Al Doilea Razboi Mondial !!!

DeletedUser

Offf ... sa mai animam putin forumul..ca si asa serverul de joc e ...down down down :mad: :mad: :mad:
 

DeletedUser3192

Parte 1:
Triburi: REAL
Parte 2:
Triburi: IMMO

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 41
Tabăra 2: 18
Diferență: 23

chart



====================
Parte 1:
Triburi: REAL
Parte 2:
Triburi: IMMO

Timeframe: Luna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 45
Tabăra 2: 29
Diferență: 16

chart

Ups

Parte 1:
Triburi: IMMO
Parte 2:
Triburi: REAL

Timeframe: 09/10/2011 00:00:00la22/10/2011 22:19:50

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 158
Tabăra 2: 35
Diferență: 123

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,569,562
Tabăra 2: 326,382
Diferență: 1,243,180

chart
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Da, noi suntem numai rușini iar la voi numai perfecțiune.Stai liniștit că nu e așa, te îmbeți degeaba cu apă rece, fiecare pădure are uscăturile ei!
 

DeletedUser20103

Da, noi suntem numai rușini iar la voi numai perfecțiune.Stai liniștit că nu e așa, te îmbeți degeaba cu apă rece, fiecare pădure are uscăturile ei!

din punctul meu de vedere tu esti unul dintre ei:eek: pentru simplul fapt ca ai inchis pe 50 sate de-ale tale suficient def incat sa apere 5conturi.sa nu apari cu scuza din aia penibila:..eu activ..altii nu..de asta am gasit def.:eek:(daca ar gandi toti asa..ar trebui sa va trimita astia def si de pe Lumea-xyz, de pe 10 sigur n-ar ajunge) cauta conturile care pierd sate..si gandeste-te cam ce ar face cu deful de pe satele tale.(daca tot zici ca esti jucator activ si capabil, se presupune ca n-ai nevoie de "infuzia defensiva" care ti-a fost facuta) din cauza astora ca tine(incapabili sa-si dea seama ca aparand 50 sate, se pot pierde in alte parti 1000 si din cauza nepriceperii la joc ati ajuns in halul in care sunteti..pana acum n-am intalnit unul de la voi care sa merite denumirea de 'jucator de triburi'.voi sunteti cel mult "spammeri" pe conferinte..toti tari in gura:)) .). cat despre noi..n-ai dreptul sa comentezi atata timp cat avem 20:1 proportia de sate luate de la voi.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Pe bune? Eu zic că dacă def-ul ăla nu era la mine era probabil în satele de origine așa că într-un fel sau altul au făcut ceva, altceva decât să stea degeaba.
Stai liniștit că dacă aveam 50 sate blindate aveam peste 300 în granița cu voi și până la miile de atacuri pe mine aveam peste 50 sate avans în fața voastră.
Tari în gură? Uită-te în oglindă! Am tot dreptul să comentez despre oricine vreau la orice oră din zi și din noapte atâta timp cât v-am demonstrat că nu sunteți zei, nici pe departe și cu atât mai puțin îmi vei interzice tu să comentez

EDIT:Am dat și eu niște atacuri prin k56 și ce să vezi și distinșii tăi colegi au de la 30k-60k.Pfoai cum se poate una ca asta când sunt singurul din zonă și am doar vreo 10 sate
 
Ultima editare:

DeletedUser3192

ohooo...zei.... pai nu am zis niciodata noi ca suntem zei... poate dusmanii considera ca suntem :)) dar ti-am demonstrat si tie si oricui jucator din VM-EC , NG sau cum v-ati mai numit ca va dam clasa daca ne punem mintea cu voi :p

PS: oare mai are rost sa pun si statistica noobs contra voastra? :p
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
ohooo...zei.... pai nu am zis niciodata noi ca suntem zei... poate dusmanii considera ca suntem :)) dar ti-am demonstrat si tie si oricui jucator din VM-EC , NG sau cum v-ati mai numit ca va dam clasa daca ne punem mintea cu voi :p

PS: oare mai are rost sa pun si statistica noobs contra voastra? :p

Dar este și firesc având în vedere că voi sunteți de vreo 2-3 ori mai mulți ca noi
 

DeletedUser3192

Parte 1:
Triburi: IMMO, noobs, RTALS
Parte 2:
Triburi: =NG=, REAL, VM-EC, PEOPLE

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14,037
Tabăra 2: 2,545
Diferență: 11,492

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 140,446,867
Tabăra 2: 23,918,139
Diferență: 116,528,728

chart



pai o parte buna din satele alea sunt luate de la voi!
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: IMMO
Parte 2:
Jucători: Mumblle

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 87
Tabăra 2: 5
Diferență: 82

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 847,677
Tabăra 2: 42,562
Diferență: 805,115

chart



Hai baieti ca vreau top 5 sa fie doar IMMO-noobs :D:D:D
 

DeletedUser

pai oricum in curand mai sunt doar 4 in top 20 (ca lupul e la innobilare asa ca nu se pune) :)
iar Mumblle a facut ultima recuperare acu... 77 de sate - adica 4 zile... o mai fi careva pe cont - o fi avand premium?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3192

pai oricum in curand mai sunt doar 4 in top 20 (ca lupul e la innobilare asa ca nu se pune) :)
iar Mumblle a facut ultima recuperare acu... 77 de sate - adica 4 zile... o mai fi careva pe cont - o fi avand premium?

Lasa ca mai au o solutie la care din cate vad au inceput sa apeleze: stergerea contului! unexp , mastercip (cont controlat de conducatorii NG) , sa vedem cine urmeaza
 

DeletedUser3192

Hopaaaa.... a venit un porumbel si mi-a dat o veste :p :p :p



``mondyalu09 astăzi la ora 15:17
mondyalu09 a suferit acum cateva zile un accident grav de masina, a intrat in coma profunda si la 2 zile de la accident a decedat.``

Asta e gluma, bai ratatilor ? Cu scuze dinastea veniti ca sa scapati de atacuri ?
Copii cretini ce sunteti.


Celebrul mondyalu a revenit pe un cont ... in PEOPLE sau REAL ... INCA nu am aflat exact ....
 

DeletedUser

hahahahaha....acest individ este mai rau ca mine,are mai multe vieti decat o pisica:)))
 
Sus