ad TFO

  • Autor subiect DeletedUser18409
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18063

ca sa ti se raspunda tot cu o intrebare....
Unde este maretul si adevaratul adtfo??cel care trebuia sa cucereasca L7.....
 

DeletedUser18409

atunci va promit ca revin :)))
o sa auzitzi din nou de mine
deja sunt in tribul vostru
 

DeletedUser18063

foarte bine,vezi sa iti pui si stema de la adtfo...macar asa stim pe cine nu bagam inseama,findca stim ca se va baga el...
 

DeletedUser18409

ralf36,in ciuda atacurilor tale,eu inca te respect...asta daca mai este pe cont titularul
 

DeletedUser18409

dragii mei,va invit sa mai cititi odata acea fabula...veti descoperii cu surprindere cat de adevarata a putut fi
adio TFO...sfarsitul vostru a fost exact cel din fabula
:))) nici nostradamus nu o nimerea mai bine
 

DeletedUser18409

chiar nimeni din fostul tfo nu mai are curajul sa deschida gura?
singuri v-ati ingropat...si acum platiti pt prostiile facute
flame va avea aceeasi soarta
promit
 

DeletedUser

Vezi ca ai 3 posturi la rand s-ar putea sa iei un ban de toata frumusetea ta
Cand vei reushi tu sa duci jucatorii din TFO la margine atunci sa mai vorbesti!
Si TFO-ul tu l-ai distrus cu minciunile tale si te asigur ca cei din DIABLO nu dau doi bani pe tine te folosesc ca esti bun acolo sa enervezi lumea si sa ii implici in atacuri" Orgoliul tau prostesc si toate minciunile tale au distrus o poveste frumoasa inceputa in GOD stii foarte bine... o poveste care se putea termine foarte frumos daca nu erai tu incapatanat "

E ultimul post pe care ti-l adresez , nu mai meriti nici macar o mica atentie
Iti urez toata bafta din lume sa ti se duca gloria ( aia inexistenta , existenta doar in mintea ta )
Apropo unde este tribul adTFO ala care trebuia sa il duci in primele 5 ? Off la naiba n-ai putut , Nu stii decat sa comentezi , sa te dai mare pe spatele jucatorilor foarte buni din Diablo... umplutura ai fost si umplutura vei ramane in continuare
Si daca cineva te respecta pe lumea 7 te asigur ca numarul este poate sub 0 persoane ceea ce nu pot spune si despre mine, imi pare rau ca nu-s rea si nu pot sa-mi supar putinii prieteni pe care i-am format pe lumea 7 ca altfel zburai demult din Diablo

Si sa nu crezi ca se incheie totul aici , putin imi pasa ca-mi pierd satele ceea ce am eu tu nu vei avea niciodata... respectul!

Cred ca este cazul ca un moderator sa inchida si topicul asta care nu-si mai are rostul , inca un trib inexistent pe lumea 7 datorita maretului jucator care mai mult vorbeste decat joaca " cavalerul danubian " ( un nostradamus al triburilor - nici nu cred ca stii cine a fost dar tu-l folosesti )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Nu sunt la curent prea bine cu conflictele care au fost si care exista intre voi asa ca nu pot comenta(a comenta-verb care imi e caracteristic:X) insa cred ca,CoditZe are dreptate asupra unui aspect,si anume ca acest topic ar trebui inchis de catre moderatori deoarece este "trecut" si nu isi mai are rost.


Cearta dintre voi poate continua la topicul "DIABLO vs IP-AL"(FLAME mai nou).Toate cele bune!
 

DeletedUser18409

cine din tribul ala te respecta pe tine,coditze?
esti paranoica fato
imi zici mie ca nu stiu sa joc cand tu trimiti majoritatea atacurilor pe bonus de noapte
nu am jucat 2 luni si tu nu ai reusit sa-mi egalezi punctele la inamici invinsi
de fapt cred ca si un an daca stau *** tot nu reusesti
cat despre nostradamus,afla ca tu nu o sa citesti toata viata ta cat am citit eu pana acum
 

DeletedUser18409

din partea mea nu e niciun pic de ura
pe mine ma distreaza postarile ei
eu doar incerc s-o invat acest joc
 

DeletedUser15358

din partea mea nu e niciun pic de ura
pe mine ma distreaza postarile ei
eu doar incerc s-o invat acest joc

Cum sa inveti tu pe cineva jocu asta cand nici tu nu il stii ?
Tu esti o persoana lipsita de realizari.Nu ai demonstrat nimica nici pe l7 nici pe l9,in afara de faptu ca te-ai facut de ras(ai fost trimis la pascut pe ambele)
Faptu ca iti faci rost de conturi nu dovedesti ca esti o persoana invincibila ci una care nu stie sa piarda.:)
 

DeletedUser18409

mai baiatule...dute tata la culcare tu nu vezi ca nu ai audienta ?
te bagi peste tot ca musca-n lapte doar te-o baga *** pe tine cineva in seama
apropo de realizari...ale tale care sunt?
 

DeletedUser

Cred ca ar fi cazul sa reveniti la subiectul topicului sau ma voi vedea nevoit sa-l inchid.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus