Adio SOF, adio triburi.

DeletedUser

succes in RL bravi luptatori SOF !


familia smart isi mentine suprematia pe lumea1 si vor fi nr.1 si la sfarsitul lumii1.
HL si RIP vor duce mai departe idealurile luptatorilor SOF.

poti sa ne spui si noua care sunt acele idealuri?ca suna "misto"...
 

DeletedUser

cum care sunt mai?
De a fi triburi care nu fac nimic si ajung pe locul 1 datorita altora:D
 

DeletedUser

Flamer tata tu esti exact ca shukru, o amintire uitata. Dc tot vorbesti de mladie atunci iti amintesc o chestie pe care o spunea ea tot timpul "triburile este un joc de anduranta". ei bine, voi 2 nu ati rezistat "presiunii " si ati plecat. Te dai mare ca ai vorbit tu cu vali sa ma dea afara? :)) sa fii sanatos si tu si el. singurul care a pierdut a fost tld-ul care din momentul ala nu a mai miscat in k35 (atat in fata sof cat si in fata rip).

shukru tata nu stiu ce sate imparteai tu cu altii ca la vremea aia nici nu aveai tu sate cate nume ai insiruit acolo. macar de-ai fii cunoscut-o pe mladie asa cum zici:)

Astea fiind spuse va anunt ca asta e ultimul meu post aici. Sper sa nu se mai posteze offtopic si adminii sa isi faca datoria si sa lase doar posturile la subiect adik -> stergerea conturilor de catre conducatorii sof.
 

DeletedUser2032

Flamer tata tu esti exact ca shukru, o amintire uitata. Dc tot vorbesti de mladie atunci iti amintesc o chestie pe care o spunea ea tot timpul "triburile este un joc de anduranta". ei bine, voi 2 nu ati rezistat "presiunii " si ati plecat. Te dai mare ca ai vorbit tu cu vali sa ma dea afara? :)) sa fii sanatos si tu si el. singurul care a pierdut a fost tld-ul care din momentul ala nu a mai miscat in k35 (atat in fata sof cat si in fata rip).

Eu am rezistat ! Timpul nu mi-a permis sa intru pe triburile !

shukru tata nu stiu ce sate imparteai tu cu altii ca la vremea aia nici nu aveai tu sate cate nume ai insiruit acolo. macar de-ai fii cunoscut-o pe mladie asa cum zici:)

Ba chiar am cunoscut-o ! aveam 37 de sate ;) vezi ca unul din satele care i le-am cedat are numele meu

Astea fiind spuse va anunt ca asta e ultimul meu post aici. Sper sa nu se mai posteze offtopic si adminii sa isi faca datoria si sa lase doar posturile la subiect adik -> stergerea conturilor de catre conducatorii sof.

Ar fi bine sa nu mai postezi ptr ca postezi numai ce iti convine !
 

DeletedUser

Flamer tata tu esti exact ca shukru, o amintire uitata. Dc tot vorbesti de mladie atunci iti amintesc o chestie pe care o spunea ea tot timpul "triburile este un joc de anduranta". ei bine, voi 2 nu ati rezistat "presiunii " si ati plecat. Te dai mare ca ai vorbit tu cu vali sa ma dea afara? :)) sa fii sanatos si tu si el. singurul care a pierdut a fost tld-ul care din momentul ala nu a mai miscat in k35 (atat in fata sof cat si in fata rip).

shukru tata nu stiu ce sate imparteai tu cu altii ca la vremea aia nici nu aveai tu sate cate nume ai insiruit acolo. macar de-ai fii cunoscut-o pe mladie asa cum zici:)

Astea fiind spuse va anunt ca asta e ultimul meu post aici. Sper sa nu se mai posteze offtopic si adminii sa isi faca datoria si sa lase doar posturile la subiect adik -> stergerea conturilor de catre conducatorii sof.


nu am vorbit eu nimic cu vali,te-a dat afara el
nu ai nici un merit pe k35 pt ca toti tld-istii de acolo nu te inghiteau,nu ai ajutat cu nimic,nu ai contribuit cu nimic......nu e vorba de anduranta in joc ci oarecum de chef iar eu nu mai aveam chef de l1 si nu trebuie sa ma justific in fata ta de ce am plecat
ce treaba a avut sof cu TLD?ne-a atacat si nu stiu eu?
acum sa vorbim on topic
ce a facut sof pana la intratea fostilor tld-isti?au avut vreun razboi greu?....NU!trib de duzina,fara prea mari realizari
au plecat conducatorii unui trib ce a ajuns pe locul 1datorita unei conjuncturi favorabile...daca nu disparea TLD nu ajungea sof aici oricat ne vrajeste "dulceata" cu marile sale performante tribale
 

