administratorii pot juca?

DeletedUser

Buna ziua,

Am si eu o nelamurire. Am intels de la unii din colegii mei ca exista un anume jucator care este si administrator. Si din cate am inteles a cerut sitter jucatorilor din tribul advers si astfel a propus pentru inobilare si ma rog a adus avantaje reale de pe urma functiei sale. Se poate chiar asa?.
 

DeletedUser5809

Buna ziua,

Am si eu o nelamurire. Am intels de la unii din colegii mei ca exista un anume jucator care este si administrator. Si din cate am inteles a cerut sitter jucatorilor din tribul advers si astfel a propus pentru inobilare si ma rog a adus avantaje reale de pe urma functiei sale. Se poate chiar asa?.

Administratorii pot sa joace,dar ma indoiesc ca au timp pentru asta si mai ales pentru magarii.Deci poate ai auzit de la unu care a devenit ferma si a zis sa faca scandal.
 

DeletedUser9568

Fa-i un ticket.
Poate s-a dat drept admin (ceea ce e interzis) si astfel a primit sitter.
Chiar daca e admin are voie sa joace, insa nu pe lumile pe care admineaza.
 

DeletedUser10925

Buna ziua,

Am si eu o nelamurire. Am intels de la unii din colegii mei ca exista un anume jucator care este si administrator. Si din cate am inteles a cerut sitter jucatorilor din tribul advers si astfel a propus pentru inobilare si ma rog a adus avantaje reale de pe urma functiei sale. Se poate chiar asa?.

Lista de admini si nick-urile de joc le gasesti aici. Daca respectivul nu se afla pe aceasta lista, fa un Ticket si va fi sanctionat.

P.S. Adminii nu au voie sa joace pe lumile pe care le administreaza.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus