admini?

DeletedUser

inchizi un cont il deschizi nicio pedeapsa... mai dureaza si 48 de h pina iei o masura. altora le tai la jumatate minele si CP iar aici ban 2 zile. trimite omu' sitter trupe de la unu' la altul, trimite... se ia vreo masura? se ia, il mingiem pe cap si il pupam duios... doar este mic saracu'.
aaa, e NWO!!! il banam dp cont 2 zile ii taiem juma' din puncte inchidem celelalte conturi "banuite" de infractiune... si mai gasim noi cite ceva sa il facem sa se lase... dc nu aplici aceeasi masura pentru toata lumea? ti-am zis ca am dovezi ! ! !
 

DeletedUser

imi pare rau dar toate acestea au fost facute cu un motiv nu ca asa ar vrea adminul sau ca ar avea ceva cu tine si nu te teme nu esti singurul asa ca nu ai de ce te plange platesti pentru ce ai facut si gata
 

DeletedUser

bine că nu e pe bani, că ieşea o păruială pe aici mai ceva ca la EVE...:p
 

DeletedUser

eu chiar nu-i inteleg pe astia care TRISEAZA si mai AU SI TUPEUL ALA NESIMTIT sa vina pe forum sa comenteze
:eek: :rolleyes:
 

DeletedUser22

cine crezi ca e de acord cu un fraier care triseaza la un joc asa de simplu?
inteleg ca trisezi la cs 1.6 ca nu ai skill si te fac aia de te p*** pe tine .
dar nu la un joc care faci cate o baza la fiecare 5 ore :))
Newb!
 

DeletedUser

cine crezi ca e de acord cu un fraier care triseaza la un joc asa de simplu?
inteleg ca trisezi la cs 1.6 ca nu ai skill si te fac aia de te p*** pe tine .
dar nu la un joc care faci cate o baza la fiecare 5 ore :))
Newb!

ce mentalitate ai! uite de ce nu mai joc eu cs... nu ai skill te duci pe un server de noobi si te antrenezi... skillul creste cu cat joci mai mult... si btw: Daca folosesti coduri ce castigi? Numai satisfactia de a primi injuraturi si a lua ban?
 

DeletedUser

cine e de acord cu cineva care triseaza la orice joc? daca trisezi mai devreme sau mai tarziu tot vei fi prins si o sa te stie lumea drept trisor. si atunci ce o sa faci? o sa ajungi sa joci cs cu boti, sa dai 15 goluri in 4 min la fifa pe world class si in general sa joci de unu singur si sa te bucuri cand castigi cand toate aproape toate jocurile sunt facute pentru a juca in retea, pentru a exista comunicare cu persoane reale.
ce rost are sa alergi de unu singur ca sa iesi pe locul 1? Actiunea de a trisa este cea mai joasnica actiune pe care o poti face dar in momentul in care ai facuto deja esti sclvaul ei , esti mai jos decat unul care da 10 restarturi pana reuseste sa faca un sat de 1000 de puncte pentru a rezista primului atac serios siapoi il pierde la cel de-al doilea
 

DeletedUser22

ce mentalitate ai! uite de ce nu mai joc eu cs... nu ai skill te duci pe un server de noobi si te antrenezi... skillul creste cu cat joci mai mult... si btw: Daca folosesti coduri ce castigi? Numai satisfactia de a primi injuraturi si a lua ban?

n-am zis ca folosesc coade la cs 1.6 deci stai relaxat :)
 

DeletedUser

se deviaza de la subiect. cs nu are nici o legatura cu primul post.
cheaterii au fost, sunt si vor fi blamati. va rog sa nu intram acum in discutii despre cheateri si mentalitatea lor. asta se poate face intr-un alt topic. asadar va rog repectuos sa va abrineti de la a posta subiecte off topic
 

DeletedUser

vad ca unii n-au invatat inca sa vorbeasca civilizat pe un forum. in caz ca n-ai observat hades n-a numit pe cineva anume, in schimb tu da. daca te simti cu musca pe caciula e alta problema.
 

DeletedUser

vad ca unii n-au invatat inca sa vorbeasca civilizat pe un forum. in caz ca n-ai observat hades n-a numit pe cineva anume, in schimb tu da. daca te simti cu musca pe caciula e alta problema.
tu dc te simti indreptatit sa ii iei apararea?
cunosti mai multe detalii despre problema respectiva?
in jocul asta nu am incalcat nicio regula si, in general, cred ca incalcarea regulilor duce la abuz.
iar cu hades nu-ti fa griji ca stiu eu ce am. asta se trezeste asa din senin sa comenteze cu aere de vedeta neluata in seama.
 

DeletedUser

eu am indemnat la bun simt in postare, sau e ceva aiurea in ce-am zis?

ps. da, stiu unele detalii dar prefer sa nu comentez.
deja sunt off-topic asa ca nu mai dau reply.
 

DeletedUser

sau e ceva aiurea in ce-am zis?
pai, nu ma simt deloc cu musca pe caciula, decit fata de carmi ca m-am luat de ea fara sa stiu si eu la momentul respectiv toate detaliile.
in mod oficial imi cer si scuze fata de ea.
alti neaveniti care se trezesc sa comenteze pot sa ma ia de maimutoi.
 

DeletedUser177

si ma rog cine te-a luat de maimutoi draga juliansmith, ti-o spun eu k adminii isi fac treaba si ink bine, eu cred k au fost poate kiar prea indulgenti in unele cazuri, nimeni nu te-a luat de maimutoi, in plus dak pot posta inseamna k pot da reply dak vreau nu? deci sunt indreptatit sa iti raspund!
 

DeletedUser

pai, nu ma simt deloc cu musca pe caciula, decit fata de carmi ca m-am luat de ea fara sa stiu si eu la momentul respectiv toate detaliile.
in mod oficial imi cer si scuze fata de ea.
alti neaveniti care se trezesc sa comenteze pot sa ma ia de maimutoi.

interesant ai evitat tu jignirea la faza cu maimutoiul..dar sa stii ca fiecare are dreptul la replica..poate unii au comentarii fondate
 

DeletedUser

:))

doar nu era sa le spun sa ma pupe-n p***ula? (pendula, inainte sa imi iau ban).
niste cretini cu casul la gura se pling ca niste femei nesatisfacute ca li se sterg posturile, de parca ar avea ceva interesant de spus. sunt sustinuti de lingaii de rigoare.
daca ar fi dupa mine as face niste reguli mai stricte pe forumul asta.

*Se pare că aici am ajuns la jigniri, deci poţi considera că ai WARN/Advertisment, la urmatorul post de acest gen vei lua BAN pe forum şi disable in joc.

De acuma încolo inainte de a mai posta TÂMPENII te rog sa consulţi ANUNŢURILE/Announcement pentru că acolo sunt niste reguli, şi niste pedepse pentru cei care le încalcă, tu deja te afli la a doua abatere.

Nu mă intereseaza ce ai de spus cu privire la ce am scris mai sus, ma interesează numai sa te comporti civilizat de acuma încolo in cadrul forumului. Dacă consideri că nu poţi fi in stare de acest lucru te rog să mă anunţi.

Cât despre TRIŞAT, se pedepseşte in toate formele sale. Deci te rog nu încuraja astfel de practici, şi nici nu le mai practica daca ai fost prins.

Mulţumesc.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus