Acvillas Fraternita - Comunicat Oficial

  • Autor subiect DeletedUser4049
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4133

S-a facut un anunt din partea Acvillas Fraternita si s-au si dat deja explicatiile de rigoare. Consider ca scopul a fost atins si rog un moderator sa inchida acest topic.
Multumesc.
 

DeletedUser

Nu uita ca tu ai dorit continuarea discutiei pe forumul extern prin mesajul pe care mi l-ai trimis in joc.
In ceea ce priveste grija pentru voi..hai sa fim seriosi de aia nu mai pot eu sa dorm noaptea.
Reactia mea a tinut numai de faptul ca v-am cerut sa nu ne duceti cu vorba si sa recunoasteti care sunt dedesubturile acestei schimbari de pozitie.
Pentru ca pana una alta sunt jucatori care va pot considera tradatori pentru iesirea din coalitia HELL-CIRC-GHIMES.
Din acest punct de vedere am avut tot dreptul sa cer explicatii.
Numai bine!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Buna .... si de la inceput imi cer scuze pentru interventia pe care o voi face:rolleyes: .

Eu cred si e pur si simplu parerea mea personala ca ambele parti ce au participat la aceasta discutie au dreptate.

E adevarat ca ne-am schimbat atitudinea fata de fostul M~K dupa ce a intrat in GT dar aceasta schimbara este cauzata prin faptul ca noi am avut tinte prestabilite care si in momentul de fata sunt valabile. Este normal ca atitudine noastra sa se schimbe ca o reactie la schimbarile majore in derularea jocului si sa ne reeveluam prioritatile si posibilitatile :).

Diplomatia este una dintre cele mai puternice arme ...si fiecare o foloseste cum stie le mai bine . In ceea ce ne priveste cred ca am folosit-o bine pana acum.

Respect faptul ca vrei sa vorbesti cu cartile pe fata si eu o sa iti spun parerea mea personala si probabil a majoritatii membrilor din tribul nostru:

-nu vrem un razboi cu GT pentru ca am avea multe de pierdut (ambele parti ar avea), si aici nu ma refer strict la sate ci si la prieteni si respect.

-coalitia noastra dupa parerea mea a fost una locala si nu cred ca tribul HELL sau Ghimes au profitat de apartentea noastra in aceasta coalitie din punct de vedere a razboaiele pe care le duc ei (voi;)).

In sfarsit, si promit ca asta o sa fie ultima mea interventie :), sa nu uitam ca e doar un joc si interactiunea dintre oameni e mai importanta decat punctele pe care le strangi si cu care te mandresti.

Daca cineva vrea sa continue discutia asta este rugat sa ne contacteze in joc sau sa deschida un topic in care spamul si povestile se poata desfasura linistit.

Cu respect Marius :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus