Akatsuki vs. Legend

  • Autor subiect Ak-Orochimaru-Ak
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

din pacate pentru tine am dreptul de a-mi spune opinia :) ia niste medicamente, poate iti trece alergia ;)
 

DeletedUser12439

bine zis, ar trebui. Cred ca ai vazut si tu mesajele pe care le-a pus florinel. Nu zic ca e bine, dar multi jignesc cand sunt atacati, si in general din cate stiu eu intr-un razboi se ataca. Daca au''scaun la cap'' atat atacatorul cat si atacatul atunci e perfect valabil ce spui tu, dar daca unul nu este tocmai inteligent atunci cel mai probabil cealalt raspunde. Parerea mea
in lumea asta a voastra, **** respectul pentru adversar trebuie cautat cu lupa.

model2 în data de 18.10. la ora 08:59
bravo:D

MIDAS. în data de 18.10. la ora 09:05
merci boss, nu te supara pe mine :p, nu puteam sa te/va las sa luati asa satele... fara nicio lupta.

mi-ar fi placut sa fim colegi, da'asa e jocu asta ;), cu tabere adverse...

Bravo si voua, ati lucrat ok, sa vedem ce mai vine de la voi, dar mai vine si la mine plus ca premium am destul sa duc zidurile la 20 intr-o ora :))

Bafta la sate, boss!

model2 în data de 18.10. la ora 09:18
merci la fel. bafta

[/quote]

nu ma cunosteam cu el, am spart 4 fuluri pe el si a mai fost atacat si de alti. l-am felicitat dupa ce am pierdut tot, pentru aparare, acu 4 zile mi-a zis ca se lasa si daca vreau sa-i iau satele.

respecta ca sa fii respectat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

model nu am zis ca nu exista exceptii, dar sunt in proportie mai mica de 1/3 din jucatorii de triburile.
 

DeletedUser

acelasi model2 ca pe 17:D

adevarat model :D


Cred ca iti mai aduci aminte in Habar? cum ii puneam pe aia sa citeasca povestea si ii trimiteam in toate partile sa le puna colegii intrebari ca sa le dam invitatii :)))))))))))
De unu era sa ni se faca mila :))

Frumoase vremuri. De atunci m-am prostit si m-am lasat de facut misto de altii :D
 

DeletedUser12439

acelasi model2 ca pe 17:D

adevarat model :D


Cred ca iti mai aduci aminte in Habar? cum ii puneam pe aia sa citeasca povestea si ii trimiteam in toate partile sa le puna colegii intrebari ca sa le dam invitatii :)))))))))))
De unu era sa ni se faca mila :))

Frumoase vremuri. De atunci m-am prostit si m-am lasat de facut misto de altii :D


merci oro. da vremuri faine.

sint cite unii, care cer sa fie luati la bascalie, sint batuti in cap si cred ca sint miezul din dodoasca.eu nu ii iau, nu ca nu as vrea citeodata dar nu ma duce mintea, asa ca mai bine prefer sa nu le raspund.ii las in nestiinta lor.
 

DeletedUser

cred ca e mai bine ca aceasta tema sa fie inchisa, o sa fie un mare razboi in curand pe lumea 26.
 

DeletedUser

nu, va veni razboiul dintre lumina si intuneric, si lumina va fuziona cu intunericul :d
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus