Al Doilea Razboi Mondial !!!

DeletedUser

Parte 1:
Jucători: pisica13
Parte 2:
Triburi: VM-EC

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 635
Tabăra 2: 33,485
Diferență: 32,850

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 86
Tabăra 2: 16
Diferență: 70

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,112,896
Tabăra 2: 327,994,521
Diferență: 321,881,625

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 837,079
Tabăra 2: 162,566
Diferență: 674,513

chart



Da Dani mai traiesc:)
Nu sunt sefa si imi poti spune cum vrei tu,stii doar ca nu tre` sa te dai bine pe langa mine,sunt aceeasi:p,nu m-am schimbat deloc:D
Am pus statistica ca sa fiu in tema:))
 

DeletedUser

e pare ca si lumea asta merge spre sfarsit...felicitari immo&noobs, rezultatul e iminent

asta speram si noi mai ales ca inttr-o sapt s-ar putea sa avem taleri redusi

Alex lauda-te tu cu statisticile dar vorbiom dupa ce scad costurile la taleri
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Nu mi-e frică de asta dacă asta îți imaginezi.Într-un fel e bine și pentru noi,REAL
 

DeletedUser3192

Team-Triburile astăzi la ora 12:52
Dragi jucători,

În urma sondajului de opinii, vom reduce costul talerilor la jumătate pe această lume, începând de luni 17.10.2011.

Distracţie plăcută în continuare,

Echipa Triburile


abia asteptam.............
 

DeletedUser

@congres - nu chiar asa de lunga
@irbaboon - daca iau tabelul de la asasyn si elimin primele 2 si ultima luna ar iesi o medie de 3300 sate/luna.
ideea e ca asta include si internele.

nici daca am face o analiza pe punctajul total al tribului pe parcursul timpului tot nu am obtine numai cuceririle de la inamici ca am avea intrarile si iesirile din trib care afecteaza acea cifra...
 

DeletedUser3192

Parte 1:
Triburi: IMMO, RTALS, noobs
Parte 2:
Triburi: VM-EC, REAL, =NG=, PEOPLE

Timeframe: 28/03/2011 00:00:00la13/10/2011 07:54:31

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,927
Tabăra 2: 2,285
Diferență: 10,642

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 129,676,609
Tabăra 2: 21,500,731
Diferență: 108,175,878

chart


Tinand cont ca au trecut aproximativ 7 luni rezulta o medie de aproximativ 1500 de sate pe luna , dar aici trebuie sa luam in calcul ca au existat multe iesiri si reintrari din vm-ec si NG + ca au existat cateva iesiri si de la noi iar acestia chiar au fost carne de tun :))
 

DeletedUser25671

Luand in considerare efectivul actual al familiei vm-ec(sau ce a fost din ea) in jur de 66.000 de sate + media voastra de cuceriri de la ei 1500 + ieftenirea talerilor care va creste media + eventuale mutari cam in 2 ani ati termina cu ei
 

DeletedUser3192

Luand in considerare efectivul actual al familiei vm-ec(sau ce a fost din ea) in jur de 66.000 de sate + media voastra de cuceriri de la ei 1500 + ieftenirea talerilor care va creste media + eventuale mutari cam in 2 ani ati termina cu ei

daca lucrurile decurg tot in directia de astazi maxim un an le dau -hai sa zicem un an si 6 luni! mai mult nu au de unde :)) nu de alta dar acum cu ieftinirea talerilor cel mai probabil va creste si activitatea si vor disparea incet incet si internele
 

DeletedUser

Taleri reduşi ... se pare că mă reapuc de joc ! Care are conturi multe şi moca ... PM ME !
 

DeletedUser

logan alb vad ca a intrat la interne - e innobilat intern la gramada - nici nu mai stiu cine sunt conducatorii inamicilor - asa debandada e acolo...
 

DeletedUser

Taleri reduşi ... se pare că mă reapuc de joc ! Care are conturi multe şi moca ... PM ME !

Ca si data trecuta fac un apel public la conducatorii PEOPLE sa ii dea un cont acestui copil, nu de alta dar vrem sa mai avem pe baza cui sa ne distram, ca deja de cei vechi incepem sa ne plictisim
 

DeletedUser

pai pe forumul extern se sterg postari la greu .... cam asta e situatia pe forumul L10 :D
 

DeletedUser3192

Au fost provocari de ambele parti.... daca se continua in sensul asta se ajungeau la jigniri mai grave.
 
Sus