Akatsuki vs. Legend

  • Autor subiect Ak-Orochimaru-Ak
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

vom incepe adevaratul razboi cand vom ramane doar noi cu ei, deocamdata sunt si altii de scos si nu putem sa ne impartim in toate directiile


Oricum sar putea sa pierdem in statistici in perioada urmatoare, nu stiu sigur, vom vedea

Statisticile sunt bune, dar in anumite situatii

De exemplu, ne luam niste jucatori in anumite zone si incercam sa dezvoltam zona aceea si aceia pierd sate grupa mare, asta nu inseamna ca noi am pierdut teren in fata lor, doar am incercat sa castigam teren
nu fiti inca veseli, legend ca a cam prezis asta orochimaru'... aveti grija :)
 

DeletedUser

de cand a inceput razboiul tot promite:D

stai usor ca un razboi nu se castiga in cateva zile si cu cateva statistici

pe mine nu ma intereseaza statisticile prea mult pentru ca stiu de ce apar asa, de aceea am si prezis ca o sa pierdem in statistici

dar...daca luam si din trecut, suntem cam la egalitate de sate pentru ca s-au desfiintat legend detot :D

Oricum frumoasa incercarea legendului sa intoarca toata harta impotriva noastra

Sunt curios daca reuseste si sunt si mai curios daca o sa reziste contra noastra cand o sa ne asezam bine pe harta

Acest razboi a fost declarat mai mult pentru a agita putin spiritele pe extern...mai stam la o barfa la ceva...

Deocamdata nu suntem pregatiti pentru un razboi cu ei. Asta nu se numeste razboi dar va veni momentul :D

Mai dau un atac pe noi...le mai rupem toti nobilii.....ne mai distram.... asa e viata pe triburile :cool:
 

DeletedUser

Ar fi rusinos ca locurile 2 si 3 sa fuzioneze.


La limita de 80 este cam greu sa fuzioneze. Poate fac aka o academie noua, Legend. :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38860

Cum sa castige Lengendul ? Erau clar inferiori celor din Aka ! :O
 

DeletedUser38581

Cum sa castige Lengendul ? Erau clar inferiori celor din Aka ! :O
rhivă de război
Titlu Inamic de război Începutul războiului Sfârşitul războiului Statistici Învingător
Tribul tău a fost iar victorios. noi suntem cei mai buni:p Akatsuki ! în data de 11.10. la ora 00:12:35 astăzi la ora 15:43:31 Arată statisticile Tribul tău
si asta e din harat alb nu?:))
 

DeletedUser38860

Din haraT alb nu stiu daca e . Dar ati fost inferiori in acest razboi punand statisticile inainte de dizolvare si dupa intemeierea noului Legend.
 

DeletedUser

Războaie câştigate: 7
Războaie pierdute: 1

acel razboi e pierdut cu ~LegenD~ (dizolvat)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus