Aka ! vs TS/bI

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Salut, în loc să postezi aici nu e mai uşor să-ţi vezi de jocul tău şi să ne arăţi "viziunea ta asupra jocului"?
 

DeletedUser

eu, îmi văd de harta mea şi nu sunt tare în clonţ pe extern...
harta mea se vede aşa (asta ca tot a pus "şefu" diplomaţia pe forum :))) )

152ooe9.jpg

21oyjqo.jpg
 

DeletedUser

prefer sa iti arat pe harta viziunea mea asupra jocului, nu aici unde toti sunt buni dar pe harta apar motivele nenumarate prin care nu isi pot arata valoarea!

Atunci hai sa propunem sa inchida forumul extern.La ce mai foloseste daca ne demonstram totul pe harta si nu se face propaganda pe extern ?

Ok asteptam demonstratia.
Oricum sunt fericit intr-un fel pentru ca nu mai e plictiseala de pe L35 unde ajunsesem la un moment dat la un scot de 30-0 in razboaie.
Aici cel putin reactionati, cat puteti si voi.

Si uite iti fac o propunere..ce ar fi sa ne pui si tu o poza cum se vede harta de la tine .Chiar sunt curios.
 

DeletedUser45675

Nu cred ca te priveste diplomatia tribului Ts/bi ,lumea 35 fosta alta ,asta este lumea 41.
Da sunt foarte emotiv de fel,asa ca nu ma lua asa tare te rog!
 

DeletedUser

Eu nu am nimic de ascuns si mereu am raspuns la intrebari .
Tu de ce te ascunzi cu diplomatia? Ti-e rusine cumva sau ce?

Si nu am nevoie sa aflu ce diplomatie aveti, era doar o pura curiozitate si vroiam sa vad daca ti-e rusine sau nu sa spui.
 

DeletedUser

nu am zis ca nu sunt papagali,dar va las sa aflati de la ei.

"papagalii" tăi nu ne interesează..ciudat cum jucători de la voi cum au primit atacuri de la noi, au rămas fără trib
foarte ciudat :))

dar vorba aia: "statistica" negativă dăunează tribului de pe locul 2 sau pe ce loc sunteţi voi :)))
 

DeletedUser

Eu cred că voi aveți prea mult timp liber. Păcat că nu-l folosiți și voi într-un mod mai constructiv, un pic.
 

DeletedUser523

Parte 1:
Triburi: Aka !
Parte 2:
Triburi: TS/bI

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 5
Diferență: 6

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40,135
Tabăra 2: 15,394
Diferență: 24,741

2 TS/bI 586.426 818.628 90 9.096 223 3.671
5 Aka ! 470.403 571.218 79 7.231 166 3.441
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Statistica asta era previzibilă de când am auzit de război. Felicitări și la mai multe, vreau fular și steguleț cu AKA !. :D
 

DeletedUser

mai ** de razboaiele altora cand ai fost salvat la limita de negro?.....

AKA! a demonstrat ca joaca la pont, nu ca ar fi super onn-i...
 

DeletedUser44200

Las... că îi bateți în retur. Sau dacă nu, la penaltiuri.
 

DeletedUser

Defapt la statistica se mai adauga 2 sate care le-am luat si in momentul innobilarilor respectivii nu mai aveau trib :(

Oricum statistica e doar de amuzament :D

Vad ca aveti totusi jucatori destul de buni. Oare cum accepta sa stea in atat de mult albastru si bleu?
 

DeletedUser44200

Defapt la statistica se mai adauga 2 sate care le-am luat si in momentul innobilarilor respectivii nu mai aveau trib :(

Oricum statistica e doar de amuzament :D

Vad ca aveti totusi jucatori destul de buni. Oare cum accepta sa stea in atat de mult albastru si bleu?

Iau lecții de la ăia din GTG :D
 

DeletedUser45878

Noi si cu GTG am ajuns in late game mai repede decat ne asteptam :))

Faceeem cum sa nu facem si razboi :) stiti voi fum, fum, iese focu'. O scoatem noi la capat daca asa trebuie :D.
In alta ordine de idei se cam are dreptate pe aici din cate vad razboiul e deja de 10 zile si obsev ca s-au luat doar 16 sate per total. Parerea mea e ca cine a deschis razboiul l-a facut doar asa "las sa fie si asta", deoarece nu e un razboi ce se termina peste noapte.

Eu unu am adormit cu capu pe tastatura la farm vreo 2 saptamani si cand colo ce sa vezi opa aka in coasta mea.

Felicitari pentru statistica pozitiva fie ca cel mai barbar sa piarda :D
 

DeletedUser

poi razboaiele se termina este noapte?
bine, ei inca nu au da dat dizolvare, inca :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus