Ajutor

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

am nevoe de un ajutor la pagina pricipala mea aparut confirmare de parola am fakuto dar nu am observat ka skria krearea unui nou sat pot sa mil intork inapoi kumva ??
 

DeletedUser

Daca iti cere creearea unui nou sat inseamna ca un alt jucator ti l-a cucerit pe cel vechi...acum trebuie sa iti faci altul si sa o iei de la inceput

Nu poti sa ti-l "intorci"
 

DeletedUser

nu mai era el kucerit din neatenteie am fakut alt sat mam uitat nu e kucerit sa fakut sat barbar de la inceput no mai eau imi pierd interesul la joaka
 

DeletedUser

Auzi nu mai bine depui tu un ticket catre admini si te vor lamuri ei ce si cum.
Exista 3 posibilitati ca satul tau sa devina de barbari: cand esti inactiv mai mult de 14 zile si nu ai cont premium activ, cand ai dat inceput nou satul devine automat de barbari sau stergere cont in 5 zile parca satul devine de barbari, ori in cazul in care esti banat definitiv de admini in 14 zile satul devine de barbari.
Din cate am inteles eu din exprimarea ta, tu ai dat Inceput Nou. In acest caz nu iti mai poti recupera satul vechi inapoi decat in cazul in care il vei cuceri folosind nobilii.
 

DeletedUser

mde foarte rau nu intseleg de ce nu se poate de intors satul eu nu vreau earashi sa incep de la inceput numi face placerea de a face asta *** voi daka suntetsi moderatori atsi fi putut sa facetsi ceva dar nu facitsi nimik in afara de dat svaturi ma ashteptam mai mult de la joaka *** de la oamenii kare au pus inceputul acestei joci kear imi pare rau
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26205

ba tu kear ma krezi prost ???? uite sub nasul tau foarte amuzant eshti

din ce ai scris to acolo ca nu ti-a fost cucerit a devenit de barbari alta explicatie nu cred ca este decat inactivitate sau ai adt Inceput nou.
 

DeletedUser21652

atunci asa ramane sat de barbari

alta data sa fii mai atent

cred ca se poate inchide tema
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus