Akatsuki vs Clasic

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

noi? parca esti singurel acum..eu mai degraba cred ca e bine sa iti controlezi iesirile pe extern.
 

DeletedUser

hmmm... in primul rand felicitari celor din Clasic, au stiut ce vor, le-a reusit... cat despre cei care mai sunt in Aka sper ca vor ramane, sau eu unul voi ramane pana voi fi innobilat
 

DeletedUser14622

nu am crezut ca AKA va fi detronata in clasament si atat mai putin scoasa de pe joc atat de usor si repede...
sincer dezamagit,ma asteptam la mai mult:(
 

DeletedUser11867

mda la ce v-ati fi ateptat nu stiu...la ce conducere au avut care nu a stiut sa citeasca o harta...daca esti jucator bun nu inseamna ca esti si conducator bun...
 

DeletedUser

Ati anticipat tare prost...si ai zis bine ca aveti marginea :D o sa ajungeti exact la margine

dragii tai colegi ar trebui sa mai invete sa si atace ca vad ca de dat din gura pe extern sunt buni

cred ca Hak uk de la voi e cam suparat in seara asta....a intrat pe extern si nu a postat nimic, probabil are motive intemeiate :D

copilu, hai să tragem linie ..
acuma că aka e pe ducă dc nu mai postezi?
mai sus ziceai că suntem tari în gură pe extern, dar aka e praf oare dc? spor.
 

DeletedUser

copilu, hai să tragem linie ..
acuma că aka e pe ducă dc nu mai postezi?
mai sus ziceai că suntem tari în gură pe extern, dar aka e praf oare dc? spor.

eu zic ca nu e cazul sa mai ai gura mare... v-am felicitat, ati fost mai buni, ati avut elementul surpriza, noi am gresit, asta este... e un joc si eu unul il tratez ca atare
 

DeletedUser40008

eu zic ca nu e cazul sa mai ai gura mare... v-am felicitat, ati fost mai buni, ati avut elementul surpriza, noi am gresit, asta este... e un joc si eu unul il tratez ca atare

:))) Cand avea gura mare Orochimaru, nu ii spuneai ca nu e bine ptr ca nu are cu cine juca... acum sari in sus cand facem noi gura mare?
avem si motive sa o facem. ;)
 

DeletedUser41102

pac pac pac.. si aici cred ca tragem linia de final.


Parte 1:
Triburi: Clasic
Parte 2:
Triburi: Aka, +Ak+, =Ak=, tsuki, tsuky

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 198
Tabăra 2: 41
Diferență: 157

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,468,898
Tabăra 2: 314,946
Diferență: 1,153,952

chart


concluzie: aka = trib mare, jucatori slabi ( nu toti, dar majoritatea )
Clasic= trib mic dar bun. ( aici cand spun mic ma refer la faptul ca nu avem academii )
 

DeletedUser40008

Va dezobisnuieste aka sa castigati =)))

1 la mana zmeu'

florinel cand mi-a zis cineva ultima ta fraza, am refuzat sa cred ca e adevarat

am specificat de la inceput ca o sa pierdem sate in primele zile si o sa mai pierdem si dupa

Bine ca sunteti voi aia buni si rupeti voi tot

mai discutam peste putin timp cum va fi situatia


Apropo, lasati vrajelile si imbarligaturile cu triburile din jurul nostru si veniti cu dovezi clare nu cu fel de fel de inventii

2 la mana zmeu '




... v-a simtim lipsa, unde sunt dumele voastre !?! :) (macar aici ca pe harta...) :(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus