al doilea razboi mondial? ~PHX~ - ~EC~ ?

  • Autor subiect DeletedUser9032
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

depinde cat de prieten e castillo cu waler... ca nu cred ca doar ec si phx se vor baga
 

DeletedUser9032

stiu la ce te referi... si nu cred ca 300 va fi de partea ec-ului in razboiul asta...
si oricum, cine e 300?
in afara de waler si de vio nu au jucatori, daca te uiti la ce cuceresc ei o sa gasesti numai intern si sate de barbari
 
Ultima editare de un moderator:

stou

member
Scor reacție
0
Nu trebuie scoasa din scoteli nici o variabila este posibil orice varianata si nu trebuie desconsiderat nimeni pt ca orice trib poate crea probleme altora si prin simpla lor prezenta asa ca orice este posibil cine stie ce se poate intampla !!!!
Oricum acest nou conflict era prvizibil si dupa parerea mea este continuarea Primului .
 

DeletedUser

djsatelit.... oricum vio nu mai e cine a fost... si chiar nu se masoara la inaltimea jucatorului original.. in fine intra in joc alte triburi care nu sunt asa cunoscute dar care pot inclina balanta dupa cum a mentionat si stou
 

stou

member
Scor reacție
0
Aruncand o privire printre triburile de pe Clasica si luand in considerare mai vechii
combatanti plus cateva informatii care mi-au ajuns la urechi zburand din copacel
in copacel pot spune ca urmatoarele triburi vor intra in aceasta Hora :
locurile :
1-10,12,13,15,17,19,20:
Trburile despre care nu am auzit nimic din top 20 si care inca nu si-au manifestat
intentia de a lua parte la conflict (cel putin nu inca ) sunt :
Nobil locul 11 (dar obs cativa jucatori din Fostul Burn )
Olimp locul 14 (ei isi vad de drumul lor din cate am observat nu se baga nu se implaca incerca doar sa faca harta de un albastru infinit :)) ! )
Dream locul 16 (mai sunt 2 jucatori acolo care probabil au uitat sa isi mai stearga contul )
Wushu locul 18 (o relicva a unui trib mamut care refuza cu indarjire sa isi semneze certificatul de deces !!)
Taberele se pare ca sunt inca in formare si se negociaza pe la toate colturile un lucru e cert :
Marul discordie il reprezinta disputa dintre ~EC~ si ~PHX~
Abia astept sa vad taberele oricum si acesta va fi un razboi de lunga durata si
de uzura !!!!!!Nu ma astept sa vad diferente mari intre primul razboi si acesta referinduma la desfasurare !!!:(
 

DeletedUser2368

In dream mai sunt eu parca si inca cineva ! :) Eu tot astept sa-mi faca satele barbare ! :D Stou stai calm ca pana la urma o sa se ajunga la un razboi intre 5-6 oameni sa zicem maxim 10 ! :) Lumea se lasa, pomana e mare ! :) Si tot boring e ! :D Oricum cine il da jos pe Masters are o lada de bere de la mine ! =))
 

DeletedUser

si United de partea cui e?

stiu la ce te referi... si nu cred ca 300 va fi de partea ec-ului in razboiul asta...
si oricum, cine e 300?
in afara de waler si de vio nu au jucatori, daca te uiti la ce cuceresc ei o sa gasesti numai intern si sate de barbari

Ne dam si noi la frige-pui ce vrei acusica. 300 este un numar natural par care este multiplu de 10 sau 100. Asa si, United de partea cui e? Ca faceti parte din Imperial Alliance, cica o sa fie un razboi imperial.
 

DeletedUser

united cik e neutru in razboi... dar asta nu o inghit la fel cum nu inghit k.l.'u:) ei asteapta sa se aranjeze partile si sasi joace cartea cat mai bine... adik vor stii ca partile vor fi echilibrate si ei vor lua partea celor care le ofera conditii mai avantajoase
 

DeletedUser4932

deocamdata e un razboi alk recrutarilor din cate vad eu :))

ec a reusit sa adune cei mai iscusiti jucatori de pana acum:

sorry a spus:
TayFun astăzi la ora 10:27
am incercat mereu sa vb cu voi, dar mereu am fost jignit
in special de adescu si ink cativa de la voi

TayFun astăzi la ora 10:27
si am mai fost o data la voi dar ma-ti concediat dupa nic 24h, fara motiv

Castillo din Lumea 1 astăzi la ora 10:28
pt ca asa au cerut phx..e decizia ta..

TayFun astăzi la ora 10:30
mda
poate, dar dak voi va luati dupa altii.....
saptamana trecuta cand ti-am scris si ti-am arata ce limbaj folosesc cei de la tn, nici nu te-ai sinchisit sa-mi raspunzi

Castillo din Lumea 1 astăzi la ora 10:31
nu raspund nici colegilor de trib pt ca am avut sitter :p si nu are voie sa citeasca si cand am revenit nu am putut citi sute de mesaje...

TayFun astăzi la ora 10:32
bn, deci ce motiv as avea dak nici conducatorul nu se intereseaza
acum sunt aici, aici comunicarea e mai presus de orice, sunt in consiliu, sunt consultat la orice decizie....

Castillo din Lumea 1 astăzi la ora 10:33
ok man inteleg, bafta la joc incontinuare...

TayFun astăzi la ora 10:33
ms la fel
bn k sunt intzeles si eu o data

o discutie avuta cu castilo dupa ce mi-a trimis o invitatie, cred k deabia acum a invatzat cums e raspund ela msg sau cum se trimite un msg

salut a spus:
IuLyNhO astăzi la ora 17:14
da frate? Ma ataci?

IuLyNhO astăzi la ora 17:14
bine..

TayFun astăzi la ora 17:15
:)))
ce-mi plac cei care se alarmeaza deja la primul atac, asta dovada k ei nu au stiut niciodata cum e sa fi atacat

TayFun astăzi la ora 17:15
Ca apărător 1,866 71,390
eram sigur :)))

IuLyNhO astăzi la ora 17:16
Ma alarmez? =))) ma..eu am vorbit cu giulesteanu ceva..sa nu ne atacam intre noi..eu pe cei din phx..si voi invers..dar se pare ca nu e asa..

IuLyNhO astăzi la ora 17:17
frate..daca vrei sa vezi aparator..cauta'ma pe lumea 5 si apoi zi'mi ca nu stiu cum e sa fii atacat.

TayFun astăzi la ora 17:17
cu mn nu a vb asa k am liber ;)

TayFun astăzi la ora 17:17
aici e clasica
eu ti-am dovedit pe baza clasamentului

TayFun astăzi la ora 17:18
nici la atacator nu stai prea bn
deci pomanik in floare

o discutie cu o noua achizitie ~EC~, 650mii de pct degeaba
 

DeletedUser

se stiu mai multe cazuri dinastea... dar prefer sa nu depan povesti spuse de altii la care de fapt nu am dovezi clare si nu doresc sa calomniez pe nimeni... cine a comunicat cu el stie mai bine... chiar si darkmagic era mai deschis
 

DeletedUser

pai se pare ca deja majoritatea din PHX pleaca in EC ... dovada fiind atacurile mele pe unii jucatori din perimetrul meu ... care miau spus sa nui mai atac pt ca se duc in EC ... si nu sunt jucatori mici .. chiar jucatori de categorie semi-grea :D ...
 

DeletedUser

Incredibil oameni buni asistam la cel mai scurt razboi de pe Clasic :rolleyes:
 

DeletedUser9032

nu stiu de ce aveti voi impresia ca e phx asa tare... desi ec a fost reinfiintat de curand a cucerit 11.000 sate iar phx, fiind infiintat de mai mult timp doar 6000... asta ca idee [ la data infiintarii ma refer la faptul ca ec a fost dizolvat cand i-a fost spart contul lui castillo ] - sunt date care pot fi vazute de oricine astea:)

cat despre celalalt razboi al ec-ului, cu 300, nu sunt mari probleme, sunt persoanele potrivite la locul potrivit care au grija de el si anume vechiul swarm care intretine razboiul si chiar daca in ultima vreme s-au pierdut cateva sate, se va intoarce roata ... de ce? 300 au doar 2 jucatori de valoare, dupa cum spuneam mai sus, waler si vio ... ATAT! poate si fulger3, dar e un mare POATE.
velus da atacuri demne de pus la atacuri amuzante pe LC, djsatelit are 13538 pe mai mult de 80% din sate iar twstats spune tot, duralex pe el ... numai verificati-l pe twstats, cuceritorul lor razvantc ataca odata la 2 zile cu trupe ce se strang in sate ... odata la 2 zile ... etc:)
INSA, au granita blindata si liderii la fel ....
 

DeletedUser

Castillo din Lumea 1 astăzi la ora 12:03
man, vii la noi?

Phx a taradat, tot ce vi s-a spus a fost o mare micniuna si eu pot dovedi, una am vb eu cu ei si alta au zis ei...


ai ? :)) daca imi da niste caramele merg =)))

mesaj adresat mai multor membrii de la noi...credca a dat copy paste
asta da razboi
cine invita mai mult
se pare ca avem experti in domeniu
eu am vrut sa fac lumea clasica mai vioaie si iar se incearca uciderea frumosului
 

DeletedUser

pai se pare ca deja majoritatea din PHX pleaca in EC ... dovada fiind atacurile mele pe unii jucatori din perimetrul meu ... care miau spus sa nui mai atac pt ca se duc in EC ... si nu sunt jucatori mici .. chiar jucatori de categorie semi-grea :D ...

ooo mare zeu care stie cucerii doar sate parasite....esti bun
ai facut un gest nobil
waw ai facut oameni sa planga si sa fuga la caldurica ....tu esti cel mai zeu
vei avea medalie dupa razboi


acum sincer...tot respectul pentru unii din EC dar cand vad asemenea fenomene mi se face pielea de gaina
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus