ad TFO

  • Autor subiect DeletedUser18409
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18063

credeam ca in trib sa sta pentru trib,ca asa am si eu prieteni,si ma duc sa "stau" pentru ei acolo..... :D
 

DeletedUser19193

coditze,lui obi nu i-am reprosat niciodata felul de a conduce tribul:)...
 

DeletedUser

a ajuns un refugiat sa fie conducatorul unui trib care are in nume TFO . Ma refer la KM3L3ONUL . Praf si pulbere ...
 

DeletedUser

Pain de unde stii ca este in conducere?

Zoltex , parca pt nimic in lume nu plecai in ad TFO =))
Ovidiu ai facut treaba buna , ai luat numai " oameni de oameni " in ad TFO , probabil pt puncte . Te cunosc si stiu ca ai aceeasi parere ca si mine despre ei dar no sunt buni acolo la puncte...
 

DeletedUser18409

coditze,nu ma cunoshti deloc
am zis intordeauna ca in tribul nostru vor avea loc intotdeauna membri tfo
apropo...zoltex a fost dat afara de voi,ca multzi altzii
daca nu ar fi fost dat afara nu ar fi ajuns la noi niciodata
eu am fost dat afara,majoritatea jucatorilor noshtrii au fost datzi afara fara a li se acorda posibilitatea sa spuna ce au de spus
noi ashtia datzi afara ce trebuia sa facem...?
sa renuntzam la joc pt ca asha a vrut un mare conducator tfo?
ce-ar fi sa ne lasatzi in pace sa ne vedem de joc
suntetzi disperatzi ca va pleaca oamenii...voi nu ganditzi ca problema e la voi in trib *** nu noi suntem problema voastra
e normal ca daca concediatzi in stanga ***-n dreapta,cei datzi afara, au prieteni care vor fi dezamagitzi
spunetzi ca eu va distrug tribul...nu dragilor,nu eu fac asta
daca eu nu am fost bun pt tfo,vreau sa demonstrez ca pot continua acest joc *** in afara tfo-ului
nu ** in numele lui ionut
cel care e sitter pe contul lui a facut o declaratzie menita sa ne desfintzeze
ionut a intrat *** rectificat cele spuse de respectivul,spunand ca ma sustzine in tot ceea ce fac
daca nu ai vazut,vezi ca e trecut pe forumul conduceri(daca nu au shters)
 

DeletedUser

coditze,nu ma cunoshti deloc
am zis intordeauna ca in tribul nostru vor avea loc intotdeauna membri tfo
apropo...zoltex a fost dat afara de voi,ca multzi altzii
daca nu ar fi fost dat afara nu ar fi ajuns la noi niciodata
eu am fost dat afara,majoritatea jucatorilor noshtrii au fost datzi afara fara a li se acorda posibilitatea sa spuna ce au de spus
noi ashtia datzi afara ce trebuia sa facem...?
sa renuntzam la joc pt ca asha a vrut un mare conducator tfo?
ce-ar fi sa ne lasatzi in pace sa ne vedem de joc
suntetzi disperatzi ca va pleaca oamenii...voi nu ganditzi ca problema e la voi in trib *** nu noi suntem problema voastra
e normal ca daca concediatzi in stanga ***-n dreapta,cei datzi afara, au prieteni care vor fi dezamagitzi
spunetzi ca eu va distrug tribul...nu dragilor,nu eu fac asta
daca eu nu am fost bun pt tfo,vreau sa demonstrez ca pot continua acest joc *** in afara tfo-ului
nu ** in numele lui ionut
cel care e sitter pe contul lui a facut o declaratzie menita sa ne desfintzeze
ionut a intrat *** rectificat cele spuse de respectivul,spunand ca ma sustzine in tot ceea ce fac
daca nu ai vazut,vezi ca e trecut pe forumul conduceri(daca nu au shters)

Dragul meu Ovidiu , Nu am vorbit nici o secunda de Zoltex , sunt altii care sunt demni de ... mai bine nu ma pronunt ! Cum poti iesi din trib sa-ti ataci fostii colegi? Si

Noi nu te lasam in pace? Noi am deschis topic? Tu te faci singur de ras si ti-am mai explicat nu mai vorbi nici in numele lui Ionut nici in cel al lui Ghost ! De ce nu zici la toata lumea ca ai recrutat jucatori care isi ataca fostii colegi? De ce nu prezinti la toata lumea situatia decat din punctul tau de vedere? Te crezi mare vedeta ? Crezi ca esti singurul de joaca triburile care stie sa faca ceva? Nu esti decat un jucator oarecare ... atat!

Si inca ceva Ovidiu ! Ai crescut datorita unor oameni ! datorita TFO-ului ! Macar atat ar trebui sa te gandesti daca ai putina demnitate si respect in tine !
A si un PS: Parca dadeai stregere cont ... nu ca ar fi fost a 6 sau 7`a oara ! ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18409

hai sa stabilim nishte lucruri...
tfo nu a facut pt mine cat am facut eu pt el
normal ca sunt un jucator oarecare la fel ca noi totzi
nu intzeleg de unde atatea atacuri,cu ce ma fac de ras?
delet cont dau cand vreau eu,daca vreau...tu conditze,parca imi luai apararea pe forum,cand m-au dat afara
de unde invershunarea asta?
oare a inceput din momentul in care tzi-au dat un post de conducere?
 

DeletedUser

Nici nu ma asteptam la alt raspuns de la tine ! Da ti-am luat apararea pana sa vad cat de mult iti bati joc de un trib pt care zici ca ai facut atatea ! Esti un nerecunoscator ! Ai crescut pe spatele si cu ajutorul unor oameni .. Ce atateaaaaa multe lucruri ai facut tu pt TFO? Zeule!
Macar din respect pt niste oameni puteai sa-ti numesti altfel tribul Ca nu tu ai facut adevaralul TFO ci Ghost si Ionut ! NU TU
 

DeletedUser19193

cred ca a facut destul de multe cavalerul...citeste declaratia facuta de mn acum 2-3 zile in acest topic...reciteste
 

DeletedUser

Intervin si eu cu umila-mi parere , la cele intamplate . Imi pare sincer rau cand vad triburi dezbinandu-se din cauza conflictelor interne ... acesta este un fapt care mi se demonstreaza de cand joc acest joc ( aproximativ 2 ani ) . Ce nu pot face dusmanii declarati , fac dusmanii nedeclarati ai tribului ... cei care instiga la revolte , cei care isi afiseaza nemultumirea si isi manifesta frustrarile zilnice din real-life pe acest joc . Lucruri urate ... parerea mea . Acest joc are rolul de a relaxa , nu de a creea nervi , si crize nervoase . Lucrurile nu trebuie luate personal . Ganditi-va inainte de a mai lua decizii de genul ( ma adresez aici celor din ad tfo ) , tribul care v-a sustinut atata timp , va intoarceti impotriva lui din cauza unor conducatori ? comunicarea e cheia succesului si deschide drumul catre compromisuri si intelegere ... ganditi de 2 ori inainte sa faceti ceva . Din prisma mea , m-as bucura sa va reuniti cu tfo , si sa ingropati securea razboiului si orgoliul personal . Pe acest joc , manifestari ale orgoliului nu-si au rostul si duc numai la pierzanie , va spun din experienta , nu sunt outsider situatiei actuale . Eu personal fac apel la impacare , ganditi-va ca dusmanii tribului se bucura in timp ce voi va pierdeti timp si nervi , unul impotriva altuia , om impotriva altui om ... prin intermediul unui joc ... nu e deloc frumos si nici sanatos . Interesele mele fata de voi sunt nule , sper sa nu fiu inteles gresit , dar nu-mi plac lucrurile dezbinate . Fac apel sa puneti lucrurile in balanta pentru a 2 a oara ... lumea 7 nu e nici pe departe jucata , inca este loc pentru orice . Jocul acesta isi pastreaza natura imprevizibila ... haideti sa-l jucam asa cum se cuvine .
 

DeletedUser18409

intradevar,frumoase cuvinte...
*** mai frumos ar fi daca, intradevar,nu ar avea un scop ascuns
shtim de aliantza cu tfo,shtim ca va doritzi un trib tfo reintregit cu care sa atacatzi in voie diablo...probabil decisiv
normal ca shtitzi de aliantza noastra cu diablo pe care ii vom sustzine in acest conflict
intradevar...frumoase dar nu chiar lipsite de interes
 

DeletedUser

Imi pare rau cand vad atata infantilitate , si imi pare rau ca mi-am spus parerea , era de datoria mea sa spun ceva , si am spus-o in nume personal nu am vorbit in numele tribului din care fac parte . Esti dominat de paranoia domnule cavaler danubian , nu o sa ajungi departe astfel . Eu am facut apel la impacare si tu imi sari la gat ca am nu stiu ce interes ascuns , uita-te in ce imagine iti pui oamenii , nu tribul . Implicit acest topic nu trebuia sa existe , e totus "bucatarie interna" . Daca un conducator are aceste reflectii asupra situatiei actuale , atunci imi dau seama ca nu aveti cum sa faceti pace . Scuzele mele ...
 

DeletedUser13868

Intervin si eu cu umila-mi parere , la cele intamplate . Imi pare sincer rau cand vad triburi dezbinandu-se din cauza conflictelor interne ... acesta este un fapt care mi se demonstreaza de cand joc acest joc ( aproximativ 2 ani ) . Ce nu pot face dusmanii declarati , fac dusmanii nedeclarati ai tribului ... cei care instiga la revolte , cei care isi afiseaza nemultumirea si isi manifesta frustrarile zilnice din real-life pe acest joc . Lucruri urate ... parerea mea . Acest joc are rolul de a relaxa , nu de a creea nervi , si crize nervoase . Lucrurile nu trebuie luate personal . Ganditi-va inainte de a mai lua decizii de genul ( ma adresez aici celor din ad tfo ) , tribul care v-a sustinut atata timp , va intoarceti impotriva lui din cauza unor conducatori ? comunicarea e cheia succesului si deschide drumul catre compromisuri si intelegere ... ganditi de 2 ori inainte sa faceti ceva . Din prisma mea , m-as bucura sa va reuniti cu tfo , si sa ingropati securea razboiului si orgoliul personal . Pe acest joc , manifestari ale orgoliului nu-si au rostul si duc numai la pierzanie , va spun din experienta , nu sunt outsider situatiei actuale . Eu personal fac apel la impacare , ganditi-va ca dusmanii tribului se bucura in timp ce voi va pierdeti timp si nervi , unul impotriva altuia , om impotriva altui om ... prin intermediul unui joc ... nu e deloc frumos si nici sanatos . Interesele mele fata de voi sunt nule , sper sa nu fiu inteles gresit , dar nu-mi plac lucrurile dezbinate . Fac apel sa puneti lucrurile in balanta pentru a 2 a oara ... lumea 7 nu e nici pe departe jucata , inca este loc pentru orice . Jocul acesta isi pastreaza natura imprevizibila ... haideti sa-l jucam asa cum se cuvine .
cine sa gasit sa vorbeasca:rolleyes:
 

DeletedUser

nu credeam ca se va intamplat chiar asa, am inteles ca ati facut alt trib pentru ca nu va convenea conducerea, dar chiar sa faceti aliante impotriva noastra :O ....

E o chestie lipsita de respect fata de fostii colegi de trib care nu am nici o vina in toata cearta asta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

as dori ca aceast topic sa fie inchis . Stiu ca nu eu l-am deschis , dar cavalerul danubian cred ca doreste si el tot la fel . Nu are rost sa ne certam degeaba . Toate se vor rezolva...
 

DeletedUser

De ce sa-l inchida ? Sa vada si lumea cum a dat gres cavaleru:) Toti vor back s-au convins de el probabil ! Miseleste ati atacat miseleste Pierdeti probabil:)

In fine ! Nu mai adaug nimic ! !Ai dovedit inca o data Ovidiu ce fel de om esti ! Sau acum dai a 10 oara stergere cont??
 

DeletedUser18409

oare chiar asa de greu este sa intzelegeti ca am preferat sa dau delet cont decat sa ma bat cu voi...?
s-a mers prea departe
voi ati atacat si s-a platit un pret scump
cineva f drag mie din tfo a fost atacata
de aceea m-am retras
apropo...nu am shtiut nimic de aceste atacuri deoarece am fost la serviciu
sa avetzi un joc bun
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus