Adio Lumea 6

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

sal,
a venit vremea sa ne despartim.
n-o s-o fac in multe cuvinte; sunt de prisos.
nu mai am timp, asta e motivatia.
n-am lasat satele in trib deoarece asta am urat intotdeauna- innobilarea interna cu toate ca uneori ii bine sa o faci.
nici un sat de-al meu nu a fost astfel dobandit.
luptati, catusi de putin pentru ele.
va doresc succes.



respect valentinopop
 

DeletedUser25878

penibil.crezi ca intereseaza pe cineva ca tu te lasi de trebuia sa deschizi o tema pe extern?
 

DeletedUser

nu ii iau apararea, dar mie mi se pare ok.

bafta in real life
 

DeletedUser

Bafta ... Mi`a facut placere sa joc alaturi de tine ...

pt detalii despre mine, te astept cu un p.m :)
 

DeletedUser

asa cum exista un inceput,exista si un sfarsit

dar pentru altii,exista si un nou inceput


:)

sau revenirea...in L6
 

DeletedUser13407

ia zi , mircea alias valentinopop .. te lasi de L6 da ramai activ in traficul cu conturi in arm L6 sau ce sa intelegem din mesajul urmator ?

omc73 astăzi la ora 07:50
sti pe cineva interesat de niste conturi in ARM ?

eu adik omc73 + valentinopop .... sa nu mai fie in arm ca na ... probleme .. daca sunt ceva persoane ineresate si ai vrea sa ne vorbim imi dai mesaj cu id lor si ** ok ?
 

DeletedUser13407

sal,
a venit vremea sa ne despartim.
n-o s-o fac in multe cuvinte; sunt de prisos.
nu mai am timp, asta e motivatia.
n-am lasat satele in trib deoarece asta am urat intotdeauna- innobilarea interna cu toate ca uneori ii bine sa o faci.
nici un sat de-al meu nu a fost astfel dobandit.
luptati, catusi de putin pentru ele.
va doresc succes.



respect valentinopop

... si poti spune : vali , in caz ca e adevarat ceea ce ai afirmat , adica faptul ca tu nu ai innobilat intern niciodata inseamna ca e corect sa spunem ca ai fost cel mai mare dusman al propriului trib pt ca scorul asta demonstreaza ...



Side 1:
Tribes: ~ARM~
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: valentinopop

Timeframe: Dintotdeauna





Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 30
Tabăra 2: 132
Diferență: 102

image.php
 

DeletedUser13059

didy eu nu mai sunt pe cont contul meu a fost dat deja deci scuzama ...
 

DeletedUser13407

sal,
... asta am urat intotdeauna- innobilarea interna ...
nici un sat de-al meu nu a fost astfel dobandit.
...

cum poti afirma asemenea lucruri, atata timp cat mai mult de 40% din provenienta satelor tale sunt din ... intern ?
 

DeletedUser13059

penibil.crezi ca intereseaza pe cineva ca tu te lasi de trebuia sa deschizi o tema pe extern?

nu trebie sa se aduca comentarii de genu ... mie mi se pare penibil ca vorbesti penibil pt un copil ...


daca nu sti in jocul asta iti faci multi prieteni si multi dusmani ... dar fiecare are ceva special in inima ta chiar daca ii doar un joc .. altii il trateaza ca pe un oarecare joc si ii indiferent de cei cu care joaca in trib .. eu unul nu sunt asa am pus suflet si mai pun si acm cand scriu aceste randuri alti ma stiu ca pe un pomanagiu altii nu .... altii stiu ce am facut si altii nu deci nu criticati omul dupa pararea voastra ... criticatil dupa ce incepeti sa il cunosteti ...


si daca ii tot asa de penibil o sa fac un mic dictionar aici despre jucatorii cu care mam inteles si cu care nu ..


ramos4venom - o persoana care mi-a redat sansa de a juca in ~M~ daruindumi in acelasi timp sansa sa ma razbun pt mai multe faze si am reusit intr-un fel

criogenix - singurul care lam vazut de la inceputul jocului cu gandul direct la locul 1 si sa si reuseasca aceasta performanta

macika - ce am vorbit atunci eu am uitat nu credeam ca aud asta de la tine dar se pare ca ma pot astepta la orice din partea ta :))

5august - primul meu prieten pe k 34 care a ramas si acum la fel

rappu - jucator care dupa mine mi se pare ca se pot clasifica printre cei mai buni jucatori dp lumea 6 ..

r3dhat - omul cu care am tinut legatura mai mult decat cu orcine pe aceasta lume am avut si ceruturi dar ne impacam repede .. partea proasta ii ca nu am reusit sa facem o colaborarea mai buna in joc ..

pretorianul21 - scuze pentru faza de atunci seara cand eram putin .... si am ** prostii

leo cel viteaz - intotdeauna pt tine am avut un respect aparte din mai multe motive ..

HAITA (vassy , namco , wantedxxx , etc ) - pentru voi la fel va respect pt curajul aratat in fata traciei de ati avut tupeul sa iesiti de acolo si sa ii infruntati pana acum nimeni nu a reusit performanta ..

puya21 - si la tine trebuie sa imi cer scuze pentru telefonul dat atunci seara :-" ....

biancaar - vei ramane prieten cu mine indiferent daca mai joc sau nu la fel ca ceilati si poate ne vedem si la o bere si noi ca de 2 luni tot ne vedem :))

amdstar1 & k34 - nu mai va zic nume va spuns direct elita k34 pt unii nu pare o elita pt mine pare ... daca nu ii o elita **** ce in joc ii o elita de prieteni care nu poate fi despartita niciodata .. cred ca ii singurul contintent in care era liniste si nu se certa unul cu celalat ..

kryza - imi pare bine ca am reusit sa ajungem la un pact si sper ca pe viitor cand ne mai vom vedem in joc sa fie la fel


vortex.popescu - imi pare bine ca te-am avut ca vecin pe tine si pe toti care ati fost din tracia am avut ocazia sa am parte de cel mai frumos razboi pe lumea 6 ..

didylescu - despre tine ce pot sa zic decat ca esti un jucator care munceste mult si pt asta te respect imi pare bine ca am avut ocazia sa iti iau un sat :-" .... ce sa intamplat dupa nu mai conteaza ... oricum sper sa ma mai ** daca ii pana acolo si poate ne vedem si noi la o bere


si deja nu mai stiu ce sa scriu si despre cine ca sunt prea multi in incheiere ...


Toate triburile si toti membri au o scanteie a lor ... altii poate nu vor sa o arate inca asa ca nu uitat jucati jocul asta pt colegi si pentru cei care va sunt vecini nu pt pct sau sate ca astea sunt 0 daca nu ai tribul in spatele tau sa iti fie alaturi ....


respect tuturor si multa bafta ... de acum ma gasiti la margine hartii cu 1 sat urssmircea si asa o sa ramam pe veci



La revedere !!!!!

PS : scuze pentru cei care ii incurca aceasta tema
 

DeletedUser13059

cum poti afirma asemenea lucruri, atata timp cat mai mult de 40% din provenienta satelor tale sunt din ... intern ?

inobilare interna = mai mult sat moca ... daca eram un jucator de moca nu eram unde sunt la inamici invinsi si toate alea ;) .... din sate de barbar isi sate moca nu cresti asa mult ;) fiecare mai ia sate moca si eu am luat dar din cate interne am avut majoritatea am spart .. ce am luat free a fost de la o fata care sa lasat de joc si mi-a cedat satele aia nu a fost inobilare interna deoarece nu sa anuntat pe forum ca fiind la interne ..
 

DeletedUser13059

cum poti afirma asemenea lucruri, atata timp cat mai mult de 40% din provenienta satelor tale sunt din ... intern ?


si didy daca vrei sa dezvaluim aici mai multe hai sa vedem la atacatori dintre mine si tine ca aici arata cum se zice valoarea ;)

82 didyLescu 9,62 Mio.

vs

59 valentinopop 10,75 Mio.

hmmm cam te fac si u ai 3.3 mil pct eu numa 1.3 ,,, deci suspect ..

hai sa vedem si la aparatori :

27 valentinopop 17,78 Mio.

vs

37 didyLescu 16,29 Mio.

hmmm te fac si aici :| da oare ce se intampla ? :)) si nu uita eu mam sprijinit singur mai tot timpul fara ajutorul tribului ...

si acum la total :>

31 didyLescu 25,90 Mio.

vs

27 valentinopop 28,53 Mio.


si iar peste tne ... deci scuze didy ... ca eu iau numa sate moca si u numa prin lupta ;) ... poate ca prin satele moca ce le iau eu au cam 50 k in ele :X sunt moca de moca :X
 

DeletedUser13407

Nu am spus ca EU nu am luat sau ca tu ai luat numa sate moca, dar nici sa ai tupeul sa afirmi sus si tare...

"... asta am urat intotdeauna- innobilarea interna ...
nici un sat de-al meu nu a fost astfel dobandit.
..."


... atata timp cat ai o puzderie de sate din interiorul tribului
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus