acelasi trib inegalabil

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

un nou record a fost atins p L1 d catre tribul superlativelor....doamnelor,domnilor-i give you-primul trib care a atins 100.000.000pct====>~TLD~:cool:
 

DeletedUser

mi-am dat seama mai nebune,dar titlul zice cam asa "acelasi trib inegalabil"-si vroiam doar sa punctez ca mai sunt si alte triburi care au atins suta,chiar daca nu pe L1

ai vreo treaba cu l1?nu stii sa faci o distinctie?joc eu sau TLD p clasica ca sa faci o comparatie?.................esti p vreun medicament ciudat?:D
 

DeletedUser

go ~TLD~ \:d/ up up :D haii haii ca se poate si 200 \:d/ arata mai bine :D


we the best raţă dă rest ( no offence REST) \:d/
 

DeletedUser

\:d/ ~TLD~ is the best... haiii nu aveti cum sa negati >:) \:d/
pana si statisticile ne numesc zeii lumii 1 \:d/
 

DeletedUser

frumos, Cata, frumos :) ^_^
si da, tu,rau... cu mine :(( *suspine*

si da ai dreptate:) suntem cel mai bun trib... unghia in gat.. ca nu o sa cadem^_^
 

DeletedUser

TLD e unul din cele mai bune triburi din istoria .ro . E un trib care a facut istorie si inca face. Desi multi il vor distrus el inca rezista...Apreciez mai ales pe jucatorii care au fost in TLD in perioada romantica a L1...Nu stiu cati mai sunt in TLD de azi, dar ei au fost elita, baza pe care s-a ridicat acest trib. Nu trebuie sa uitam de liderul tribului, de Valiusha. Si el merita la fel de multe aprecieri. Degeaba ai jucatori buni daca nu stii sa ii conduci...

mai sunt o gramada,chiar si eu desi nu eram in conducere sunt din ziua a-4-a tribului:p.......sa nu uitam ca mai sunt anlu,hunter,aiurea,vadimash,strangerX-ul,cosmoplus,jean71,warangel si imi cer scz daca uit p cineva
oricum meritul principal e al lui vali si a unor oameni care,daca ar fi continuat probabil am fi fost si mai sus:p......hades1234,talibanul,pojodumble,coman, balauru711....avem o istorie bogata
oricum,legenda va continua
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2404

eh din pacate sunteti mari la puncte dar la inamici invinsi nu prea (inamici invinsi ca aparatori :p). oricum felicitari dar mai aveti de muncit pana sa deveniti tribul perfect :p
 

DeletedUser

eh din pacate sunteti mari la puncte dar la inamici invinsi nu prea (inamici invinsi ca aparatori :p). oricum felicitari dar mai aveti de muncit pana sa deveniti tribul perfect :p

tibisor, suntem deja tribul perfect:D nu mai putem face nimic^_^
 

DeletedUser

Felicitari TLD.



Mai avem mult de asteptat pana trece si uscatelul pe locul 1 ,la jucatori ? :rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2602

1 sapt maxim si isi aconteaza locul 1
dar uitat-va putin la media de puncte pe sat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ati atins voi 100 mil insa rip care are cu 60 de membri mai putin are 90 mil;)...deci tot ei stau mai bine....voi sunteti mai multi...de asta sunteti mai in fata la punctaj:p
 

DeletedUser

ati atins voi 100 mil insa rip care are cu 60 de membri mai putin are 90 mil;)...deci tot ei stau mai bine....voi sunteti mai multi...de asta sunteti mai in fata la punctaj:p

ei pierd sate in prostie ;)

16 Mai 2008

~TLD~ - RIP

[~TLD~] Sate pierdute : 158
[~TLD~] Sate castigate : 387

[RIP] Sate pierdute : 387
[RIP] Sate castigate : 158

le'am luat dublu sate decat am pierdut :) si gandeste'te ca unele sunt furate :) asa vreo 20 si ceva.. ale dezbracatei..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus