Adio SOF, adio triburi.

DeletedUser2154

da a plecat s-a plictisit repede....oricum ii mai zicem sa treaca din cand in cand...
 

DeletedUser

petzy, sa stii ca recunoasterea problemei este primul pas spre vindecarea ei. sa stii ca pt oameni ca tine intotdeuna se gaseste intelegere in centre specializate. nu trebuie sa iti fie frica, electrosocurile s-au scos de vreo 10 ani din spitale deci nu o sa ai mari probleme. o sa iti dea tanti asistenta cateva pastilute si tu o sa fii vesel toata ziua. atat tu cat si familia ta (sa nu mai vorbim de ceilalti membrii ai acestui forum) vor fii foarte fericiti si impacati:)
 

DeletedUser

Afla ca am terminat si facultatea scumpule spre deosebire de altii de pe aici care se baga in seama ca musca in lapte ;)

Daca si tu ai mai terminat facultatea eu ma impusc.
Ce facultate ai terminat tu ma rog?
Si refertor la cel care se baga in seama , incearca sa faci o analiza sa vezi care e rolul tau aici.
 

DeletedUser13067

Joc pe Lumea 1, dar am alt nick :D desiderio... poate vreti sa ma atacati :D
Am pistol, ti-l imprumut daca vrei;)
Am terminat Management financiar contabil (multumit?)
Rolul meu aici este sa sustin cauza lui Puyut ;)
 

DeletedUser2032

tot nu mi-=ai explicart puyut unde este cidatenia.
curatenia pe cele 2-3 k a facut sa fim luati in seama si sa fim priviti ca un trib unit, corect si saritor;

daca ai timp de istorie poate ai sa vezi si despre ce triburi ** aici - 300, india, bluek, nici nu mai stiu

erau de 20-30 de ori mai mari decat noi si degeaba.

dar e istorie
nu mai conteaza ce a fost

nu uita ca nu am fuzionat cu nimeni, nu am depasit niciodata mai mult de 70 de mb si nu am schimbat peste noapte tabere, oameni si alte asemenea

300 mai era si acum acolo ;) crede`ma dar de cand m-am lasat eu a picat tot k35 ;) ..akum am revenit :D
 

DeletedUser

shukru, nu stiu de ce te bagi tu in discutia asta. de altfel nu inteleg ce e cu visele astea erotice pe capul tau cum ca ai fii reprezentat tu vreo mare forta in zona :)) te consideri dumnezeu pt ca ai avut si tu 2 sate si ai rezistat cu ele intr-o mare rosie. pai la ce moral aveam toti pe tine si la cat suport iti bagase circ-ul eram idioti dc te atacam. ai fost ca o raceala, ai disparut de la sine;)
 

DeletedUser2032

shukru, nu stiu de ce te bagi tu in discutia asta. de altfel nu inteleg ce e cu visele astea erotice pe capul tau cum ca ai fii reprezentat tu vreo mare forta in zona :)) te consideri dumnezeu pt ca ai avut si tu 2 sate si ai rezistat cu ele intr-o mare rosie. pai la ce moral aveam toti pe tine si la cat suport iti bagase circ-ul eram idioti dc te atacam. ai fost ca o raceala, ai disparut de la sine;)

tati atunci cand zici u aveam de mult sitter ;) o mare parte din sate i le cedasem lui baio , baghera2005 si mladie ;) ..eram al 2-lea pe continent .. dupa mladie.. dar la vremea aia u faceai inobilari interne prin TLD..
 

DeletedUser2032

si cand imparteam eu satele cu mladie pe k35 si o sprijineam langa TLD u te chinuiai sa supravietuiesti pe harta..
 

DeletedUser

vai undulce a fost coleg cu mine in TLD......cine era undulce?un guraliv,un noob -aici vorbiti cu mazare si va poate spune ca e unul dintre cei mai slabi jucatori de pe harta
el vorbeste de mine si de vali,despre TLD:eek:.....din cate imi aduc aminte faceai pe interesantul in trib,dadea ordine,lumea il injura si il considera un copil fara minte,nu era zi pe forum fara critici la adresa lui,de cateva ori i-am luat apararea acestiu obosit pana ce vali sa saturat si la dat afara ca p un gunoi.....de aia ai ciuda p vali?ca ti-a dat un spit in dorsal si ai zburat din trib?ce vorbesti u d noi?.......tu ai primit eject noobule....stai in cotetul tau;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2032

lasa`l flamer ca el e jucator de elita...cand facea el si dregea habar nu aveam noi cu ce se manca triburile... undulce daca nu era coman sa iti cedeze satele nu mai erai pe harta..ai uitat de unde ai plecat si acum faci figuri..tradatorule le-ai intors spatele si i-ai atacat pe bulanash si pe 581 c , ca nu mai aveai ce sa cuceresti apoi iti era foame..
 

DeletedUser

lasa`l flamer ca el e jucator de elita...cand facea el si dregea habar nu aveam noi cu ce se manca triburile... undulce daca nu era coman sa iti cedeze satele nu mai erai pe harta..ai uitat de unde ai plecat si acum faci figuri..

da....un bufon care sa ingrasat din pomeni in TLD si acum face gargara,el era suparat ca 581c nu a tradat si nu a plecat dupa el
btw,iata un jucator cu onoare-581c -asta da jucator adevarat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2032

ce-ai ma a avut realizari mari omu..dastia ca el au distrus SOF-ul
 

DeletedUser1134

Vad ca limbajul a degenerat intr-unul de strada! O sa va rog sa reveniti la un limbaj civilizat altfel se vor lua masuri. Este primul si ultimul avertisment "verbal" pe care il dau la acest thread!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

l-a dat afara vali in urma unei discutii cu mine :)) ca ne tot injura la voi in tld pe forum si **** ce naiba mai facea de aiurea, si atunci i-a casunat definitiv pe el si l-a expediat :p
 

DeletedUser

succes in RL bravi luptatori SOF !


familia smart isi mentine suprematia pe lumea1 si vor fi nr.1 si la sfarsitul lumii1.
HL si RIP vor duce mai departe idealurile luptatorilor SOF.
 
Sus