Acvila vs. M~S

  • Autor subiect DeletedUser13067
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13067

Dupa ce jumatate din tribul Acvila a plecat intemeind M~S au urmat 3 zile de soc (daca il pot numi asa) . Ba suntem impartiali, ma aliati, ba dusmani. Azi situatia a luat-o razna ... Prieteni buni in triburi dusmane, interese comune si totusi dusmani...

Rog conducerea triburilor aliate sa ia o pozitie ferma in ceea ce priveste aceasta situatie.

Iar daca vreun membru M~S citeste acest post, astept impresii ... Hai sa dam cartile pe fata si sa vedem ce e de facut, fosti colegi!

Va saluta o acvila !
 

DeletedUser

Ce pot sa spun...macar au si ei ce face...si nu schimba ca altii triburile saptamanal
 

DeletedUser

raspuns

Multi de la voi au plecat si au format un nou trib ~DE~. Acvila din pacate nu mai reprezinta nimic.

Am fost in Acvila si am ajutat cat am putut de mult. Dar daca nu mai era conducere ...
 

DeletedUser13067

ovimar .... conducere era .... Stiu si de ~DE~ care e intemeiat de Valentynho. Pe mine ma deranjeaza atitudinea de lasitate de care au dat dovada multi. Cand Acvila era un singur trib toti eram prieteni si brus li s-a pus pata unora....
Nu am nimic cu ei, am prieteni in M~S si ma cert cu ei pentru ca nu vreau sa merg la ei in trib.... Dar cand am intrat in Acvila am zis ca nu mai plec de aici....
Si uite cum din cauza lui poro07 si a lui reed guy am parasit tribul ... ca sa nu mai zica ca spionez M~S ...
 

DeletedUser

speranta exista pt acvila...dar noi crestem si mai tare.;) suntem pe 20 acum.
 

DeletedUser13067

sa cresteti sa ajungeti si pe 1, dar la cum lucrati voi fostii colegi.....
poro cel putin nu are scuza la ce a facut...
 

DeletedUser13067

snr sibiu este in M~S alaturi de tine :) Nu este singur :D
si oricum sunt aproape de el pe harta :)
Oricum vorbesc cu el zilnic, dar nu stiu ce legatura asta asta cu subiectul:p
 

DeletedUser

sa cresteti sa ajungeti si pe 1, dar la cum lucrati voi fostii colegi.....
poro cel putin nu are scuza la ce a facut...

Mai usor ca zice lumea ca sunt balaurul cu 7 capete :D
Probabil ca ti-ai dat si tu seama ca alta solutie nu am avut.
Viata e dura chiar si pe triburile.ro, dar daca joci pentru prieteni si prietenii nu resimti...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus