Ajutorrrrrrrrrrrrr

  • Autor subiect DeletedUser31742
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser31742

Va rog sa ma ajutati...am 2 calculatoare, 2 conturi, unul eu, unul prietenul...legatura de net impartita..

JUcam de la inceputul l 18...

si acum ne am trezit blocati, iar adminul care imi raspunde imi zice ca avem un singur ip...deci asa ceva e imposibil pt ca noi avem 2 calculatoare, legate in retea..

cum sa l fac sa priceapa ca suntem diferiti si ca avem 2 calculatoare ?????????
 

DeletedUser34369

ba este posibil daca iesiti pe extern prin ip-ul unui router . parca ar fi o solutie sa va ia dupa macul placii de retea si dupa sid-ul din cookie . nu garantez , incearca
 

DeletedUser31742

am laptop si desktop...cu cablu de ala in retea..nu stiu acu sa explic ca mor de neervi...cum nabia pe l 19 nu ne au blocat, ca si acolo jucam la fell....ne au blocat numai aici unde eu am 27 sate....munca mea de 3 luni de zile s-a dus pe apa sambetei..:(((((((

nu am bani de router frate, ce sa fac?

si dc ne inregistreaza macul la amandoi, nenea ala de la care avem net, am impresia ca o sa ne puna sa platim 2 abonamente de net..
 

DeletedUser5809

Vorbeste din nou cu adminul, vorbeste frumos si roaga-l sa se mai uite odata si explicai situatia, spunei sa se uite si la ce a zis smoke7 mai sus:

parca ar fi o solutie sa va ia dupa macul placii de retea si dupa sid-ul din cookie
 

DeletedUser31742

sunt disperata pentru ca nu e corect...daca m-as sti cu musca pe caciula nu as mai face atata panarama...

la ce sa-i ** frumos dc ma jur ca nu sunt vinovata!!!

i am zis adminului ca asa joc si pe 19, si el imi zice ca nu conteaza ce fac eu pe 19...apoi cum naiba?

sa joc si acolo k fraiera pana la 27 sate si sa ma trezesc cu buza umflata!!!
 

DeletedUser34369

am laptop si desktop...cu cablu de ala in retea..nu stiu acu sa explic ca mor de neervi...cum nabia pe l 19 nu ne au blocat, ca si acolo jucam la fell....ne au blocat numai aici unde eu am 27 sate....munca mea de 3 luni de zile s-a dus pe apa sambetei..:(((((((

nu am bani de router frate, ce sa fac?

si dc ne inregistreaza macul la amandoi, nenea ala de la care avem net, am impresia ca o sa ne puna sa platim 2 abonamente de net..



nu trebuie neaparat sa ai tu router in casa , providerul poate avea undeva 1 prin care iesiti mai multi in afara retelei . eu la job de ex am asta , toate 10 pc-uri ies pe extern cu acelasi ip desi fiecare il are pe al lui static sau dinamic . daca mai juca un coleg triburile dadeam de belea , trebuia sa se lase de joc .
 

DeletedUser5809

sunt disperata pentru ca nu e corect...daca m-as sti cu musca pe caciula nu as mai face atata panarama...

la ce sa-i ** frumos dc ma jur ca nu sunt vinovata!!!

i am zis adminului ca asa joc si pe 19, si el imi zice ca nu conteaza ce fac eu pe 19...apoi cum naiba?

sa joc si acolo k fraiera pana la 27 sate si sa ma trezesc cu buza umflata!!!

Nu il intereseaza ce faci pe l19 ca nu este admin si acolo. Eu ti-am zis ce sa faci, daca vrei doar sa te plangi pe aici, nu rezolvi nimic. E problema ta, daca nu te duci sa vorbesti cu el, nu se rezolva din senin.

Topic inchis, pe forum nu se discuta despre sanctiuni.
 

DeletedUser31742

nu imi zi de astea ca nu ma pricep., si chiar dc as sti nu sunt atenta acu pt ca sunt f nervoasa....nu inteleg ce ii apare adminului acolo si ce nu....

nus nebuna, am 2 calc in casa....cu legatura de net pe ele...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus