adio micuta sirena

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Un adevarat jucator,strateg si ziarist desavarsit.Ii vom simti lipsa fara indoiala...oriunde ar fi speram sa ii fie bine

Pe langa toate acestea,un fabulos procuror!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

acest joc o sa fie saracit ca nu mai joaca acest om fabulos. deja sunt buguri pe l19. e un semn
 

DeletedUser

Hai ca mai am putin si ma apuc sa vars pe aici :)) drum bun si cale batuta ... Daca ar fi murit macar va intelegeam omagiile da pt ca a plecat treb sa ne prostim atata. Salutari congres spedy i'ts back.
 

DeletedUser

sexi paladinu si razacu, nu stiu de ce trebuie sa fiti atat de rai. daca nu suferiti va rog sa va abtineti. aici doar noi astia emo postam.
 

DeletedUser32877

are dreptate sexi .... ar tr sa facem cate un topic de fiecare daca cand se retrage cate un jucator ??
 

DeletedUser3192

sexi paladinu si razacu, nu stiu de ce trebuie sa fiti atat de rai. daca nu suferiti va rog sa va abtineti. aici doar noi astia emo postam.

mai este un topic deschis aici cu acelasi rol....asa ca tu din perspectiva mea nu ai avut ce face cand ai facut acest topic!!!asa hai sa ma apuc si eu sa fac cate 2 topicuri pentru fiecare jucator IMMO care se retrage....

Il respect pe Mica sirena ca jucator dar asta nu inseamna ca trebuie sa deschidem 1000 de topicuri...unul este de ajuns si cred ca topicul deschis de congres este mai potrivit...al tau pare mai mult de inmormantare sau alte alea!:confused:!!!

Have fun!
 

DeletedUser

spamati peste tot. asta imi aduce aminte de acest tatic al tribalilor din toata lumea, acest monument de verticalitate, aceasta coloana vertebrala a acestui joc.

Propun ca de astazi in loc de triburile. ro sa se numeasca micuta sirena.ro. Tre` un poll ceva
 

DeletedUser

spamati peste tot. asta imi aduce aminte de acest tatic al tribalilor din toata lumea, acest monument de verticalitate, aceasta coloana vertebrala a acestui joc.

Propun ca de astazi in loc de triburile. ro sa se numeasca micuta sirena.ro. Tre` un poll ceva

vezi ca iti pierzi respectul fata de sine... cu ce crezi ca te ajuta comentariile tale? moral..? sau scapi de stres??:confused::confused:
ps. sa ne spui si noua secretul tau ;)

nimeni nu l-a laudat pe micuta sirena asa cum o faci tu... ai traume din trecut?:eek::eek:


Tema aceasta nu cred ca isi are rostul.Numai eu imi dau seama de asta?:eek:
 

DeletedUser

mai este un topic deschis aici cu acelasi rol....asa ca tu din perspectiva mea nu ai avut ce face cand ai facut acest topic!!!asa hai sa ma apuc si eu sa fac cate 2 topicuri pentru fiecare jucator IMMO care se retrage....

Il respect pe Mica sirena ca jucator dar asta nu inseamna ca trebuie sa deschidem 1000 de topicuri...unul este de ajuns si cred ca topicul deschis de congres este mai potrivit...al tau pare mai mult de inmormantare sau alte alea!:confused:!!!

Have fun!

scopul acestui topic este sa se ironizeze, pretins subtil, retragerea unui jucator. nu a fost facut sa omagieze, ci sa se arunce cu noroi.
pentru cei care mor de curiozitate, zarg-ul a considerat ca micuta sirena merita o retragere oficiala si manifestarea respectului nostru pentru el. am facut-o scurt si decent, dupa aprerea noastra, nu ne-am intins dincolo de limitele bunului simt si nu am dat ocazia sa se transforme in alt topic in care sa se balacareasca unii sau altii...acesta este motivul pentru care am cerut ca tema respectiva sa fie inchisa asa de repede.
pe de alta parte, nu am facut teme de acest gen pentru orice jucator din zarg care s-a retras. imi aduc aminte ca s-a facut o tema asemenatoare si pentru rhadookoo. nici el nu a fost un jucator oarecare si si-a castigat dreptul la omagii pe extern. si radu, si catalin au fost 2 embleme pentru lumea 10. s-au retras, au facut loc altora. va veni vremea cand toti vom renunta, mai devreme sau mai tarziu, din diverse motive. unii sau altii au devenit NUME in acest joc si au lasat o amprenta deloc de neglijat. daca tribul din care fac parte va considera ca merita sa le faca o iesire oficiala, foarte bine, daca nu, la fel de bine.
dar, asta nu este un motiv sa pierdem din vedere DECENTA.
se pare ca unii o uita, sau, nu au ce uita pentru ca le lipseste cu desavarsire.
 

DeletedUser17134

Rusine celor care au aruncat cu noroi in acest topic, daca nu stiti ce insemna respectul , stati in banca voastra.

In orice caz noi cei care l-am cunoscut , il vom respecta in continuare.
 

DeletedUser

#17 Astăzi, 16:43:44 Sus
da ce a patit sirenoiu'?a dat ortu popii?

:) :) :) :) :) :) hai ca asta a fost dura ! Pacat de el ... era jucator " valoros " din auzite " nu am avut ocazia sa ma razboiesc cu el sau sa fim in acelasi trib " .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus