Adio Narf!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cum a spus si colegul de mai sus: Orice inceput are si un sfarsit... Inceputul a fost frumos, pacat ca a trebuit sa renunt. Mi-ar fi placut sa merg cu voi pana la capatul lumii si....sa o dam in bara :)) Bafta colegi si felicitari!
 

DeletedUser

pfoay,e mai rau ca la inmormantare,uitativa la progilul narf!-ului =))
Mai ce va tot plangeti atata,nu a murit nimeni,ati dat stergere cont,asta e,adio si ne vedem alta data...
Nu va tot plangeti atata,ce vreti sa faceti,o dati pe partea sentimentala acuma?
De parca voi ati fii tinut tribul narf pe picioare,in special tu simohayha,ai intrat din dark,deci nu tu ai intemeiat tribul narf,ce tot zici acolo ca ai fost alaturi de narf mai bine de 1 an de zile

In data 01st June 2009 - 22:00:01, s-a alaturat tribul IRIS

In data asta cica teai atasat tu tribului,deci ce tot faceti atata garagatza?
Hai sa fim seriosi,voi ati sters vreo 10 conturi,adika tu si xtc pentru ca jucatorii sau lasat,si leau lasat la voi...
Deci sunteti 2 jucatori care ati sters vreo 10 conturi,sau mai bine...
Si bine inteles jucatori inactivi care ii aveati pe sitter,mare branza,pfoay
baby.gif


Mama,ce roman am scris acuma
popcorn.gif
 

DeletedUser17004

Cataline, am facut o promisiune cuiva :)
De conturile furate nu o sa te bucuri
 

DeletedUser

pfoay,e mai rau ca la inmormantare,uitativa la progilul narf!-ului =))
Mai ce va tot plangeti atata,nu a murit nimeni,ati dat stergere cont,asta e,adio si ne vedem alta data...
Nu va tot plangeti atata,ce vreti sa faceti,o dati pe partea sentimentala acuma?
De parca voi ati fii tinut tribul narf pe picioare,in special tu simohayha,ai intrat din dark,deci nu tu ai intemeiat tribul narf,ce tot zici acolo ca ai fost alaturi de narf mai bine de 1 an de zile

In data 01st June 2009 - 22:00:01, s-a alaturat tribul IRIS

In data asta cica teai atasat tu tribului,deci ce tot faceti atata garagatza?
Hai sa fim seriosi,voi ati sters vreo 10 conturi,adika tu si xtc pentru ca jucatorii sau lasat,si leau lasat la voi...
Deci sunteti 2 jucatori care ati sters vreo 10 conturi,sau mai bine...
Si bine inteles jucatori inactivi care ii aveati pe sitter,mare branza,pfoay
baby.gif


Mama,ce roman am scris acuma
popcorn.gif

Felicitari, ai scris o mare balega tovarse. Esti un adevarat romancier. E drept ca limba romana si regulile ei sunt o enigma pt tine....dar ce conteza.... da-o dracu, important e sa fie cacareaza pe tort in loc de cireasa....ii punem si un titlu daca vrei : " Luminita de la capatul latrinei" sau daca doresti : " Am valoare Bhah cah te sparg pe u" cu subtitlul " Dakah mah ataki pe mine the improsc pe u cu ceam mankt" sau " Ma afirm cand n-am cu ce"! ....Ce ai mancat si ce ai scris? Ce ai scris ai si mancat, stimabile tovaras.

Iar daca nu ai prins tu "vrajeala" lu " fraeerii" aia din Narf! hai sa iti explic eu cum sta treaba....si dupa aia punem pariu pe ce iti place tie mai mult ca si desert ca nu ai inteles nimic. Ok?
Explicatie pt to'asu prim vice prim de sus: in anumite locuri se obisnuieste sa iti iei ramas bun de la cei cu care ai avut privilegiul sa imparti un spatiu, fie el si virtual mai bine de un an de zile. Iti iei frumos ramas bun de de la prieteni, de la cunoscuti, de la adversari(de regula multi dintre ei sunt tot prieteni...incredibil nu?)...si chiar si de la tine.
 

DeletedUser

Cataline, am facut o promisiune cuiva :)
De conturile furate nu o sa te bucuri

Deci georgica,fii atent la baiatu,si citestema bine!
explain.gif

Nu e nici un cont furat,e vorba de un cont pe care lam primit
cadou.gif
,la fel cum lai primit si tu pe robady.
nose2.gif

xtc62 mia zis ca vrea sa-mi dea un cont,ca sa jok pentru narf!....
Am acceptat provocarea,si mam decis sa jok,mia zis sa nu cer schimbarea adresei de email pentru ca nu o sa aprobe schimbarea.
Logic ca nu vroiam adresa de email,daca el mia zis ca e contul meu,si nu o sa mil ieie nici o data,in plus de asta am avut incredere in el,si nu iam cerut adresa de email.
Auzi? am jucat 3 saptamani pe cont,miam facut cale spre granita cu M.I.R.
susel.gif
am strans 1 mil puncte,miam facut noi prieteni,si pana la urma cum sa se termine povestea?
Sa intre xtc pe cont intr-o noapte,sa-mi schimbe parola,si apoi sa deie stergere cont,pai cum vine asta?
badidea.gif

Adica el imi spune mie ca imi lasa contul,dupa 3 saptamani sufera o depresie,si da stergere cont la jumatate tribu?
wild.gif

In plus contul stayer a venit din dark,nici cum nu a crescut in narf,ceea ce a acumulat din tribul narf,o sa le cedez zilele astea:)
yeah.gif

Eu vreau sa-mi apartina doar ceea ce am acumulat de cand am intrat pe cont,si plus ceea ce a avut contul inainte de a intra in narf!
pardon.gif



stahanov nu cred ca team jicnit,doar atat iti spun R.I.P.
sillyme.gif

Fara suparare,fara alte argumente,eu ma retrag de pe forumul extern,pentru ca aici doar de cearta aveti chef
agree.gif

Miam luat si eu putin concediu,n-o sa stau sa ma cert cu voi pe extern.
leaves.gif

Hai bafta tuturor in viata reala.

Zambeste
victory.gif
Maine poate fii mai rau
swoon2.gif
 

DeletedUser

mare tragedie ...a cazut narf! :)) pai ma baieti fara suparare va spun era de asteptat.... nu aveati cum sa stati in calea viking-ului fara ajutorul aliatilor si cum pe tsl si haita nu ii intereseaza decat de ei si atat ...unde va vedeati in fruntea lumii 7 ? :))
hai bafta si inchideti dreacu topicu asta ca sincer sunteti penibili ...asta e nu aveti chef de joc nu jucati dar numai va plangeti de mila pe aici ca vai domne ce mari jucatori a`ti fost voi ....de cand va stiu pe harta va stiu sub pna-uri de jur imprejur sau in razboi cu triburi micute asa ca a venit cineva puternic langa voi si v`ati innecat.

The end Narf! - povestirea pe scurt :))

Intrebare intrebatoare: who the fuck is next ?? :)) tsl or haita ? :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sa cucerim lumea!
(si sa o dam in bara)

ati reusit sa faceti si una si cealalta. bv baieti si o viata cat mai linistita si lipsita de triburi :)
 

DeletedUser

Dap,bafta tuturor,acum cred ca se poate inchide topicul,ati spus ce ati avut de spus,cred ca ajunge.
bafta tuturor :cool:
 

DeletedUser

Felicitari Narf, si eu am fost contactat inainte de inceputu lumii sa ma alatur, dar nu aveam timp deloc.

Bafta pe mai departe !
 

DeletedUser

Narf!

Niste adversari destul de buni ! mi-a facut placere sa joc contra voastra...alaturi de voi nu :)
Sunt jucatori extrem de buni in Narf! ...sau au fost :)

Adio narfi :-H
 

DeletedUser15358

TheStranger: inca odata insisti sa te faci de ras si sa accentuezi statul tau binecunoscut de mahalagiu.
Narf a stat la umbra pna-ului ? Tocmai tu te-ai gandit sa vorbesti,tu care ai alianta cu toata harta de de cand ai inceput l7 iar la primul razboi serios ai dat cu ``stangu-n dreptu``,tot tu care te faceai de ras pe aicea pe extern cand dadeai pronosticuri despre razboi si te bateai cu pumnu in piept ca ne faci, ca ne dregi....
Stiu..te inteleg,esti fustrat ca tribul tau nu are si nici nu o sa aibe performantele si respectul pe care la avut narf pe l7.Esti trist...copil batran.
Noi cei care am fost de la inceput pe l7 si am fost in miezul actiunii cred ca stim mai bine ce diplomatie avea narf,spre deosebire de tine care erai ocupat cu satele de barbari si inobilarile interne prin k90 sau prin ce k erai.


Felicitari narf !!!Good luck!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tu in miezul actiunii ma saracule ?? ai venit in k65 si cand ai vazut cum merge granita te ai lasat de joc ....lasa`ma cu personalitatea ta de jucator pro ca esti vai de capu tau.
 

DeletedUser17004

Narf inca exista, eu sunt cam singurul activ ramas. Cine doreste e liber sa declare razboi in cele cateva zile pana se sterg intemeietorii...
Sa te ajut, TheStranger: fteam are sate pe aproape de mine :)

Shoarecii or fi ei mici si fricosi, da is a dracu' de enervanti :p
 

DeletedUser15358

tu in miezul actiunii ma saracule ?? ai venit in k65 si cand ai vazut cum merge granita te ai lasat de joc ....lasa`ma cu personalitatea ta de jucator pro ca esti vai de capu tau.

Tu si gandesti ce vorbesti ? sau ii dai doar drumu. Faci niste afirmatii total eronate,prima data spui ca narf avea doar pna iar acuma vii si aberezi legat de mine. Deci eu inca joc,am fost doar in concediu(nu l-am luat de frica ta) si cat despre performantele mele.....
Side 1:
Tribes:
Players: thoor21

Side 2:
Tribes: H.K.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 36
Tabăra 2: 9
Diferență: 27

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 285,620
Tabăra 2: 87,935
Diferență: 197,685

image.php
 

DeletedUser

=)) alea sunt de cand exista knight ...mai exact imediat cand luptatoarea rosie a intrat la noi in trib ...era normal sa piarda sate in mijlocul lui k66 ....te lauzi cu statistica asta de 1 an de zile dar mereu e neschimbata :))
 

DeletedUser15358

nu knight,scrie H.K. mare si clar acolo.Am luat 36 de sate si nu m-am stresat deloc,nu a trebuit sa ma trezesc la ora 5 dimineata sa atac si sa ma rog sa nu fie on proprietaru cum faci tu.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus