Adio Narf!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15358

tu te consideri destept? Tocmai ti-am spus ca am fost plecat 2 luni...si nu ma consider un jucator activ sau pro spre deosebire de tine,dar tu saracu...esti doar activ,nu dormi cu zilele si tot nu esti in stare sa ei sate(exceptia o fac inobilarile interne).Ti-am spus, esti doar un copil batran si trist care se crede zmeu pe un joc si care jigneste alti jucatori din diferite fustrari care ti se trag din viata reala poate(ii si de inteles).
Hai ca facem offtopic deja...topicu ii pt narf si daca tu nu simpatitez tribru asta si altii o fac, nu trebuie sa vii aici sa te agiti sa dai cu noroi ca un fustrat ce esti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19931

Mi-a facut o deosebita placere sa joc cu voi tribul Narf!

Va doresc sanatate , fericire si numai realizari bune in viata reala !
 

DeletedUser

Felicitari Narf! Vreau sa multumesc tuturor care au incercat, si au reusit sa ramana aproape de mine pana acum. Ne-am jucat, ne-am distrat, dar vine un moment cand trebuie sa punem punct. RL-ul e mai presus de orice joc.
Si nu in ultimul rand multumim BlooM, fara tine Narf! nu ar fi existat. Tu ai adunat o mana de oameni nebuni si le-ai dat jucarii ... Iar eu am fost mai nebun, ca am continuat munca ta.

A fost frumos, a fost distractiv, a fost Narf ! Ramaneti cu bine cioareci si mâtze !
 

DeletedUser8914

reee

nu am mai postat demult , dar voi meritati asta , sa ne revedem cu bine pe alta lume , de ce nu!? indiferent de culoare
 

DeletedUser18063

Stahanov Colhoznic,chit ca am cateva luni de cand nu mai joc.......tie si celor din tribul tau....RESPECT.
 

DeletedUser11501

Narf!...un trib mic la inceput...insa un trib cu jucatori de caracter, care au aratat ca buturuga mica chiar poate rasturna carul mare;)
Din pacate inactivitatea unora dintre ei si problemele cotidiene si-au spus cuvantul.
Narf!...tribul care nu a muscat momeala si a pastrat relatiile cu TSL:)
RESPECT Narf!.
 

DeletedUser22959

Mult respect pt horeean, ignati, inglezu se stie el ca si ignati .. :) un trib de exceptie ati format toti ....mult resp pt toti soriceii.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus