Aka ! & SELECT vs. SPAM!

  • Autor subiect Ak-Orochimaru-Ak
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser44617

Astea sunt doar cateva dar se cam vede clar ce fel de sate au fost luate si de la cine.Nu e extrem de greu sa iei sate de la jucatori de 2000-3000 de puncte care habar nu au cu ce se mananca jocul.Inafara de jan valjean sau Oro restul a-ti luat doar sate de genul ,pe ei i-as intelege ca se lauda dar pe restul chiar nu.
Sa te lauzi ca ai luat sate de 1600 -2000 mie unuia imi starneste putin rasul,mai bine a-ti fi luat barbare,macar ramaneati cu trupele intacte.
Cum a spus si cineva mai sus,una e sa coordonezi 20 de jucatori si alta e sa coordonezi 200.

Vezi ca nu toti au luat sate de 2000, 3000 de pct .
 

DeletedUser

@ Love , Frozen e de-al nostru... e din SELECT...vorbea despre cei din SPAM :*
@Capric0n nu o sa iti deschid ochii pentru ca esti dusman cu mine dar faci niste greseli in conducerea tribului de incepator...
@abyss sa stii ca SPAM! are jucatori de calitate si niciodata nu am zis ca nu au..in schimb organzarea la ei e foarte proasta si de fiecare data gasesc scuze cei din conducerea SPAM!

Cand a fost cu uben...nu aveau nobili...cand a fost cu hir0..nu au fost in stare macar un spionaj sa dea pe satele lor..acum cu coryroby i-am luat toate satele si e vina ei ca nustiu ce si nustiu cum
Concluzia e ca le-am scos doi jucatori mari din SPAM!-ul mare si au ajuns sa fie concediati pentru ca dadeau prost in statistici

Parte 1:
Triburi: Aka !, SELECT
Parte 2:
Triburi: SPAM!!, SPAM!
Jucători: coryroby, Hir0 Nakamura

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 3
Diferență: 17

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 75,767
Tabăra 2: 11,776
Diferență: 63,991

chart


Doua sate pierdute de SELECT pentru ca au stat prost cu timpul si nu au fost atenti dar s-au reglat treburile
Si un sat pierdut de mine pentru ca nu mi-am imaginat ca un jucator fara trib o sa dea orele in care imi ajung nobilii , in SPAM! si o sa imi dea fix dupa nobilii mei si o sa imi ia satul

Plus ca m-am saturat de cand ne ameninta ca ataca si nu mai vine atacul ala odata..
SPAM!-ul nu are forta necesara sa ne atace desi sunt enorm de multi si noi extrem de putini

Probabil in timp o sa poata si ei sa ne atace dar "in timp" o sa vedem cand o sa fie



@fuNN07 crezi ca noua ne place sa luam sate mici?
Toti va uitati la noi ca luam sate mici...pai ce vrei ma sa intru eu sa joc in locul lor sa le cresc satele?
Uiti ca e biserica si trebuie luate sate grupat..daca alea sunt..alea le luam

cory (576|559) K55 2,845 coryroby jan valjean [Aka !] 2013-10-07 21:56:10
*07* Fluture de noapte ! (582|572) K55 2,655 Barbar King Michael destroyer- [Aka !] 2013-10-07 18:45:18
seru007 (574|564) K55 5,258 coryroby [SPAM!] seru678 [Aka !] 2013-10-07 16:12:22
The Uchiha Clan 007 (553|591) K55 5,782 Lord Turcu Itachi. [Aka !] 2013-10-07 09:49:11
012, roby (576|557) K55 3,245 coryroby [SPAM!] jan valjean [Aka !] 2013-10-07 09:12:42
Bucuresti (580|565) K55 5,088 coryroby [SPAM!] Tezeus. [Aka !] 2013-10-07 09:07:02
seru006 (579|558) K55 6,957 coryroby [SPAM!] seru678 [Aka !] 2013-10-07 09:02:03
Haide, iti astept atacurile:p:p (552|627) K65 2,580 Shilmes1998 leontzel [Aka !] 2013-10-07 08:51:19
*06* LSD si cosmos ! (583|574) K55 3,066 Barbar King Michael destroyer- [Aka !] 2013-10-07 01:41:38
002 (557|621) K65 2,747 Casillas3 [PRI 3] leontzel [Aka !] 2013-10-06 13:24:04
*05* Trag fum , las scrum ! (580|581) K55 2,623 Costy67 King Michael destroyer- [Aka !] 2013-10-05 23:49:02
Super sat 5. (545|560) K55 2,525 mihaibubu123 [DHBM-A] aDr. [Aka !] 2013-10-05 18:30:57
dormi linistit:::)))))) (538|620) K65 3,603 BigWolves [PRI] leontzel [Aka !] 2013-10-05 08:05:39
*04* Ziua Întai ! (579|582) K55 2,870 tase22 [PRI 2] King Michael destroyer- [Aka !] 2013-10-04 23:29:01
holda hop (544|622) K65 803 Barbar leontzel [Aka !] 2013-10-04 23:00:04
kikiriki mikii (558|617) K65 2,749 Siql leontzel [Aka !] 2013-10-04 17:17:33
*03* Magic (597|593) K55 1,426 wildbeast FaNNPyro [Aka !] 2013-10-04 17:01:17
- C - (520|660) K65 2,055 crys [PRI 2] Lady Kristine [Aka !] 2013-10-04 08:12:46
tYsOnFlR 005 (567|571) K55 609 Barbar tYsOnFlR [Aka !] 2013-10-04 07:40:22
TIMI002 (568|575) K55 2,012 Barbar RB The One [Aka !] 2013-10-03 23:22:37

Deci eu nu cred ca sunt asa mici satele si daca te uiti in zonele respective..alceva nu ai ce sa iei..
Si ca sa evitam orice alt comentariu referitor la satele de 800p , ar trebui sa cascati ochii pe harta sa vedeti ce sate sunt :)

FuNN noi aici incercam sa inviem putin forumul...sa cumparati si voi niste pop-corn sa aveti ce manca atunci cand cititi
Nu e vina noastra ca celelalte triburi pur si simplu nu intra pe extern
Si daca noi nu am posta si nu te-am plictisi cu comentariile noastre, chiar nu ai mai avea ce citi..

Cat despre tribul SPAM! ...pot sa spun ca au avut o sansa sa faca PNA cu noi si au cam ratat acea sansa si alta nu o sa mai fie sau..daca o sa fie o sa cerem mult mai mult decat am cerut pentru acel PNA anterior si probabil oricum nu se va intampla asta deci...mult succes!
 

DeletedUser13947

in acest caz, moi isi cere scuze :)
@gabi si abys: cainele latra, pietrele dorm - intelege-ti si voi asta..
 

DeletedUser4360

Spam Angels de pe lumea 35 nu are nici o legatura cu tribul care a dominat lumea 9 aproape 3 ani si ar trebui sa le fie rusine unora ca folosesc acest nume aici. Spam Angels de pe lumea 9 a avut conducatori de exceptie care timp de 3 ani i-a purtat din razboi in razboi, de obicei singuri impotriva restului hartii si care i-au dus spre victorie.

Cei care au castigat lumea 9 ar trebui sa foloseasca numele sub care au castigat lumea respectiva si anume Spam Kings ! http://ro9.triburile.ro/guest.php?screen=info_ally&id=2223 un trib format din "ciocoi" si refugiati. Spam de pe lumea 35 nu are nici 15 jucatori din cei care au jucat pe lumea 9 si majoritatea se descurca mediocru.

Cu privire la calitatile de conducator ale lui capricorn ele sunt inexistente: recrutari poate face orice, va veni si timpul adevarat pt razboaie si atunci se va vedea cat de capabili sunteti voi sa conduceti un trib... Degeaba va mandriti cu realizarile altora ...
 

DeletedUser

In sfarsit cineva ia atitudine :D

Sutanu stim si noi ca domnii conducatori din SPAM! L35 nu prea au nici-o legatura cu SPAM! L9

Nu se poate sa fii atat de slab incat sa nu fii in stare sa tii in trib 6 sate ale unui jucator cand esti on

Si noi am incheiat L14 si totusi nu ne-am pus numele la trib Circ pentru ca suntem putini cei ce au jucat acolo
Probabil daca ar intra intemeietorul Circ, atunci am schimba si noi numele desi nu cred...Echipa de acolo nu cred ca se va mai face pe vreo lume
 

DeletedUser29130

Spam Angels de pe lumea 35 nu are nici o legatura cu tribul care a dominat lumea 9 aproape 3 ani si ar trebui sa le fie rusine unora ca folosesc acest nume aici. Spam Angels de pe lumea 9 a avut conducatori de exceptie care timp de 3 ani i-a purtat din razboi in razboi, de obicei singuri impotriva restului hartii si care i-au dus spre victorie.

Cei care au castigat lumea 9 ar trebui sa foloseasca numele sub care au castigat lumea respectiva si anume Spam Kings ! http://ro9.triburile.ro/guest.php?screen=info_ally&id=2223 un trib format din "ciocoi" si refugiati. Spam de pe lumea 35 nu are nici 15 jucatori din cei care au jucat pe lumea 9 si majoritatea se descurca mediocru.

Cu privire la calitatile de conducator ale lui capricorn ele sunt inexistente: recrutari poate face orice, va veni si timpul adevarat pt razboaie si atunci se va vedea cat de capabili sunteti voi sa conduceti un trib... Degeaba va mandriti cu realizarile altora ...


Sa va povestesc despre sutanu .

Satul de luat sate de la interne si umflat 2 conturi ale lui personale , satul de atatea conturi parasite ce le avea pe mana , si-a luat bagajelul si a plecat din SPAM! cand se numea Spam Angels , nu Spam Kings . Si-a format un tribulet el , cu inca 2 domnisoare si inca vreo 26 conturi parasite pe mana lor , si au stat asa luni intregi . Intre timp , ne tot amenintau cu razboiul in timp ce noi continuam razboaiele cu dusmanii care ii aveam deja de multa vreme . Pana intr-o zi , cand intradevar le-am declarat razboi noi lor . Razboiul SPAM! vs Reload a durat o zi , pentru ca dupa inca 5 , tot tribuletul ala fantoma a lui sutanu , numit Reload , s-a transformat in barbare . Deci ati inteles si voi cine a fost razboinicul luminii , sutanu .

Si acum sa va dau exemple .


Aici avem innobilarile lui sutanu , de cand e el . Se observa clar ce a innobilat el , si cine l-a innobilat pe el , pe final , de unde si stergerea contului http://ro.twstats.com/ro9/index.php?page=player&mode=conquers&id=194879

Apoi , cat despre apartenenta lui la SPAM! .. Lumea 9 s-a incheiat pe 11 iulie 2013 . sutanu unde era ? va zic tot eu ....
SPAM! ReLoad 26th June 2012 - 23:19:10 24,738,653
ReLoad Nimeni 05th April 2013 - 04:15:35 0

deci el in ultimul an nu a existat in SPAM! , nu si-a adus aportul la castigarea razboaielor si a Lumii 9 . El a ales sa fie dusmanul tribului cu care se mandreste el acum . Apoi , ultimele locuri de pe L9 la ODA si ODD .. mai slab ca noobii din triburile dusmane .
Deci , mai putina vorba si mai multe dovezi , draga sutanu . De vorbe suntem satui ...

Continuam .... Capric0rn ... 1600 sate luate doar de la dusmani , pentru tribul SPAM!
Numarul 1 la agresori pe L9 final :
Ca agresor Ca apărător În total
Loc Nume Cucerit
1 Capric0rn [SPAM!] 527,38 Mil.

da sutanel , 500 milioane , nu 30 milioane ale tale ...

In continuare iti voi face lista cu aia "15" jucatori mediocri de pe L9 care joaca si pe L35 tot in SPAM! , sa vada si lumea cat de mincinos esti . Jucatorii aia "mediocri" de care spui tu , au castigat L9 in timp ce tu te uitai cu frustrare la barbarele lasate de tine pe harta . JimmyMacel , conducator si pe L9 pana la final , si acum si pe L35 , ca tot ziceai ceva de conducerea de acolo . Poftim , Hale of Fame Lumea 9 http://ro9.triburile.ro/hall_of_fame.php

JimmyMacel , nomady , razboinicul puternic , draqu , Capric0rn , cezar1525 , Sir K , buburuza8 , Corneliu03 , mihai s , feria , e.g. , Dieselmary , ELmaf3oso , manomi , Pretur55 , JKSL , batz cuceritorul , euglup , Franck , yahim , adinetoiu , baybe , marbocel , ij12 , vanwilder83 , giurgiev , stibex , hantzi , sebuwe , sebyus , mihai cuceritorul , manusu , tramvaistulTM , boghin , niki10 , puiu mr , jucatorunu , cccor , danylo , checkeru , horace1981 , robingo , androyd , SPINTEC@TORUL NEGRU , stiven , mrs01 , virlami , pejteleics , Efemendi , msr kly , andreirusu88-00 , Ştefan IV , daris , Timeo , Killer19 , Mario 72 , madfalcon81 , Camacho , ycsul , benjiiii , kyus , bossul13 , damonastor , kssian77 , alex49 , KYU69 , Lord Byu , jan de germania , vonauff , alexcata , danmx6 , buzosu , TANOTH , manu01 , geoXval98 , Gaby 2008 , azucarado , kane81 , unl3ash3D , A.B. , somumircea , Trib-broth2 , Ramonika06 , garraiosif , Mantgx8v , HORNARUL , CatalinHaldan2009 , sabonis , Ludo , lucitec , kalou88 , ondina89 , william2 , Mytel , coptilu94 , Cappa , 199315 , tenciak , andy2pac , OberTainer , robertsmecherul60 , catalin2393 , lion12 , abebel , Jonymacaroni , King of Darkn3ss , Lord MasterLord

Cei cu numele ingrosat joaca si azi in SPAM! , la care se adauga jucatori din triburi adverse care au decis sa vina langa noi pe L35 . Pe tine nu te vad pe aici ...
Asa ca , mai lasa gargara asta ieftina cu ce ai facut tu si cine ai fost tu ... Faptele mah , astea conteaza .Tu ti-ai dat stergere ca n-ai fost capabil , noi am castigat lumea ..

Povestea e cat se poate de reala , de pe twstats . Cine a jucat pe L9 poate confirma.
-the end-
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si de ce crezi ca ne intereseaza pe noi de sutanul ...ce a facut el pe L9 sau ce a facut SPAM pe L9?

Tot respectul pentru SPAM L9 , cei care au inchis lumea dar...aici e L35...nu mai sunteti pe L9

Im place cand pana si ultimul sat luat de la cory, il luam cu zidul 19 (atat il avea ea ridicat) si pe bonus de noapte :))

Iar nu ati fost in stare macar un spionaj sa dati :))

Sa ne anuntati si pe noi cand dati organizatul ala..sper sa nu mai dam noi 4-5-6 organizate pe voi pana va hotarati sa atacati si voi :D
 

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
Ce va mai place sa amestecati lumile. De la L9 au trecut 26 de lumi...Jocul nu mai e acelasi...Parerea mea ca acum sunt mult mai multi jucatori care stiu cu ce se mananca jocul asta fata de L9 (care din nou din punctul meu de vedere a fost o lume slaba, chiar foarte slaba).
In acest moment sunteti de apreciat doar pentru rabdarea de care ati dat dovada...Asta e alta lume, alta mancare de peste.
 

DeletedUser29130

Ce va mai place sa amestecati lumile. De la L9 au trecut 26 de lumi...Jocul nu mai e acelasi...Parerea mea ca acum sunt mult mai multi jucatori care stiu cu ce se mananca jocul asta fata de L9 (care din nou din punctul meu de vedere a fost o lume slaba, chiar foarte slaba).
In acest moment sunteti de apreciat doar pentru rabdarea de care ati dat dovada...Asta e alta lume, alta mancare de peste.

au trecut aproape 3 luni de la inchiderea lumii 9 si tu zici ca au trecut 26 lumi :)))) tu nu esti din tribul PRAF degeaba , esti chiar ... praf ! :))
 

DeletedUser

De la L9 se referea de cand s-a deschis dar e greu sa iti dai seama :D


Vai de vai :D
 

zekmes

Game Suport
Scor reacție
7
au trecut aproape 3 luni de la inchiderea lumii 9 si tu zici ca au trecut 26 lumi :)))) tu nu esti din tribul PRAF degeaba , esti chiar ... praf ! :))

Ma bucur pentru tine ca stii sa citesti...dupa ce inveti sa si gandesti vei putea face pasul catre grupul oamenilor cu o inteligenta peste medie. Mult succes.
 

DeletedUser

Ziceati de PRI ca recruteaza aiurea ....etc,etc...

Si acum cand o sa va innobilam jucatorii aia recrutati cum o sa fie...o sa incepeti iar cu..."innobilati numai inactivi" ? :D

Arata frumos harta la voi..noi putini si voi multi si totusi...cum se face ca va luati bataie? :))))
 

DeletedUser2154

Daca in tribul Spam se regasesc cel putin o parte de din cei care au castigat lumea 9, nu prea va vad bine :))
 

DeletedUser40602

In sfarsit cineva ia atitudine :D

Sutanu stim si noi ca domnii conducatori din SPAM! L35 nu prea au nici-o legatura cu SPAM! L9

Nu se poate sa fii atat de slab incat sa nu fii in stare sa tii in trib 6 sate ale unui jucator cand esti on

Si noi am incheiat L14 si totusi nu ne-am pus numele la trib Circ pentru ca suntem putini cei ce au jucat acolo
Probabil daca ar intra intemeietorul Circ, atunci am schimba si noi numele desi nu cred...Echipa de acolo nu cred ca se va mai face pe vreo lume

ar fi prea frumos :))
 

DeletedUser43196

Echipa? Nu stiu ce sa zic.. :)
O echipa nu inseamna doar calitate..o echipa inseamna un grup de jucatori care sunt oricand gata sa se sacrifice pentru tribul lor,sa isi dea ultima trupa de pe sat pentru un coleg..inafara de R.S nu mai stiu alte triburi in ultimele 10 lumi aparute sa dea stergere tot tribul cum au facuto pentru Mircea..:)
Tot timpul vor exista individualistii si jucatori care vor sa faca mult "TAM TAM" intrun trib doar pentru a se crede ei importanti..:)
De voi oro stiu ca sunteti prieteni si ca jucati de mult impreuna nu am nimic de zis in privinta voastra..:) tot respectu..dar sa nu uitam razboiu e lung si se pot schimba multe.
Cine stie poate in 3 luni nu va mai exista Fiindu?,Wocu,Spamu,Ganja..:),niciodata sa nu zici niciodata pentru ca nu mai exista oamenii care existau inainte..cand sti ca atunci cand iti pui toata baza in ei sa fii sigur de o treaba..nu sa te trezesti maiine fix cu tribul in care credeai cel mai mult pe capul tau ;).
Prietenii nu mai sunt "Prietenii" de alta data,fiecare in ziua de azi are o "masca" ;).

Oricum va fii o lume interesanta,care va fii decisa de aliante si de grupul tribului ;).
 

DeletedUser43206

Echipa? Nu stiu ce sa zic.. :)
O echipa nu inseamna doar calitate..o echipa inseamna un grup de jucatori care sunt oricand gata sa se sacrifice pentru tribul lor,sa isi dea ultima trupa de pe sat pentru un coleg..inafara de R.S nu mai stiu alte triburi in ultimele 10 lumi aparute sa dea stergere tot tribul cum au facuto pentru Mircea..:)
Tot timpul vor exista individualistii si jucatori care vor sa faca mult "TAM TAM" intrun trib doar pentru a se crede ei importanti..:)
De voi oro stiu ca sunteti prieteni si ca jucati de mult impreuna nu am nimic de zis in privinta voastra..:) tot respectu..dar sa nu uitam razboiu e lung si se pot schimba multe.
Cine stie poate in 3 luni nu va mai exista Fiindu?,Wocu,Spamu,Ganja..:),niciodata sa nu zici niciodata pentru ca nu mai exista oamenii care existau inainte..cand sti ca atunci cand iti pui toata baza in ei sa fii sigur de o treaba..nu sa te trezesti maiine fix cu tribul in care credeai cel mai mult pe capul tau ;).
Prietenii nu mai sunt "Prietenii" de alta data,fiecare in ziua de azi are o "masca" ;).

Oricum va fii o lume interesanta,care va fii decisa de aliante si de grupul tribului ;).

Corect!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus