Acv!la vs LeonEF

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

hai ma zi zau? si div-co a luat sate din INDIA! si unde e acu DIV-CO??????
 

DeletedUser4901

dar se obseerva si din atacuri precum e cel postat mai sus..de ce il eviti;;)face parte din tribul tau..;))ma mir uneori cum de mai exista jucatori de genul asta la nivelul asta..la care sar presupune ca sunteti
 

DeletedUser

Inca odata un admin este rugat sa inchida , sa stearga aceasta tema! Vom vorbi in joc prin fapte cum am facut-o pana acuma,!
Greseala mea ca am deschis aceasta tema!
O seara placuta tuturor!
 

DeletedUser

hai ma zi zau? si div-co a luat sate din INDIA! si unde e acu DIV-CO??????

de ce sa sterga teama? lasa sa vada lumea cat de tari va credeti!
 

DeletedUser8416

hai ma zi zau? si div-co a luat sate din INDIA! si unde e acu DIV-CO??????

:D ... A disparut DiV-CO datorita indiei ?! Ati uitat cand nu faceati fata si champy78 a fost adus de la cateva sute de mii de pct la 70k in doar 2-3 zile si veneati cu replici de genul: "da, bine ca va legati de un trib mai mic decat voi"...

PS1: DiV-CO e in GT acum...

PS2: Du-te la un control ca ai probleme serioase de personalitate si la mansarda...

PS3: Asa cum s-a mai zis mai sus, topicul ar trebui inchis!
 

DeletedUser

pai si aia e o fapta pe care merita lumea sa o vada;))

Buna seara.

Aspirator sincer.Amandoi stim ca putem discuta pe acel raport zile intregi.Pot sa iti spun ca jucatorul e praf,sau se lasa de joc,sau is restructureaza satele si a vrut sa scape de defensiva.
Sau pur si simplu ca sitterul lui a vrut sa faca misto.

Explicatii gasim cate vrem si depinde de ce parte suntem.In fiecare actiune a fiecarui trib se gasesc rapoarte interpretabile sau presupuse greseli.
 

DeletedUser

eu nu vad DIV-co pe harta daca tu vezi e grav! eu in locu tau imi tinem pliscu
 

DeletedUser

da asa e :)))))))) cati din div-co sunt in GT? dute la veterinar eu zic ca e o alegere buna!
 

DeletedUser

hai ma zi zau? si div-co a luat sate din INDIA! si unde e acu DIV-CO??????

daca nu vezi fostul div-co a devenit GT asta pt cultura ta generala :) iar daca inca nu ai invatat sa citesti respectiv sa scrii (vezi mesajele de mai sus ) noi nu putem sa-ti ,,traducem " lista de membri ai tribului GT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tema topicului: Acv!la vs LeonEF

pepito, esti cumva in Acv!la sau Leon si noi nu stim? Esti purtatorul de cuvant al celor din Leon? Ti se pare ca ei nu stiu sa posteze pe forum daca au ceva de spus? Sau pur si simplu vrei sa le dovedesti tuturor ca si neuronul care credeam ca il ai e lipsa?
Valabil pentru toti cei care abereaza si isi defuleaza frustrarile in acest topic.

Inca o data fac apel la unul din moderatorii forumului sa inchida acest topic, care nu e decat un topic de spam pentru pseudojucatori gen pepito.

Din acest moment nu va mai posta aici nici un membru al tribului Acv!la.
 

DeletedUser

ca sa vezi :))) bai terminatule majoritatea jucatorilor care a atacat india nu mai exista!!! asa ca ciocu mic si fa papuci!
 

DeletedUser

Tema topicului: Acv!la vs LeonEF

pepito, esti cumva in Acv!la sau Leon si noi nu stim? Esti purtatorul de cuvant al celor din Leon? Ti se pare ca ei nu stiu sa posteze pe forum daca au ceva de spus? Sau pur si simplu vrei sa le dovedesti tuturor ca si neuronul care credeam ca il ai e lipsa?
Valabil pentru toti cei care abereaza si isi defuleaza frustrarile in acest topic.

Inca o data fac apel la unul din moderatorii forumului sa inchida acest topic, care nu e decat un topic de spam pentru pseudojucatori gen pepito.

Din acest moment nu va mai posta aici nici un membru al tribului Acv!la.



daca ai treaba doar cu ei da-le mesaj zmeule :))))forumul e pt toata lumea!
orcum stiu ca o sa stau pe bara o vreme da merita sa imi bat joc de niste prosti ca voi!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser301

nu prea cunosc zona unde e acv!la .....dar academia lor a fost facuta prastie de 15 insi in vreo 3 zile ....apoi au plecat care pe unde au apucat
 

DeletedUser

Topic inchis!
Reguli generale:
1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise.
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil asupra posturilor foarte scurte si fara relevanta.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus