Al Doilea Razboi Mondial !!!

DeletedUser38023

Parte 1:
Triburi: IMMO
Parte 2:
Triburi: VM-EC

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 272
Tabăra 2: 34
Diferență: 238

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,749,688
Tabăra 2: 333,373
Diferență: 2,416,315

chart




Parte 1:
Triburi: noobs
Parte 2:
Triburi: VM-EC

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 210
Tabăra 2: 14
Diferență: 196

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,071,329
Tabăra 2: 136,022
Diferență: 1,935,307

chart




De ce nu va e mila si de N00bster? Se straduieste si el .. :(
 

DeletedUser10188

Eu ma straduiesc, tu doar privesti ca n-ai ce face...tataie, invechit...

Bravo baietilor din immo si noobs.
 

DeletedUser38023

Eu ma straduiesc, tu doar privesti ca n-ai ce face...tataie, invechit...

Bravo baietilor din immo si noobs.

Asta o sa iti ramana singura satisfactie atunci cand nu o sa mai fii pe harta: "Rhadookoo doar a privit si a ras de mine".. :D
 

DeletedUser10188

Nu o sa mai fiu pe harta atunci cand consider eu, nu cand consideri tu...

Din fericire, eu deja am satisfactia ca tu nu mai esti pe harta, ai fost prea noob sa rezisti si ai renuntat...expirat...
 

DeletedUser38023

Nu o sa mai fiu pe harta atunci cand consider eu, nu cand consideri tu...

Asta chiar nu o sa decizi tu, obositule.. :))

Din fericire, eu deja am satisfactia ca tu nu mai esti pe harta, ai fost prea noob sa rezisti si ai renuntat...expirat...

Mai ai putin si zici ca de frica ta am renuntat .. Serios, esti cea mai proasta cunostiinta a mea :D Felicitari!
 

DeletedUser10188

din fericire pentru mine, nu sunt cunostiinta ta...deci singurul prost esti tu
 

DeletedUser38023

Nici nu trebuie .. Eu te recunosc dintr-o mie de terminati ..
 

DeletedUser

Atat timp cat IMMO te scoate de pe harta poti sa te gandesti ca si Radu are o mare contributie la asta, deoarece tribul asta a fost creatia lui, iar noi care il urmam la conducerea tribului nu facem altceva decat sa ii continuam munca si ideile bune pe care le-a avut si bineinteles sa incercam sa imbunatatim ceea ce e facut pana acum
 

DeletedUser10188

tie se pare c-am disparut eu de pe harta ca sa spui acest lucru ?

ei bine n-am disparut...cand oi disparea, atunci sa faci aceasta afirmatie.
 

DeletedUser10188

ultimul post...si sa fiu putin ironic....

asa ati zis si cu GE-u...ca atunci cand ajungeti langa ei, or sa dispara in cateva luni de pe harta...doamne ce dreptate ati avut...i-ati recrutat si au disparut...se numesc immo/noobs/rtals acum...

oare ma recrutati si pe mine ca sa dispar de pe harta ?

si ca sa-ti raspund eu....nu vreau si nici nu ma intereseaza sa fiu in immo
 

DeletedUser38023

ultimul post...si sa fiu putin ironic....

Vai! Te rugam , mai stai, ca demult nu am mai avut o minge de ping-pong asa ca tine de care sa ne batem joc :(
O sa trebuiasca sa asteptam 1000 de ani sa gasim un maimutoi pe jumatea ta .. :(
 

DeletedUser

Uiti faptul ca ati rezistat pe granita GE datorita si nou care v-am dat sprijin si v-am pus la dispozitie mii-de full-uri de atac. In plus ati rezistat si prin mutarea granitei cu GE prin cateva k-uri odata cu recrutarile acelea. Pana in acel moment erati bataia de joc a GE-ului pierdeati sate intr-o veselie. Dar odata ce a trecut la tine nu mai conteaza.
 

DeletedUser

Uiti faptul ca ati rezistat pe granita GE datorita si nou care v-am dat sprijin si v-am pus la dispozitie mii-de full-uri de atac. In plus ati rezistat si prin mutarea granitei cu GE prin cateva k-uri odata cu recrutarile acelea. Pana in acel moment erati bataia de joc a GE-ului pierdeati sate intr-o veselie. Dar odata ce a trecut la tine nu mai conteaza.

Ete cine vorbeste:))

Si cum faceati poda?
Le puneati la dispozitie full-uri de atac si eu atacau?:))
 

DeletedUser

da dragule de tracis - ei intrau pe sitere pe conturile noastre si trimiteau fullurile.

acu serios - ce ai scris tu nici gluma nu e - fie esti cu retard infantil fie n-ai nici o treaba cu jocul asta.
 
Sus