Adio, micuta sirena!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

DUPA CUM STITI CU TOTII, MICUTA SIRENA S-A RETRAS DE CEVA VREME. ACUM A VENIT MOMENTUL SA-I FACEM IESIREA OFICIALA:

micuta sirena în data de 05.01. la ora 12:45
dragii mei prieteni , va doresc tot binele din lume si sa ajungeti cat mai repede pe primul loc .... acum dupa ce mi-am pierdut si familia va rog sa ma iertati ca va pierd si pe voi .... dar e mai bine asa !!!
dana , scumpa mea prietena se va ocupa de cedarea satelor

Adio , scumpi prieteni !!!


A FOST ATACATORUL NUMARUL 2 IN ZARG. PIERDEREA LUI NU A FOST USOARA, DAR, VIATA REALA ARE PRIORITATE. JOCUL ACESTA A MAI FACUT INCA O "VICTIMA".
ZARGU-L II DATOREAZA CEL MAI ADANC RESPECT ACESTUI JUCATOR, DEOARECE A CONTRIBUIT ENORM LA CEEA CE ESTE ASTAZI IMAGINEA TRIBULUI ZARG.
SI-A FACUT SIMTITA PREZENTA MULTA VREME PE EXTERN, ALATURI DE ALTI SPAM-ERI RENUMITI, A AVUT O ATITUDINE INCISIVA, FATA DE CEI PE CARE I-A CONSIDERAT INAMICI SI UN PROFUND RESPECT SI CONSIDERATIE PENTRU CEI PE CARE I-A AVUT DREPT COLEGI SI PRIETENI.
CONSIDERAM CA SI-A CASTIGAT DREPTUL LA ACEASTA IESIRE, DREPT PENTUR CARE O SI FACEM ASTAZI.


ADIO, DRAG SIRENOI!
 

DeletedUser

Nu mai joc triburile, dar am auzit vestea..
O pierdere importanta pentru ZARG, o pierdere importanta pentru noi toti.. Am ramas fara spamerul cu care faceam cea mai buna echipa..
Ai grija de tine, Micuta Sirena!

Numai ganduri de bine,
Rhadookoo.
 

DeletedUser17134

Dragul meu " Siren" poate cuvintele nu sunt de prisos acum in momentul asta, dar nu pot sa tac , mi-ai fost drag si imi vei ramane pentru totdeauna, sper ca vei fi bine (iti urez numai bine), asa cum ai fost tu, dar ai stiut pe cine sa respecti si sa ii invetii ceea ce ai stiut si tu.
Sunt multe de spus , dar este prea greu...sper ca va ajunge acest mesaj la tine:).


Bafta si multa , cat mai multa putere ;)



Te pup "Sirenule"
 

DeletedUser

Pacat ca a plecat.
As fi vrut sa combatem si cu armate ce am combatut in campania electorala pe forum...
 

DeletedUser



Numai bine...forumul nu va mai fi ca inainte!
Totodata,imi cer scuze pentru nenumaretele ocazii cand am sarit cu gura la tine...dar totul e bine ce se termina cu bine!

Mi`a facut placere!

 

DeletedUser1260

Neicaaaa, ce e cu Adio????
Adica Adio doar triburi si alea momentan, asa banui eu. Mi-a facut cineva aseara niste voodoo cu papusa si mi-a ghicit in pulpe de curcan inabusite in vinisor la tavita, si mi-a aratat ca nu se stie niciodata cum pe Sirenoiul nostru drag il apuca amocul si va reveni.
Pana atunci, iti spun si eu pupalaiii de pe tribe, cu toate ca nu mai joci cu mine de ceva timp, decat pe mess un ping pong indracit de cuvinte.
Oricum mie imi era dor demult sa mai joc cu Gicuta al meu cel nebun si zapacit. Si inca imi este dor sa mai jucam impreuna.
Te astept pe mess la cafea si nervi pe mine. :)
 

DeletedUser

rog un moderatror sa inchida aceasta tema. sirena si-e primit portia de omagii.
multumesc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus