Ajutor

  • Autor subiect DeletedUser34625
  • Data de început

DeletedUser34625

:confused:cand iti faci cont premiu si dai mai multe comenzi si iti cere cost suplimentar, se refera la resursele satului sau bani pe bune?
 

DeletedUser

este vorba de consumul de resurse (cost suplimentar la resurse)
 

DeletedUser

de ce clasamentul OD de pe tw-stats nu coincide cu cel din joc?...si care din ele este cel corect?..de exempli in joc tribul TBKM este pe lucul 14 ca inamici invinsi in total , iar pe tw-stats e pe locul 8..
 

DeletedUser

Si eu am unele nelamuriri in ceea ce priveste calcularea inamicilor invinsi. Spre exemplu acum cateva minute MaGic! avea +300.000.000 inamici invinsi, iar acum are 220.000.000.
 

DeletedUser5970

se actualizeaza cu punctajul jucatorilor recrutati pe parcurs, mai tarziu de la infiintarea jocului ?
 

DeletedUser

@ covei - cand iti pleaca cineva din trib puntele lui inamici invinsi se scad din totalul tribului ... la fel si cand se aduc alti jucatori numai ca se adauga ;)
 

DeletedUser

eu stiu ca nu scad...ca punctele raman la fostul trib...la noul trib se adauga doar punctele obtinute ulterior intrarii jucatorului respectiv
 

DeletedUser

pai in cazul asta ma apuc sa iau toti jucatorii din top la inam inv si le zic sa stea o zi in trib si apoi pot pleca ... intr-o sapt ajung detasat pe 1 la inam invinsi cu tribul ... deci ... unde e logica ?
 

DeletedUser

Inamicii invinsi ai triburilor se dobandesc in timp ce jucatorii respectivi ataca si sunt in interiosrul tribului.

Daca intra tintr-un trib un jucator cu 30 mil inamici invinsi si nu mai ataca nimic cat timp a intrat in acel trib , nu ajuta cu nimic inamicii invinsi...

si nici daca ar iesi din trib nu ar mai scadea punctele :)
 

DeletedUser

Chiradi, TwStats e updatat mai rapid decat serverul jocului :D de aia.
 

DeletedUser

da , dar de vreo 2 luni e asa...pe TWstats suntem pe locul 10 , iar in joc pe 14
 

DeletedUser

Apai ne lamureste vreun oficial, poate? :D

daca injur putin acum sa vezi cum apare asa ca Merlin cu lamuriri si cu bilet dus in vacanta...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus