Adevarata fata a Ibidem

  • Autor subiect DeletedUser5596
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40689

Caut un fake.. Si nu gasesc.. Caut un fake si nu gasesc.. ma alde ibidem .. Ce vreti sa demonstrati cu fake-urile trimise pe mine la 15 ore ?

Ba alde ca si cum n-ar fi , da tu ce vrei sa demonstrezi aici ? treci la spam si fa gargara ma scatman .

Plin de indivizi care n-au nimic de zis da se baga si ei ca mustele-n zer , asta fiindca prima data v-ati bagat in laptele ala care avea aflatoxină , mai bine stati oleaca sa treca efectele .
 

DeletedUser21870

1000 cuvinte 1 ban nu fac...totul se vede pe harta...si momentan ibidem e lider...
 

DeletedUser

1000 cuvinte 1 ban nu fac...totul se vede pe harta...si momentan ibidem e lider...



:)) esti tare rau,si noi am fi lideri daca am face fuziuni cu alte triburi....dar voi nu ati putut sa ajungeti pe locul 1 asa ca ati dat drumu la fuziune cu alt trib....:))
 

DeletedUser40689

:)) esti tare rau,si noi am fi lideri daca am face fuziuni cu alte triburi....dar voi nu ati putut sa ajungeti pe locul 1 asa ca ati dat drumu la fuziune cu alt trib....:))

Cu daca nu se face istoria , apoi , cat timp am fost pe 1 fara nici o fuziune ? de ce vorbesti si tu in necunostinta de cauza ?

Ce nick ai in joc ?
 

DeletedUser

CIRCUS a fost pe primul loc,voi mereu ati fost sub noi dupa ce ati facut fuziune cu aliati vostri atunci ati luat pozitia de lider pe lumea 32,dar nu e nimic eu zic ca e inca la inceput si lucrurile nu vor ramane asa :)
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Puneti presiune pe ei ca ii intimidati si cedeaza....

misto semnatura ai , bă Dragos. :)))))))
Presioneaza in continuare.
 

DeletedUser42770

Macar bine ca nu e din Dark W ... dar am uitat ca s-au linistit dupa tentativa de inobilare nemaipunand ca anuntati de spioni si cu atac venit la 1 minut dupa inobilarea mea :))

Ca tot venii vorba sa va prezint ce uameni ca tot facea gura mare nenea LegionNegro pe aici :


i B i D e M astăzi la ora 21:50:10:329 6:15:35
i B i D e M astăzi la ora 21:50:10:970 6:15:35
i B i D e M astăzi la ora 21:50:11:412 6:15:36
i B i D e M astăzi la ora 21:50:11:717 6:15:36
i B i D e M astăzi la ora 21:55:54:237 6:21:18 (Sprijinul Meu) (POSTAT PE FORUM PENTRU SPRIJIN BINEINTELES CA DOAR ERA SAT DE 1,8K SI INTRE MULTE ZECI DE PUNCTE ROSII)

Cred ca vede orice om ca ajunge la 21;50 ultimul nobil respectiv satu e luat !
Dar totusi ... SURPRIZA ... cu marsavii si smecherii asa cum stiu doar ei CIRESARII uitati rapoarte si ora lor + ca sa radeti mai bine Religia mea :))

http://ro32.triburile.ro/public_report/42093c6b0b7332db7aa66b94d1c898fe
http://ro32.triburile.ro/public_report/6cbec1fef210cefe8b11f7196d2d06bc


Rapoartele vorbesc de la sine bineinteles la fel si experienta si corectitudinea de care dau dovada cei din Dark W si anume infiltrari si spioni si marsavii ieftine !

FELICITARI INCA ODATA ... DE CAND A INCEPUT LUMEA NU AM DORMIT ASA BINE SI FERICIT NOAPTEA !
 

DeletedUser43196

Artistu;) assac se poate bate le orice ora cu tribul vostru pot zice ca nu prea aveti jucatori mai buni ca assac in trib;)
 

DeletedUser42770

Artistu;) assac se poate bate le orice ora cu tribul vostru pot zice ca nu prea aveti jucatori mai buni ca assac in trib;)

da am observat ce atacuri a dat ...
evident daca era baiat istet trimitea fullu ce il are urmat de 50 topoare + 1 nobil ... sau 50 usoare + 1 nobil cum face un om normal.
Si da intradevar observ cu se bate cu tot tribul nostru ... cand a trebuit sa merg cu cu mangotaru si cu laryyy langa ei ... sa nu mai punem ... noi cu sate de 1,8k pcte !

Este buni ma este buni ... :) respecte

O mica editare legat de assac

Lumea 25,26,27,28 ... cine stie cunoaste cine nu se intereseaza ... intradevar doar performante notabile , e bun gata se poate bate cu Ibidem

Tu citesti inainte de a scrie ceva sincer acum ... mihnea de la tine aveam pretentii ce dracu
 

DeletedUser35216

aha... ce credeti voi ca aflati din twstatsul ala... nu stiu.
catalogati un jucator dupa ce vedeti acolo, dar cateodata puteti sa va si ardeti :D
 

DeletedUser42770

aha... ce credeti voi ca aflati din twstatsul ala... nu stiu.
catalogati un jucator dupa ce vedeti acolo, dar cateodata puteti sa va si ardeti :D

Nu asta era ideea si esenta la ce ma refeream eu dar ... ce rost mai are sa o dam in povesti interminabile !
 

DeletedUser40689

CIRCUS a fost pe primul loc,voi mereu ati fost sub noi dupa ce ati facut fuziune cu aliati vostri atunci ati luat pozitia de lider pe lumea 32,dar nu e nimic eu zic ca e inca la inceput si lucrurile nu vor ramane asa :)

Daca tu chiar crezi asta ai o problema , totusi nu am sa vin cu statistici , mi se pare o prostie , auzi , sa ne contrazicem cine cat timp a fost locu' 1...

Nu vreau sa zic nimic de circ , dar mai bine abtine-te te rog .
 

DeletedUser

Daca tu chiar crezi asta ai o problema , totusi nu am sa vin cu statistici , mi se pare o prostie , auzi , sa ne contrazicem cine cat timp a fost locu' 1...

Nu vreau sa zic nimic de circ , dar mai bine abtine-te te rog .


Da, nici eu nu as mai ** de CIRCUS ca mau dezamagit,dar asta e cand nu e intelegere la nivel de conducere se duce dracu totul...in fine poate nu ne mai numim noi CIRCUS dar tot aceiasi jucatorii am ramas in afara de matzz* :| si de abtinut nu ma pot abtine asa sunt eu :)
 

DeletedUser40689

Da, nici eu nu as mai ** de CIRCUS ca mau dezamagit,dar asta e cand nu e intelegere la nivel de conducere se duce dracu totul...in fine poate nu ne mai numim noi CIRCUS dar tot aceiasi jucatorii am ramas in afara de matzz* :| si de abtinut nu ma pot abtine asa sunt eu :)

Te-ai abtinut totusi :)

Cam scurta reprezentatia de data asta , pacat .

Pana ieri discutiile cu cei din Fiind! mi-au placut , hai sa lasam intepaturile care duc la jigniri , cred ca putem strecura cate o ironie fina fara sa se inflameze spiritele .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42770

Ti-as mai spune inca odata ceva mihnea dar iar ma taxeaza moderatorii pentru ca te critic ! Si nu-mi doresc sa am nici macar avertisment pe acest Forum !

Si nu am impresia ca spera , pai mai mihnea voi nu vedeti ca v-ati aliat 4-5 triburi de top impotriva noastra si tot mare lucru nu va iese ... dar o sa aveti o surpriza cand ajung a nostrii in zona voastra !
Pentru cine stie cunoaste ! :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus