Adio, l 5 !!

  • Autor subiect DeletedUser18462
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser18462

"Setzel Triburile: pai nu ma fxxx
Setzel Triburile: innobilez tot intern"


waroom a fost frumos, odata...

din pacate, va salut, waroom nu mai e tribul meu, pentru care am luptat de vreun an de zile, din prima zi de L5...

a inceput cu vsALL... trib cu care am maturat pe jos cu nbz, desi multi nu recunosc asta... l'am pus p herifle intemeietor, langa mine... m'am inconjurat de o conducere buna.... dupa ce cativa din nbz s'au refugiat in Doomed, trib care a facut cateva fuziuni, pt a rezista in fata noastra, vsALL a fuzionat cu GD si THOR, formand Silent; am ucis tot... eram p culmi... dupa care, pt multzi, a intervenit plictiseala.... atunci, i'am zis lui herifle sa'l aduca p setzel, din doomed, pt a reimprospata conducerea...

ce nu stiu multi e ca waroom s'a creat din crema silentului, la opunerea mea de a innobila intern... (cei pragmatici vor zice c s'a procedat corect... eu zic ca nu...)

c a mai ramas din Silent, l'am redenumit vsALL, si am luptat contra waroomului, care ne pusese deja la innobilari "interne"... in ultima instanta, neputand face fata razboiului incorect, supravietuitorii au trecut in waroom... am intrat si eu, dar fara nici un drept si nemaimplicandu'ma in conducere....

eu i'am propus, si chiar l'am convins, pe herifle, sa creeze cea mai tare alianta din L5... WaRooM si MT, 2 triburi care ar fii trebuit sa inkeie L5 spate in spate, si puteau rupe toata harta, inclusiv unele triburi care erau conduse de admini si fosti admini...

dar, s'a facut fuziunea cu tribul TT si s'a fortat razboiul cu MT

din pacate, o practica veche, cea a innobilarilor interne... a revenit... dupa ce mt'ul a inceput sa se clatine...

au inceput sa se innobileze playeri activi, unii mari, chiar cu un punctaj de 2kk, uitandu'se ca sunt veterani si au pierdut multe nopti p jocul asta, care faceau legea in K65 de pe timpurile cand fostul TT, de prin K35, nici macar nu aveau sat in L5

toate astea fara a se vota daca restul tribului e de acord cu innobilarea acelui player, sau macar sa se dea vreun preaviz, innobilatului...

mai mult de atat, s'a recrutat masiv din MT, ca si cum se incerca o inlocuire a unor playeri vechi, din waroom, cu altii din MT

in timp ce unii se lupta pe granite, cativa playeri grasi isi fac nobilii doar in interiorul tribului, luand sate mult mai rapid si anormal d usor... unde mai e farmecul jocului ?!?

am incercat sa trag un semnal de alarma, pe forum... imediat, tema a fost inchisa, desi cativa colegi apucasera deja sa'mi dea dreptate...

cu parere de rau... excursia mea in L5, se apropie de final... la mai putin de 12 ore dupa ce am parasit un trib pentru care onoarea nu ma mai lasa sa lupt pentru el, vechiii mei "prieteni", cu care am luptat atata timp, in L5... au trimis nobilii...

le transmit un ultim mesaj... NICI EU NU SUNT INACTIV !!! trimiteti nobilii cum trebuie, ca am timp sa bag o caruta d sprijin intre nobilii vostrii... sunteti niste jucatori d plastilina, care inca nu ati invatat sa dati un atac, cum trebuie... stiu ca v'ati invatat sa luati sate moca, dar eu NU STAU sa fiu innobilat... am atacuri cu cate 30 de secunde, diferenta, intre nobili....

da, ma laud... dar, nu o sa fiti niciodata la fel d bun ca mine !!!

adio L5... pacat...

multa bafta.



(sper ca postul asta va ramane un timp... sau, poate se vor grabi rapid sa m'il inkida si aici, la fel ca pe forumul tribului...)
 

DeletedUser

ba mai lasane frate ... ai pus acest post pe 4 teme ... nu te-ai saturat ? ce vrei sa afle totate triburile ce mare jucator ai fost ... aparati satele sa vedem cat le mai poti apara
 

DeletedUser

pici nu mai ai de luat de la ghidon ??? park plecai .. din waroom razvratitule
 

DeletedUser

ba da mai am de luat inca vreo 100 sate :D dar tu de la DoNotDisturb nu mai ai nimic de luat
 

DeletedUser

eu nu nobilez intern pe doNotdisturb intereseazate cine e si ce facem si apoi mai ** tu ... poate ai auzit de unirea conturilor .. ??
 

DeletedUser

daca a intrat rainn21 in waroom nu inteleg de ce ti se pare surprinzator SOMAX...asa se castiga in ziua de azi...
 

DeletedUser4920

1 "Setzel Triburile: pai nu ma fxxx
Setzel Triburile: innobilez tot intern"



Corect somax prefer sa innobilez intern oameni ce nu intra pe joc sau nu colaboreaza decat sa pierd o granita pentru ei.


2 dupa ce cativa din nbz s'au refugiat in Doomed, trib care a facut cateva fuziuni, pt a rezista in fata noastra

Sa iti reamintesc cate mesaje mi-ai dat de alianta/pna ?
Sa caut prin forum prin arhiva statisticile umilitoare....?

3 eram p culmi... dupa care, pt multzi, a intervenit plictiseala.... atunci, i'am zis lui herifle sa'l aduca p setzel, din doomed, pt a reimprospata conducerea...

De asta saracu h3rifl3 nu mai stia ce sa faca sa tina tribu in picioare cand pe tine te interesa doar cum sa recrutezi player sa fi primu si noi ne chinuiam sa scapam afara de jucatori din k-uri ce nu aveau legatura cu silent si tu ii aduceai inapoi...sa nu mai zic de academie.
Iti mai aduci aminte?

4ce nu stiu multi e ca waroom s'a creat din crema silentului, la opunerea mea de a innobila intern

S-a creat din cauza inactivitatii majore in tribu ala s-a vazut clar din 300 de insii doar 50 au intrat in waroom si s-a vazut ce treaba s-a facut...asta nu ai inteles niciodata somax conteaza calitatea omului nu numaru de oameni.

5 care ne pusese deja la innobilari "interne"...

Ati fost la sectiunea VIP cum o denumea h3rifl3 de war si in 2 saptamani nu mai erati ;)

6 am intrat si eu, dar fara nici un drept si nemaimplicandu'ma in conducere....
Ai vrut da nu ai primit ahhh asta ai uitat sa zici :(

7eu i'am propus, si chiar l'am convins, pe herifle, sa creeze cea mai tare alianta din L5... WaRooM si MT

De asta prima oara cand s-a rupt alianta erai asa bucuros ca ai ce ataca...corect esti fauritoru aliantei bravo.

8din pacate, o practica veche, cea a innobilarilor interne... a revenit... dupa ce mt'ul a inceput sa se clatine...

Se practica in orice trib si se practica si la noi da atat timp cat aveai suport din trib si nu erai afectat te durea undeva si astepta sa fie si pe langa tine oameni de innobilat macar recunoaste.

9 au inceput sa se innobileze playeri activi, unii mari, chiar cu un punctaj de 2kk,

Orice player ce nu ajuta tribul asa pateste...2 ce ? ce e kk ?

10 uitandu'se ca sunt veterani si au pierdut multe nopti p jocul asta, care faceau legea in K65 d

Veterani auzi la el...nimeni nu e veteran in jocu asta ca nu mergi pe front sa te lupti.

11 toate astea fara a se vota daca restul tribului e de acord cu innobilarea acelui player, sau macar sa se dea vreun preaviz, innobilatului...

Vezi daca nu citesti circularele date prin ianuarie ...ahh erai inactiv atunci.

12 s'a recrutat masiv din MT

4 jucatori e masiv ...daca ziceai de fostii ONE F~K Nebunu intelegeam acolo au fost 10 oameni deci puteam zice masiv...

13 cativa playeri grasi isi fac nobilii doar in interiorul tribului, luand sate mult mai rapid si anormal d usor... unde mai e farmecul jocului ?!?

Ala is eu si sunt mandru :) ca deh cand ai avut nevoie de sprijin ai primit suport si orice jucator din tribul meu.

14 sunteti niste jucatori d plastilina, care inca nu ati invatat sa dati un atac, cum trebuie... stiu ca v'ati invatat sa luati sate moca, dar eu NU STAU sa fiu innobilat... am atacuri cu cate 30 de secunde, diferenta, intre nobili....

Multumim pentru injurii noi astia jucam cum putem cat putem te lasam pe tine sa domini lumea

15 da, ma laud... dar, nu o sa fiti niciodata la fel d bun ca mine !!!

Corect suntem n00bi tu vei fi intodeauna cel mai bun jucator de pe .ro



Ma simteam nevoit sa raspund , va fi singurul post aici

Cu stima ,
Setzel
 

DeletedUser

Te obosesti degeaba sa dai explicatii setzel.......lasa-l sa zica ce vrea.....
 

DeletedUser

a uitat cand da dea circulare sa ceara sprijin ?:| ce ma enerveaza oamenii astia .. daca nu primea sprijin nu tinea nici un sat luat de la M.T.
 

DeletedUser2821

Nu te cunosc , nu am avut atacuri de la tine si nici nu am avut atacuri pe tine .

Dar succes in RL ! :)
 

DeletedUser

hehe ... ajungeti la vorbele mele ... va spuneam acum 3 luni ca Waroom o sa inceapa razboi cu MT-ul si voi ziceati ca sunt nebun ... se pare ca sunt tot mai multe semne ca Waroom este si va fi mereu un trib "de plastilina" ca sa citez ...:p:p
E CEL MAI TRIST TRIB DE PE L5 ...
garantat nu apuca sfarsitul lumi :))
 

DeletedUser

deci parerea mea e mai bine sa nu ne certam ... nu ne caracterizeaza pe noi "WaRooM"

era un citat cu plastilina ... daca te obosesti sa citesti pana la capat :))) eu oricum vreau sa citesc de la tine ce anume caracterizeaza waroomu si omuleti din tribul asta ???? daca zici ca cearta nu e una din calitatile voastre ...
zine tare si raspicat care sunt valorile dupa care va ghidati !?:rolleyes::rolleyes::D

probabil ti-au fugit ochi pe avatarul meu :p:p
 

DeletedUser

era un citat cu plastilina ... daca te obosesti sa citesti pana la capat :))) eu oricum vreau sa citesc de la tine ce anume caracterizeaza waroomu si omuleti din tribul asta ???? daca zici ca cearta nu e una din calitatile voastre ...
zine tare si raspicat care sunt valorile dupa care va ghidati !?:rolleyes::rolleyes::D

probabil ti-au fugit ochi pe avatarul meu :p:p
cred ca :) avatarul e de vina :D
 

DeletedUser

omul si-a spus necazurile, unii dintre dumneavoastra ati incercat sa ii dati replica,
majoritatea ati spamat.
tema o inchid. nu de alta, dar discutiile despre cultura si facultati le puteti face pe privat
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus