Acdemii

=GETO-DACUL=

member
Scor reacție
0
Pentru ca in ultimii ani a luat amploare, iar acum au inceput da apara jigniri, injurii si amenintari. jocul a luat o turnura neasteptata. S-au format triburi, care apar pe fiecare lume, mereu aceleasi, formeaza 5-10 academii, ocupand uneori un continent intreg. Apoi, nemotivand gestul, trimit la interne pentru a inchide lumea, sute de membri. As dori, disparitia acestor strategii sau limitarea acestor academii ale fiecarui trib. Astfel, disputa unei lumi, devine msai interesanta…
 

marele bunic

member
Scor reacție
0
"TREBURILE" - Ghid pentru gloria mea si scarba celorlalti.

1. Cooperativa.
am 2-3 tovarasi, ma stiu cu ei de la terasa.
am facut un trib, "Cooperativa BMW" cu vreo 3-4 academii: BMW1, BMW2, samd.
recrutam la greu, si daca unii nu vrea, le dam la doi in bot si restu' vine de frica.

2. Hai fraierilor!
dam mesaje la aia de la AUDI: "ba voi astia de la AUDI, nu vedeti ca BMW e mai CUL? la noi aveti voie la barbare, fara numar! plus sfaturi gratis si resurse mai vedem. da' nu care cumva sa va duceti la aia de la OPEL, ca e vai si-amar de capul lor"
si mai recrutam o gramada... si mai facem niste academii... BMW 8, BMW 9...

3. Pumnii mei carte nu stie!
incepem internele. intai luam satele la aia care face pa desteptii ca aia e jigodii si latra pe forum.
gasim un motiv, merge orice: ca are nume urat la sat sau ca n-a fost onlain la 3 dimineata.
daca comenteaza punem pe aia care tace sa le dea in cap la aia de face pe nebunii.
e destul fraieri care crede ca asa ramane in gasca.
lasa-i sa viseze. vine si la ei randu'!

4. Razboiu' zihologic
propaganda merge inainte: "Veniti! oricine e primit in marea familie BMW! Veniti! ca avem si directie si transmisie si frana! Sa vina intai tradatorii, ca e si ei oameni! p-orma vine si turma"!
si mai desfiintam niste triburi... mai facem niste filiale... BMW 20, BMW 21...

5. Organezatele
aici e partea care te simti ca Dumnezeu.
pun fraierii sa-mi blindeze satele ca Eu sunt in granita si granita-i acolo unde zic Eu.
pun fraierii sa atace pe aia de la AUDI ca ne-a injurat de mama (i-am auzit eu cand a zis: "Vorsprung durch Technik").
Noi, tovarasii, stam la pescuiala: daca pica, pica! daca nu, mai bagam ceva interne ca fraierii e multi.

6. Dujmanii mor!
finka suntem si jmekeri si infipti, castigam si lumea asta si trecem la urmatoarea.
ce-ai zis? ca nu mai sunt jucatori?
ca s-a plans unii ca i-am luat cu japca?
ca s-a lasat de joc?
pai fir-ar mama lor de jigariti! ce facem aici? caritas?

7. Mucles toti ca va ia mama dracu'!
 
Ultima editare:

**vodo**

member
Scor reacție
0
Pentru ca in ultimii ani a luat amploare, iar acum au inceput da apara jigniri, injurii si amenintari. jocul a luat o turnura neasteptata. S-au format triburi, care apar pe fiecare lume, mereu aceleasi, formeaza 5-10 academii, ocupand uneori un continent intreg. Apoi, nemotivand gestul, trimit la interne pentru a inchide lumea, sute de membri. As dori, disparitia acestor strategii sau limitarea acestor academii ale fiecarui trib. Astfel, disputa unei lumi, devine msai interesanta…
Sunt de acord cu aceasta propunere. Foarte multi jucatori se lasa de acestjoc din cauza acestei strategii
 

Deleted User - 743793465

Da, e de dorit sa se limiteze numarul de academii, dar ma intreb cum se va realiza asta. Ca pot fi numite nu bmw1, ci DaciaPapuc, dar membrii vor juca in aceeasi directie
 

bmcpst

member
Scor reacție
0
Eu cred ca nu mai are nici un viitor acest joc. Acu regret ca am inceput sa joc dupa o pauzaaaaa lungaaaaa, dar imi pare bine caam intrat sa joc. Asta ma inversuneaza sa nu mai joc niciodata.
 
Ultima editare:

=GETO-DACUL=

member
Scor reacție
0
E totosi mult. Se vor folosi de toate acest portite. Vor face 9 academii. Cred ca cate doua, are fi ideal, pentru a relansa joaca.
 

Pure Carnage

member
Scor reacție
0
Eu cred ca nu mai are nici un viitor acest joc. Acu regret ca am inceput sa joc dupa o pauzaaaaa lungaaaaa, dar imi pare bine caam intrat sa joc. Asta ma inversuneaza sa nu mai joc niciodata.

In principiu tipul asta de strategie e adoptat de jucători nu prea buni. În loc sa renunțăm la joc, de ce jucătorii buni care urăsc asta nu formează un trib și apoi nu mai contează câte academii au
 
Sus