DeletedUser5151

flamer are dreptate.. SOF a ajuns pe locu 1 datorita fostilor TLD... foarte mari realizari nu aveau... doar ca erau putini si uniti...

legat de undulce, sa va dau ceva interesant.. (consider ca a trecut suficient timp de cand a fost scris, acesta este doar o parte din el)


Mesaj
30.03.08 09:17
Am informatii ca undulce are ferma in 44. (548|391) K35 marita la 36261 de locuitori.
Doresc sa i se verifice in special acest sat. Situatia aceasta e de peste 6 luni de zile si consider ca pune in inferioritate toti jucatorii din zona.

stiti, dupa ce a inceput razbelu cu SH, a si pierdut acel sat :))
 

DeletedUser5151

succes in RL bravi luptatori SOF !


familia smart isi mentine suprematia pe lumea1 si vor fi nr.1 si la sfarsitul lumii1.
HL si RIP vor duce mai departe idealurile luptatorilor SOF.

na, nu mai spune ;))) =))

cat crezi ca rezista? acu serios.. RIP si HL sunt 2 triburi, semi-mamut (hai ca totusi is mai mici decat era pe vremuri T^A de ex.) Nu cred ca au sanse sa ramana aliate asa pan la sfarsit.., acu serios...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce oameni sunt si pe jocul asta:

@ undulce daca ai ajuns si de mladie sa te iei ca nu a rezistat si a plecat, atunci esti dus rau de tot , daca vrei sa sti s-a plictisit de fezandarea celor din jurul ei pt ca ea vroia actiune si daia a dat contul, a luat-o in alta parte de la 0 si a crescut mai mare ca tine iar , da ce sa sti tu

@ kaos, ai intrat in sof ca altfel erai mancat de cine stie cine si acuma te*ai intors guraliv pe forum sa spui ca voi sunteti zmeii care au crescut sof-ul, ei bine la puncte asa e , da la calitate nu, ca deja grupa voastra celebra a reusit sa distruga 2 triburi, I wonder who is next ?
 

DeletedUser5151

de mult pe triburile nu conteaza calitatea ci cantitatea.. ;)

iar eu zic ca suntem bine grupati..

cine sa ma mance mai? in toata zona din sud a SOF nimeni nu m-ar fii atacat ;))
 

DeletedUser523

bla bla bla:pse pare ca cei care au avut de spus ceva la subiect au spus asa ca...TOPIC INCHIS:cool:
 

DeletedUser2154

de mult pe triburile nu conteaza calitatea ci cantitatea.. ;)

iar eu zic ca suntem bine grupati..

cine sa ma mance mai? in toata zona din sud a SOF nimeni nu m-ar fii atacat ;))

esti asa sigur ca nu are cine sa te atace...parca iti spuneai pe privat ca tie teama sa nu fii atacat...acuma te dai smardoi pe aici!!!
 

DeletedUser4645

ce oameni sunt si pe jocul asta:

@ undulce daca ai ajuns si de mladie sa te iei ca nu a rezistat si a plecat, atunci esti dus rau de tot , daca vrei sa sti s-a plictisit de fezandarea celor din jurul ei pt ca ea vroia actiune si daia a dat contul, a luat-o in alta parte de la 0 si a crescut mai mare ca tine iar , da ce sa sti tu

@ kaos, ai intrat in sof ca altfel erai mancat de cine stie cine si acuma te*ai intors guraliv pe forum sa spui ca voi sunteti zmeii care au crescut sof-ul, ei bine la puncte asa e , da la calitate nu, ca deja grupa voastra celebra a reusit sa distruga 2 triburi, I wonder who is next ?

Sunt doua persoane din acest joc ce stiu de contul lui mladie. Tu si Gebeliza :)
ne poti spune si noua cate sate are ? :p
 

DeletedUser

Sunt mult mai multe persoane care stiu de mladie. E usor de intuit pe ce user joaca.
Intr-un fel e aceeasi M____e, cu o alta palarie (adica o alta versiune intr-o alta limba).
 
Sus