi contactati in acest sens

Conducerea ROD

Esti constient ca te-au luat de prost nu? fara suparare si fara jignire :D
 

DeletedUser4933

:) nu cred ca este constient dar acum ca i-ai spus cred ca....tot nu s-a prins....
 

DeletedUser

Ce sa ajuns,doamne!!
Trib distrus,ramas fara aproape nimic (doar prietenia dintre ei) si pe langa faptul ca inca nu sau lasat de joc sau nu au renuntat la P&P1 de prost gust, mai si recruteaza o noua academie :)))))))))))))))) asta e gluma secolului
 

DeletedUser

man , te-ai gandit ca poate sprijinul prmit de ei nu a fost gratuit? si acum cauta academie sa sprijine la randul lor? stiti cum e cu camata..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus