Adio Narf!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Narf!



Ramas bun lighioane, pisici, pasari, monstruleti si alte animalute bipede sau patrupede care ne-au tinut noua rozatoarelor companie un an si mai bine. A fost frumos cu noi. Stim asta. Noi suntem frumosi, buni, destepti, al dracu' de modesti, incisivi (dotati cu rontaitoare de inalta tinuta morala...sau ce or fi alea doua capsatoare) si evident daunatori.

Rat song

Adica am fost pentru ca nu mai suntem. Deja ni s-o facut dor de noi...si dor de voi. Dor de toti soriceii dementi care s-au perindat prin cartierul nostru soricesc, select de infect si infect de perfect. Dor de toate animalutele care mai pofteau uneori cate o codita frageda de soricel. Dor de cascaval, de pisici cu blana moale si paseri cu pene pufoase. Dor de mouse-ul care facea CLICK si de mouse-ul care facea CHITZ!

Chitz, chitz dorim celorlalte animalute care au ramas fara soricei. Fara chitz nu exista soricei dar chitz chitz-ul si stricaciunile vor ramane mult timp de acum incolo...cel putin asta speram.

Scopul propus ni l-am atins. Am dat-o in bara, asa ca plecam asa cum am si venit: cu codita intre picioare si cu chitz, chitz, chitz...

Am devenit oare mai buni ?



Ramas bun dragi prieteni, dragi aliati, dragi dusmani si dragi animalute.

The End



Adio Narf!
 

DeletedUser

simpla intrebare dece atzy desfiintat acest trib?ca nam inteles chiar asa de bine?
 

DeletedUser18527

nu s-a desfiintat nimic si foarte bine ca nu au facut-o ca sunt un trib bun.
 

DeletedUser

a fost o reala placere sa va avem langa noi...indiferent cum erati colorati pe harta. Cu respect va salut.

Ionut A.

Bafta in viata reala...si cine stie...niciodata sa nu spunem...niciodata...poate ne mai "vedem" pe harta
 

DeletedUser

pentru ca simohayha a primit post de admin,a fost nevoit sa stearga jumatate tribul :)))
Mare atentie la el,e foarte periculor :D
 

DeletedUser17004

Narf! nu se va desfiinta...
Narf! se va stinge atunci cand satele intemeietorilor vor deveni de barbari...
Nici eu nu stiu cate zile au mai ramas...
 

DeletedUser1195

:) au mai ramas putine zile.
Din pacate toate lucrurile frumoase au un sfarsit. Iar aventura de pe lumea 7 va lua sfarsit pentru cei mai multi membrii Narf. Am obosit, ne-am blazat un pic ?
Din toate cate putin.
Ramas bun si succes celor care raman sa continue aventura !
N00bkiller
(albertus, jumatatea n00b, caci talibanul = killer a parasit lumea 7 mai demult. )
 

DeletedUser

albertus, staha, Kami, stresis, Manticore, Waly, ignati, iois, adm si toti ceilalti care au fost la inceputurile Narf! ..si nu in ultimul rand, Evil...

Respect!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pff asa repede cade 1 trib din familia sith ...parca ei erau aia care isi ajuta aliatii care sunt cei mai cinstiti si onesti ...cat credeti ca faceti pe prostii sa va mearga bine ??
 

DeletedUser17004

Nu cred ca daca ar incepe sa renunte toti prietenii tai si ar ramane 10 oameni pe conturi ai mai avea chef de joc..
Dar, again, poate nu ai prieteni...
 

DeletedUser18527

e un trib din familia narf ... uitate pe harta ma asta mare si rau ... :)) Si e pacat de el ca au tinut capul sus intre toti viteji care doreau sa ii scoata de pe harta .. Asta e life goes on
 

DeletedUser

dark syryus cand jucatorii incep sa renunte toti odata nu renunta ca le merge bine ...care e problema le e frica de umilinta ? le e frica ca se apropie viking de ei ? :))
 

DeletedUser1195

Adevarul asta este: muream de frica si ne-am gandit sa parasim jocul. :)
Ce mai are Narf de demonstrat? Un trib mic, unit, care nu s-a dat in laturi de la nici o confruntare, castigandu-le pe toate.
E asa greu de inteles ca viata reala isi cere drepturile? Ca intervine la un moment dat oboseala, plictisul si rutina?
Fara triburi mi-e greu, dar ma reprofilez pe speed-uri intre actuali si fosti admini si jucatori . :)
 

DeletedUser17004

the stranger, uite imi pare tare rau ca n-am avut razboi si cu H.K. :D
Cat despre Viking, am mai spus-o, au luat satele propriilor membri care au intrat la noi. O realizare inegalabila :eek: si in fata careia intreg Narful a hotarat sa dea stergere de rusine.
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
greva soriceasca...asta e cauza :))
popcorn.gif
 

DeletedUser

In primul rand,vreau sa va spun ca mi-a facut o deosebita placere sa va am ca si dusmani.

De cand am fost in Acvila,la inceputuri,pana cand am decis si eu sa renunt la lumea 7,cand eram in -Dark-,v-am avut ca si dusmani,si vreau sa va spun ca ati fost cei mai inversunati adeversari ai mei.

Imi pare rau ca va retrageti,dar in acelasi timp imi pare bine ca ati reusit atatea pe Lumea 7.

Acest mesaj vine de la un jucator ce a vazut cresterea,caderea si decaderea voastra,urmata de o foarte mare crestere.

Succes in viata reala,si sa aveti parte de sanatate.
Cu stima si respect,Tellzoid (Cristi)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

orice inceput are si un sfarsit. iar ei, soarecii, probabil ca au motive intemeiate sa-si ia la revedere unii de la altii, motive care tin de joc dar nu numai. din cate am inteles de la unele cunostinte ale mele din acest trib, era o atmosfera frumoasa.
pacat ca se va termina.

doresc jucatorilor din narf mult succes atat in viata personala cat si in cea virtuala!
cu respect, jaby.

p.s. rog pe cei cativa care mistocaresc sa se abtina de la alte postari.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus