Adio Lumea 6

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

si inca ceva "didylescu" eu cand zic ca renunt renunt cu fac cum faci u adik kryza :)) zici ca renunti da u defapt joci pe contul lui si dai iti iei singura satele MOCA ........
 

DeletedUser25111

vezi ca ai inceput sa te balbai ..in scris . ai emotii ?
banuiesc ca logica pe care ai afisat-o aici - faptul ca eu mi-as cuceri satele de pe contul colegului meu didylescu - e rodul intuitiei tale "feminine" , draga valentinopop..o;).
eu te inteleg perfect : ii vezi pe ceilalti prin prisma propriului caracter si mod de a juca , ai impresia ca toata lumea ti se aseamana si ca toti jucatorii ravnesc ca si tine la conturi crescute si muncite de altii . probabil ca vei fi dezamagit .. sau nu ? certitudine e faptul ca ai o obsesie si vreau sa iti confirm ca eu joc si pe celelalte conturi din tracia top 40 , asa .. ca sa nu mai crezi ca ai avut o revelatie cand ma recunosti in vreunul dintre acei jucatori . sint omniprezenta , multifunctionala si ... latifundiara pe triburile ;) , iar tu pt L6 esti asemenea unui tantar enervant care bazaie undeva in spatele sitei .. pe scurt : esti neglijabil pt dusmani si dispensabil pt colegii tai .


si nu te mai chinui sa mai scrii despre si pt mine decat daca vrei sa faci monolog pt ca eu nu iti voi mai raspunde .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

cum spunea un mare jucator " a cazut in propria capcana " ....
 

DeletedUser

dupa o vacanta destul de mare cu un grup select de pe extern am revenit :)) ....
kryza mai bine taci ... daca faceai ca wanted sau vassy mai ramanea o urma de resp pt tine pe lumea asta ...
dar se stie ca iti preiei satele exact cum zice raul82io

posteaza ce mailuri ti am dat =))
 

DeletedUser18817

saluuuut dasada......si eu acum mi-am revenit ;))

on: multi jucatori se pare ca se lasa.......ce se intampla cu L6 oare? devine cam neinteresanta?
 

DeletedUser16039

Salut baieti ! Cum a fost vacanta ? :)

On? : Intr`adevar ... se lasa o gramada ... Care sa fie motivul ?
Sa vi`l zic? Nu`l zic !
 

DeletedUser

plictiseala e doar unul din motive.a venit vara,BAC-ul a trecut,acum urmeaza distractia...munte,mare(care vine are o bere de la mine,La Scoica-kid stie de ce)
 

DeletedUser18817

salutare bogghy.....noi am luat vacanta cu 3 saptamani inainte ;))

on: e adevarat.....multi se gandesc la vacanta, distractie...etc......si fac bine.....decat sa stea toti ore in sir la computer ;)
 

DeletedUser16039

plictiseala e doar unul din motive.a venit vara,BAC-ul a trecut,acum urmeaza distractia...munte,mare(care vine are o bere de la mine,La Scoica-kid stie de ce)


Astept boggy :)

Apropo! Va salut pe toti ! Eu unul m`am retras din L 6 ...
Am urmat niste prieteni : Fairytale , valentinopop , Andreyutzu92 si r3dhat [ ordinea nu conteaza ]
Am sa mai arunc un ochi pe-aci sa vad ce se intampla ... Cativa si`au castigat respectul si admiratia mea ... fie ei dusmani, fie din trib, fie aliati ... se stiu

Imi cer scuze daca am jignit, daca am suparat pe cineva ... poate a fost o reactie nesabuita in acel moment dar stiu sigur ca n`a fost din rea vointa !

Numai bine ... daca veniti la mare (Constanta) ... ori imi dati Pm aici ori pe L 15 :p

Cu respect,
-kidlukas-

Ps: ~ARM~ pierde teren :)
 

DeletedUser18817

mai kid.........deja ne lasi?
Cand am facut si noi un show pe extern.....acum trebuie sa te lasi ? :(

Totusi......man, noroc in viata reala...si sa ai parte de succese ;)
...poate ne vedem vara asta la mare...(eu merg la Mangalia;)) )

Respect! Iuly123
 

DeletedUser16039

va las iuly ... dar mai trag cu ochiul ... unde e spam e si kid prezent ;)

inainte cu 2-3 zile sa vii ... dai un pm si vorbim sa bem o bere :p
 

DeletedUser

vad ca sau lasat destui jucatori cu care mam inteles bine pe l6...si vad ca cativa de pe extern vin la mare...care trece prin mangalia...sa imi dea pm...k dau o bere...sau mai multe :))
 

DeletedUser18817

Eu vin in Mangalia ;))....peste 1 saptmana....ne vedem acolo poate ;))

on: Cred k peste ** timp am sa ma las si eu.....dar mai continui :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus