Aka ! vs TS/bI

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser45675

uau,ce tari sunteti,bravo ,felicitari dragilor,zmeii de pe .ro:))

asta vreti sa auziti mai?
Sa imi scuzati intrebarea dar ,mi se pare mie sau voi sunteti putin dezamagiti de viata de zi cu zi si va gasiti retragerea pe triburile,unde traiti acest joc de parca ar fi ceva pe viata si moarte:))
 

DeletedUser22479

uau,ce tari sunteti,bravo ,felicitari dragilor,zmeii de pe .ro:))

asta vreti sa auziti mai?
Sa imi scuzati intrebarea dar ,mi se pare mie sau voi sunteti putin dezamagiti de viata de zi cu zi si va gasiti retragerea pe triburile,unde traiti acest joc de parca ar fi ceva pe viata si moarte:))

Desigur, de fiecare data cand imi scot capul pe geam, plang, dupaia imi trebuie o doza de pateu, un dush rece si triburile ca sa-mi revin.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
spam.jpg
 

DeletedUser

uau,ce tari sunteti,bravo ,felicitari dragilor,zmeii de pe .ro:))

asta vreti sa auziti mai?
Sa imi scuzati intrebarea dar ,mi se pare mie sau voi sunteti putin dezamagiti de viata de zi cu zi si va gasiti retragerea pe triburile,unde traiti acest joc de parca ar fi ceva pe viata si moarte:))

Ne cerem scuze dar noi nu suntem zei :eek:
Noi suntem Akatsuki ! Noi suntem NINJA HU YA CHA !!!:D


Nu ne credem mai presus de voi si nici nu stim daca o sa castigam sau o sa pierdem acest razboi pentru ca niciodata nu stii ce se intampla i.
Ideea e ca avem un razboi si daca nu discutam, care mai e rostul razboiului?

Totusi mie sincer mi se pare ca te oftici. Nu vrei sa fii transparent....Ati pierdut cateva sate si cativa jucatori si pierdeati mai multe daca nu faceam tampenia de la mine de pe cont si de la Jan . Asta e..am inteles si eu ca lipsa de somn dauneaza grav si comenzilor care le dau :D

Eu ce sa va zic...sper sa va desfiintati cat mai repede ca vine Craciunul si trebuie sa fie pace si liniste :D
 

DeletedUser27882

Sa imi scuzati intrebarea dar ,mi se pare mie sau voi sunteti putin dezamagiti de viata de zi cu zi si va gasiti retragerea pe triburile,unde traiti acest joc de parca ar fi ceva pe viata si moarte:))

Clasic:))) Precum am mai spus, aceleasi clisee, imediat incepe sesiunea si gata, deja isi pregateste terenul:))
 

DeletedUser45675

Am jucat si eu pe cateva lumi si totusi, voi chiar ma uimiti , sunteti foarte plini de voi :))...dar Foarte!
 

DeletedUser

Preferam sa fim plini de bautura si mancare :D
Vine acum Craciunul...pff deja incepe sa miroasa a friptura de purcel :))

Ne bucuram ca suntem comici :D
 

DeletedUser45675

zee* ti-au dardait pantalonii putin?:))
imi place ca ti-a reusit splitul:) ne mai amagim putin nu?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46254

uau,ce tari sunteti,bravo ,felicitari dragilor,zmeii de pe .ro:))

asta vreti sa auziti mai?
Sa imi scuzati intrebarea dar ,mi se pare mie sau voi sunteti putin dezamagiti de viata de zi cu zi si va gasiti retragerea pe triburile,unde traiti acest joc de parca ar fi ceva pe viata si moarte:))


Nu e asa deloc stai linistit...Dar atunci cand va ofticati noi ne simtim bine:))..Ne place sa va vedem cum va ofticati si va dati mari intelectuali:))
 

DeletedUser

Am jucat si eu pe cateva lumi si totusi, voi chiar ma uimiti , sunteti foarte plini de voi :))...dar Foarte!

salut, eşti plin de tine, când eşti peste duşman
măcar noi avem bunul simţ şi mergem cu colegii până la capăt, chit că sunt atacaţi sau altele de genul.

"dacă tăceai, filozof rămâneai"
 

DeletedUser45675

mai omule,eu nu am aparut aici sa ma dau in figuri cum ati facut voi,doar am aparut acum si i-am transmis un mesaj lui zee* ca se rupea pe forum si dupa cum am zis si mai sus eu le arat pe harta!
 

DeletedUser

De când stați toată ziua pe forum, nu mai puneți oferte-n târg, iar mie-mi expiră CP-ul... Păi ce facem?! Aaa, da! Facem statistici. Și mare caz - din nimic. Dacă Hitler făcea la fel, vizavi de evreii care reușeau să-i scape sau mă rog, care nu se regăseau, ulterior, prin numere, ar fi fost la fel de dezamăgit? Sunt sigur că el avea și altceva de făcut, decât să 1... 2... 3... 5... 4... 6 ș.a.m.d. Nu intru în detalii, că-i de prisos. Înțeleg că-i vorba de politică și propagandă, dar când unul din doi e pe lângă subiect, ca un atribut și-i mai și place, ba chiar insistă să arate asta, atunci, prieteni, e o problemă. Înțelegeți voi!

În altă ordine de idei, felicitări ambelor triburi pentru reușite și nereușite! Fie ca cel care citește o carte, în loc să posteze excesiv pe-un forum în timp ce așteaptă rapoarte, să câștige! Aa, să nu uităm că e un joc, iar dacă-ți faci din asta meserie, numai ca Marcel poți să te numești, căci lucrezi pe gratis... câte ore? "E multe!"

Sper că nu deranjează pe nimeni postul meu. Va fi ultimul, cel mai probabil. Pot să vă spun doar că sunt obiectiv. Reply-urile pe privat, vă rog!

Un week-end fain!
 

DeletedUser44200

Dacă Hitler făcea la fel, vizavi de evreii care reușeau să-i scape sau mă rog, care nu se regăseau, ulterior, prin numere, ar fi fost la fel de dezamăgit? Sunt sigur că el avea și altceva de făcut, decât să 1... 2... 3... 5... 4... 6 ș.a.m.d.

Asta-i scoasă din puțul gândirii. Citesc și plâng.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
3 TS/bI 86.611 28 14 2 512.670 399.034

cam rușionasă statistica asta, pentru un trib de top. :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus