Acv!la vs LeonEF

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

................
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu vreau sa ma bag, dar sa va laudati dupa ce leon saracii aveau un alt razboi si v-ati bagat si voi, nu e prea frumos:(
 

DeletedUser

Cine a zis ca suntem in razboi cu ei ? Trebuie sa repet ce am mai zis odata ? Pur si simplu luam satele neutre :)
 

DeletedUser11365

:))

si cate is pe k42?ii mai mult decat firesc sa ne rupeti acolo...cu un raport de 5 la 1 nu avem nici o sansa acolo....chiar nu ii motiv de lauda...
 

DeletedUser

1. Consider ca actuala configuratie a tribului afecteaza intr-un mod negativ procesul de dezvoltare al tribului pentru ca de cand s-a sfarsit razboiul productiv cu [M~W] putem zice ca am stat pe loc(de aprox 2 saptamani)!Lipsa unui adeversar in acest joc duce la monotonie totala.

2.Strategia...sincer o vad cam asa:
*Un conflict cu tribul CIRC e ca si inutil,motiv simplu: lipsa unei granite masive precum am avut-o cu cei din MW!va puteti uita pe TWstats si veti vedea ca granita e ca si inexistenta(si e foarte complicat sa ajungem sa ne luptam cu circarii,intre Acv!la si CIRC se gaseste tribul GT)

*k41: nu e prea interesant sa te lupti cu jucatori mici la care ai moral sub 60 chiar si sub 50(duce la pierderea trupelor intr-un hal far de hal)!iar cucerirea de sate de 116 pcte pentru a te chinuii sa le cresti e pierdere de timp(si pe urma ce faci?te duci mai departe catre marginea hartii cu satele mici pana se termina harta mai avem un continent si suntem acolo)!

*singura cale de a iesi din acest impas este punctul cardinal NORD:ce gasim acolo?pur si simplu 2 triburi cu care avem granita masiva(LeonEF si C.A.G) si un conflict cu unul dintre aceste triburi ne-ar scoate din aceasta criza de incetinire a procesului de dezvoltare al tribului!trebuie sa realizam ca suntem intr-un joc de razboi(sunt legate prietenii...asta e frate,esti bun castigi esti slab pierzi si prietenia ramane si in acelasi timp placerea de a juca acest joc care poate fii si distractiv daca il joci intr-un mod amical,pe k42 ar trebuii sa mai existe doar un singur trib si anume Acv!la si toti cei din Nord sa aibe frica pentru ca suntem un trib puternic si ne respectam adversarii dar pacat pentru ei .... SUNTEM PREA BUNI)!
Multumesc si tot respectul pentru voi!


Acv!la= sclavi dupa L2!!!
cam asa gandeste Acv!la!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser


acu zmeule ia mai dai 2,3,4,5,6 semne de .....

Ati crescut langa circ iar acu ati fi sarit pe ei!!!!

Daca C.A.G. nu se baga in razboiu asta facea cea mai mare greseala!!!!dupa leonEF urmeaza si C.A.G.
CE PACAT CA, SUNTETI DEPARTE DE INDIA!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am ajuns celebru cu postul ala! era o parere personala mey pepito! bagator in zeama ce esti!

ce avem noi cu circul? :-? :confused::confused::confused:

nici cu Leonii nu avem nimik! ne intereseaza satele k42!

GO PLANET:cool:
 

DeletedUser

nu e pacat pepito :) sa te duci la biserica sa aprinzi lumanari pt norocul pe care il ai , dar nu spune hop nu se stie ce-ti rezerva viitorul :))
 

DeletedUser

acu zmeule ia mai dai 2,3,4,5,6 semne de .....

Ati crescut langa circ iar acu ati fi sarit pe ei!!!!

Daca C.A.G. nu se baga in razboiu asta facea cea mai mare greseala!!!!dupa leonEF urmeaza si C.A.G.
CE PACAT CA, SUNTETI DEPARTE DE INDIA!!!


AS DA ORICE SA AM GRANITA CU PREA MARITUL pepito
 

DeletedUser

am ajuns celebru cu postul ala! era o parere personala mey pepito! bagator in zeama ce esti!

ce avem noi cu circul? :-? :confused::confused::confused:

nici cu Leonii nu avem nimik! ne intereseaza satele k42!

GO PLANET:cool:

ba asta lasa ciocu mic ca te bag cu capu in zeama!
 

DeletedUser

La fel cum a zis si Mircea mai sus, nu suntem in razboi cu LeonEF, nu facem decat sa luam satele din K42.

Rog un moderator sa inchida acest topic deoarece nu prezinta nici un fel de interes pentru restul triburilor, decat eventual pentru pepito, care probabil ca duce lipsa de alte activitati (n-am sa le enumar, pentru ca isi poate da seama oricine) si a vazut aici o oportunitate de a se afirma.

Multumesc.
 

DeletedUser

nu e pacat pepito :) sa te duci la biserica sa aprinzi lumanari pt norocul pe care il ai , dar nu spune hop nu se stie ce-ti rezerva viitorul :))

ba sa aprinzi lumanari u la cine vrei tu ! ca eu aprind la prost ca tine!clar?
pe mine nu ma intereseaza daca iau ban pe forum da sa ii aprinzi lumanaru lui ........
 

DeletedUser9398

..

pepito?? biscuitele??? stii sa joci triburile biscuite???
 

DeletedUser

ba sa aprinzi lumanari u la cine vrei tu ! ca eu aprind la prost ca tine!clar?
pe mine nu ma intereseaza daca iau ban pe forum da sa ii aprinzi lumanaru lui ........

Tu esti genu de om care isi zice in gand..."Sunt invincibil". Asa a zis si PARANOIA...si ? ce sa intamplat cu PARANOIA? a ? pepito...iti recomand sa nu te bagi atata in seama. Nu stiu cum cei din INDIA pot sa suporte un lider ca tine. Nu ai respect pentru tine...nu mai zic de cei din jurul tau...dar cu un lider ca tine INDIA se va duce de rapa. Macar cu PARANOIA mai puteai sa schimbi o vorba omeneste...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

florine ,eu stiu ca oltenii sint mai aprigi de felul lor dar tu dai impresia ca esti de la Caracal :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tu esti genu de om care isi zice in gand..."Sunt invincibil". Asa a zis si PARANOIA...si ? ce sa intamplat cu PARANOIA? a ? pepito...iti recomand sa nu te bagi atata in seama. Nu stiu cum cei din INDIA pot sa suporte un lider ca tine. Nu ai respect pentru tine...nu mai zic de cei din jurul tau...dar cu un lider ca tine INDIA se va duce de rapa.



esti dus cu capu!! cei din INDIA! tin la mine chiar mai mult decat va imaginati voi!!!daca nu tineau la mine plecau din trib!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus