Akatsuki vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38581

Tu nu ai dreptul sa imi vorbesti cu ninja :) . Tu ai ceva cu Aka de cand te-au dat afara in suturi. Deci te rog sa nu ma mai bagi in seama cat spun ceva.

P.S : Nu ma asteptam la un asemenea rezultat de la acest razboi , dar na : Acum ce poti sa faci?

Felicitari Clasic , spor la sate ! :)

Nu m-au dat afara in suturi:)) ...Am avut ceea ce multi de acolo nu au;) DEMNITATE!
Ce vroiai sa fac in AKA?? Sa stau si sa innobilez barbare de 100 de puncte pentru ca lui orochimaru ii era frica sa rupa pna-ul cu Norok deaorece stia ca nu este in stare sa apere 2-3 granite?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Nu m-au dat afara in suturi:)) ...Am avut ceea ce multi de acolo nu au;) DEMNITATE!
Ce vroiai sa fac in AKA?? Sa stau si sa innobilez barbare de 100 de puncte pentru ca lui orochimaru ii era frica sa rupa pna-ul cu Norok deaorece stia ca nu este in stare sa apere 2-3 granite?

Cunoștem cunoaștem :D și pe l23 tot așa :eek: off toată lumea fără demnitate mareane
 

DeletedUser14622

eu cred ca oricat de bun ar fi tribul ,oricare trib,daca are razboaie pe toate flancurile nu poate face fata,e logic,orociro foarte bine a facut ca a incercat sa tina de PNA,e normal sa incerci sa faci o treaba si bine,nu mai multe si proaste...
mie prin asta mi s-a parut un bun conducator daca a incercat sa faca asta!
insa voi daca il tradati si nu aveti incredere in el,nu e vina lui ca pica tribul ci a vostru,colectivul ca nu il sustineti!
 

DeletedUser41102

off off... si nici macar nu am apucat sa dam o coordonata calumea....
am o intrebare.. daca un jucator este blocat, poate sa faca trupe ?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
off off... si nici macar nu am apucat sa dam o coordonata calumea....
am o intrebare.. daca un jucator este blocat, poate sa faca trupe ?

Din moment ce nu poate intra pe cont nu poate să dea alte recrutări decât cele existente dinainte de momentul blocării
 

DeletedUser

ce pot spune felicitari clasicului, au fost mai uniti, mai siguri pe jucatori si mai buni in acelasi timp. respect si lupte frumoase in continuare...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus