al doilea razboi mondial? ~PHX~ - ~EC~ ?

  • Autor subiect DeletedUser9032
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8950

cum e la voi DREAM TEAM GIULESTEANUL!!(DA SINGURA DEOSEBIRE E CA EL E SINGUR,IAR AIA ERAU VREO 5)
 

DeletedUser7072

nu stiu daca e relevanta discutia aceasta. intradevar majoritatea jucatorilor de "top" ca puncte au primit o gramada de sate cadou. acest lucru se intampla in majoritatea triburilor. nu numai in ec. sunt si in phx si in ec si in tua oameni care au facut acest lucru si nu neg ca si in 300(am si eu 1 :">)

singura problema e probabil exagerarile la care s-a ajuns: castillo are o gramada de puncte luate de la interistul si din tua. practic jumatate din puncte sunt luate gratis. singurul lucru pt care merita acestia respect e ca nu au pierdut satele cu toate ca au luat 100 in f scurt timp, nu le-au pierdut.

voi adauga acusi si o statistica ec vs phx exclusiv.


PS: scuze daca nu m-am facut in totalitate inteles dar e totusi cam tarziu. si in final gg ~PHX~
 

DeletedUser2697

cei care mi-iai enumerat mai sus fac parte din conducere , ii normal sa nu plece, dar unii din jucatori care erau de la inceput in PHX , inainte de fuziunea cu NON au venit in ~EC~ ...... mai bine ai face sa iti ti membri in trib.

nu sunt genul de jucatorul care sa o faca pe zmeul pe forum , deci ne vedem pe teren.
fie ca cel mai bun sa castige!


paolyka eu nu plec din PHX si iti pot garanta ca no sa mai plece nimeni ..
 

DeletedUser8644

Macle nu conteaza unde e ... conteaza unde a fost !

In EC a avut ocazia sa ajunga cine e si sa demonstreze ca stie sa joace ... ! Singur sau in alt trib nu cred ca avea aceasta ocazie ...
Pe cand tu ... unde ai fost ? In TUA ... cand s`a destramat tribul vostru de suflet ... ! Sunt unele lucruri pe care nu le vedetzi ...
 

DeletedUser2697

Macle

Mah eu nu am putat sami atac fosti colegi si am venit inapoi mai bine mor in PHX decat in TUA sa sti ...
 

DeletedUser

Stil Ostil

giulesteanu & blueangel = rupti.... De ce zic asta?? Pt. k din cauza lor am pierdut niste fosti prieteni... Dak Rymes nu se retragea nu se ajungea aici... Si oricum la sate de barbari si din trib nu va intrece nimeni. I-ati luat alaturi pe cei din FM.. pffffff.. oricum aveam razboi cu ei. Si intr-un final nu rezolvati nimik.

Vorbiti de jucatori recrutati in EC la inceperea razboiului... Pai cu cine vreti sa stea? cu niste mincinosi si lasi. niciodata. si au venit pt k vorbeam des cu ei si ne ajutam.

Ne-ati ajutat cumva in razboiu cu BURN?? nimik... l-am castigat impreuna cu United. voi erati la caldurica acolo. nu cumva sa fi iesit. aveati voi chestia asta demult in cap pt k vi s-a parut josnic sa fi-ti mereu pe 2. eee si uite k si acum sunteti :))))

GG liderii PHX.
 

DeletedUser

Te-ai trezit si tu sa postezi pe aici sa mai intrebe lumea ca "asta cine mai e?"
Sigur toata lumea poate da din gura in cazul in care nu stie despre ce e vorba.
Nu are rost sa spunem tuturor ce am avut in cap si ce avem in cap.Daca tot zici ca nu am facut nimic impotriva burnului de ce nu ne-ati zis atunci...la momentu ala?
De ce o ziceti acuma cand nu mai avem aceleasi relatii?Daca nu aveau cei din BURN granitza cu noi aici v-ar fii mancat sus
In fine...ne vedem pe harta acolo unde respect oamenii care dau dovada de fair-play
Am primit multe mesaje de lauda la adresa PHX venite din partea oamenilor din EC , care au recunoscut frumusetea jocului si care desi ataca PHX sunt prieteni cu noi...pana la urma asta inseamna un joc nu?ce conteaza ca am avut noi prieteni in EC si invers?ii putem avea si acum si ne putem ataca si in calitate de prieteni
Luati lucrurile dupa ceea ce sunt
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

giulestene, chiar imi da o lacrima
nu stiam ca poti fi atat de profund, cred ca e prima data cand nu raspunzi unui post de genul ala cu bata
bine, probabil puteai sa-l ignori si tu ca restul hartii
chiar, in ce trib e ala? n-am auzit de el pana acum
vad ca are "vaste" cunostinte despre ce-am facut, ce facem, ce gandim, ce-am mancat de dimineata, unde am fost ieri si cu cine si altele de genul asta
de unde tot apar astia? serios, parca toata harta ar stii marile noastre secrete, ca suntem josnici, buni de nimic, parsivi, lasi , mincinosi
am ratat ceva?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3235

giulesteanule, lumea nu trebuie sa intrebe "asta cine mai e?" se poate uita destul de usor cine ii.
Stil Ostil cunoaste cauza destul de bine , plus de asta face si parte dintr-una din cele doua tabere.
iar faza cu : "Daca nu aveau cei din BURN granitza cu noi aici v-ar fii mancat sus" cui i-o spui , cine ne-ar fi mancat???... macle care era rupt de Waler si Adaescul si cei din zona aia??? sau cine ne-ar fi mancat si pe cine???
pana la urma tu ai vrut sa faci un lucru istet, dar tu te-ai gandit doar cum sa cresti tribul la puncte , nu si la membri care aveau contactul cu razboiul, pana la urma cine a avut de pierdut au fost cei din PHX , PHX-ul care era inainte , nicidecum nu a avut de pierdut cei din FM, ei si-au asigurat spatele si acum stau la caldura.
daca imi aduc aminte bine , si imi aduc aminte destul de bine , cand am inceput razboiul pe k55 era o diferenta nu foarte mare :
EC avea 27 mil puncte si PHX avea 22 de milioane , acum cat mai e??
EC 37 mil iar PHX 10 mil.
ati castigat dintr-o parte , dar ati pierdut din cealalta parte ... partea care a fost de la inceput in PHX.
 

DeletedUser

curca + xxx = 8 milioane
au mai plecat mak3 (cam un milion) si alti cativa
alte intrebari?
 

DeletedUser3235

make nu a plecat la noi , si daca ma uit bine vad ca ii intr-o zona destul de sigura , si totusi a plecat ... probil de frica , sau poate din alta cauza.
cei care au venit la noi au venit pt ca au colaborat cu noi si in trecut, si probabil nu era deacord cu ce sa intampla prin PHX , din cate stiu eu aveau si drepturi cei doi in PHX.
de la noi de ce nu a plecat vre-un jucator in PHX si numa din PHX a plecat in EC??? aaa ca a plecat acum un jucator asta ii alta treaba, a plecat din alte motive .... drept urmare se vede ca jucati doar dupa puncte , daca dupa un jucator iti modifici diplomatia.
 

DeletedUser2697

macle

giulesteanule, lumea nu trebuie sa intrebe "asta cine mai e?" se poate uita destul de usor cine ii.
Stil Ostil cunoaste cauza destul de bine , plus de asta face si parte dintr-una din cele doua tabere.
iar faza cu : "Daca nu aveau cei din BURN granitza cu noi aici v-ar fii mancat sus" cui i-o spui , cine ne-ar fi mancat???... macle care era rupt de Waler si Adaescul si cei din zona aia??? sau cine ne-ar fi mancat si pe cine???
pana la urma tu ai vrut sa faci un lucru istet, dar tu te-ai gandit doar cum sa cresti tribul la puncte , nu si la membri care aveau contactul cu razboiul, pana la urma cine a avut de pierdut au fost cei din PHX , PHX-ul care era inainte , nicidecum nu a avut de pierdut cei din FM, ei si-au asigurat spatele si acum stau la caldura.
daca imi aduc aminte bine , si imi aduc aminte destul de bine , cand am inceput razboiul pe k55 era o diferenta nu foarte mare :
EC avea 27 mil puncte si PHX avea 22 de milioane , acum cat mai e??
EC 37 mil iar PHX 10 mil.
ati castigat dintr-o parte , dar ati pierdut din cealalta parte ... partea care a fost de la inceput in PHX.



Eu vad ca is intreg nu am nici o mana rupta sau picior ..cumpati o pereche de ocheleri ...poate au loat sate de la mine dar tot am ramas in picioare ...:)
 

DeletedUser3235

mda.... eu vb la sensul figurat.... laso balta.... daca vrei pot face un efort si sa trec si o statistica cum pierdeai tu satele in favoarea lui.
in fine , ma cam indoiesc ca tu esti macle, si vad ca nu is singurul .
 

DeletedUser

Nu inteleg ce treaba ai tu cu aliantele/P.N.A urile noastre...chiar nu ii vad sensul propozitiei in care ai zis ca rupem PNA pentru un jucator
rupem ori cate vrem si facem inapoi tot asa...cate vrem
XXX si curca nu au plecat din ce cauza ai zis tu...mai demult toti se plangeau in trib ca EC se baga peste rezervarile noastre si nu mai stiu eu ce iar unii chiar au venit cu ideea de rupere a aliantei insa atunci nu am luat-o in calcul
Cum sa aiba drepturi curca in trib?nu il vezi ca nu poate lega o propozitie cap-coada ca se balbaie si in mesaje?
Si daca jucam pentru puncte acuma eram linistit...puteam lua sate moca suficiente si eram undeva la 3 mil de puncte
 

DeletedUser

Stil Ostil

Nu vezi frate k nu ai nici o treaba... esti paralel... "Asta cine mai e?" ?????? hmmm... dar cand faceam conferinte pt nu stiu ce aliante cu toti din triburile aliate nu mai ti minte? ai arfe si imi pare rau pt tine... a eliminat PHX atatea triburi pe cat am eliminat noi??? niciodata. Eu nu vb ca altii in necunostinta de cauza... am intrat pe forum si am inceput sa citesc mesajele si tot ceea ce zici tu e "vorba in vant".

Si am vazut k s-a bagat repede si chinezu ala de Micotze Kuray cum i-o zice =)))) ce nume rupt... ce treaba ai tu boss. nu ma sti, nu te stiu asa k nu vb aiurea.
 

DeletedUser

:D
giulestene, vezi ca exista unii carora chiar n-ar trebui sa le raspunzi, e o pierdere de timp
chiar daca ai reusi sa le demonstrezi ca gresesc sau sa faci misto de ei tot nu s-ar prinde, asa ca nu te mai chinui si ignora-l si tu
e ca si cum ai incerca sa discuti cu masters sau curca, la sfarsitul discutiei tot tu vei iesi mai prost fiindca te-ai coborat la nivelul ala
 

DeletedUser2697

macle

24.06.
07:37 walyy a părăsit tribul.


Deci si celui mai slab jucator iau dat invit :)))):):)
 

DeletedUser4932

24.06.
07:37 walyy a părăsit tribul.


Deci si celui mai slab jucator iau dat invit :)))):):)

cine stie mai bn il iau la ei in trib decat sa-i ia satele
aveau moralul prea mic si nu se complica cu furnicutzele
"jucatori mari"
stau si ma minunez cum cei cu milioane de pct nu pot sa-si apere satele :)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus