Al Doilea Razboi Mondial !!!

DeletedUser38023

Ba bla bla, astora din PEOPLE chiar li se pare bine ca ia bataie.. :rolleyes:
 

DeletedUser18570

Echipa

Vă rugăm să puneţi întrebări numai prin sistemul de suport!

» Întrebare către echipa de suport
» Development Team


Conducere team



carmi

Community Manager, info@team.triburile.ro



rakanishu

Community-Management, rakanishu@team.triburile.ro



Echipa



206cc

suport



adenauer

moderator



aexxea

suport



alex02dsa

moderator



asasyn007

suport



Chiritza

suport



clarisima

Organizator concursuri



congres - suporter IMMO

suport



danasav88

moderator



doggovy

suport



gykanes - Suporter IMMO

suport



Jackass20

moderator



lethaltouch

moderator



Leutzu

suport



marioleu

suport



nuria

suport



plesuv28

moderator



ramoluad

moderator



tdc12

suport



trufe

suport



xenimus

suport

La cati suporteri are IMMO din echipa de admini nici nu te poti astepta la altceva:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3192

IMMO a fost pe primul loc cu mult inainte ca eu sau altcineva din immo sa devenim admini.
 

DeletedUser35216

=)) asta nici nu stie cine joaca in IMMO!!!
cred ca iar isi cauta o vacanta :rolleyes:
 

DeletedUser

@ b6l6b6n: ia uite-te unde sunt eu si cate sate am. nu ma fa sa-mi para rau ca n-am cu ce sa te caut pe harta si sa-ti vorbesc pe limba ta...cand am devenit admin am renuntat la satele mele iar acum am cateva sate de test, pentru ca am nevoie de ele in activitatea pe care o desfasor acum. tocmai ca sa pot da peste nas unora ca tine care mananca ciuperci cu ceaunul, nu cu polonicul...cand sunteti incompetenti de dati pe-afara si nu mai stiti ce sa faceti, aruncati mortul in ograda adminilor. penibil, jenant si ridicol. invata sa joci sau joaca mai serios. iti garantez ca n-ai avea timp de pierdut cu prostii.
 

DeletedUser25903

Totusi, cred ca b6l6b6n a omis un post din echipa team-triburile: Bufon extern, gradul i se potriveste. S-a adjudecat!
 

DeletedUser

b6l6b6n ce face invidia din tine, ai vrea sa fi si tu in IMMO!! Hai recunoaste ce naiba,pacat ca nu te primeste gykanes :))) sau restul jucatorilor immo!!!Tine minte de la mine, IMMO inseamna respect ,sunt mai respectati decat tot neamul tau la un loc si inainte sa vorbesti ceva de IMMO ,puneti si tu materia aia cenusie la lucru. Gandeste si tu logic oare de ce este IMMO un trib asa de bun.Iti zic eu,pentru ca intotdeauna nu a lasat pe cineva in urma si intotdeauna a sarit cu ajutor la jucaotrul X si Y si asa au devenit asa de respectati.
 

DeletedUser3192

Intemeietorul VM-EC: afaraaaaaaaaaaaaaa!

56296d5a55.png



Urmeaza intemeietorul PEOPLE :p:p:p
 

DeletedUser

hihi

un jucator ...trimis ...la iarba verde de pe margine

funny-pictures-kitten-calls-you-weakest-link.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38239

Intemeietorul VM-EC: afaraaaaaaaaaaaaaa!

56296d5a55.png



Urmeaza intemeietorul PEOPLE :p:p:p

MERCENARII au avut 3 intemeietori, voi ati reusit sa il scoateti exact pe ala care mai avea cont si care nu mai juca de mult din cate stiu, pentru ca intrase la facultate si se mutase de acasa, e adevarat, singurul care apucase razboiul cu voi.


BRAVO ! Stiti voi cui i se mai spune BRAVO, magarului :))

Si ca sa mai temperam o anumita latura din IMMO ( cativa jucatori buni la teorie pe forum) unde spuneti ca sunteti egali si reprezentativi....nu uitati ca unii proventi dintr-un trib din care intemeietorul ``a plecat cu numele pe o alta lume`` ca sa nu vada cum ia bataie, cand a inceput sa fie defavorizat de statistica...asa ca ciocu mic. AMIN! eu asa scuza penibila nu am mai auzit.


Asta-i un maimutoi care saliveaza pe tusa .. :cool:

tu doar unul care saliveaza si atat, precum potaia lui Pavlov.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35216

Si ca sa mai temperam o anumita latura din IMMO ( cativa jucatori buni la teorie pe forum) unde spuneti ca sunteti egali si reprezentativi....nu uitati ca unii proventi dintr-un trib din care intemeietorul ``a plecat cu numele pe o alta lume`` ca sa nu vada cum ia bataie, cand a inceput sa fie defavorizat de statistica...asa ca ciocu mic. AMIN! eu asa scuza penibila nu am mai auzit.

de ce nu spui si numele tribului? :rolleyes:
 

DeletedUser3192

Si ca sa mai temperam o anumita latura din IMMO ( cativa jucatori buni la teorie pe forum) unde spuneti ca sunteti egali si reprezentativi....nu uitati ca unii proventi dintr-un trib din care intemeietorul ``a plecat cu numele pe o alta lume`` ca sa nu vada cum ia bataie, cand a inceput sa fie defavorizat de statistica...asa ca ciocu mic. AMIN! eu asa scuza penibila nu am mai auzit.



Asa ȘI?

Chiar crezi ca in IMMO contează ca sunt veniti din alte triburi? Eu am venit in IMMO din HAR si sunt intemeietor IMMO acum, nyk3dany din ExT, Dexteriade din 13 (sau -WW-), AtacLaMorala a venit din @GM@, poda din ~13~, etc.... lista e lunga...aici ti-am enumerat doar cativa din jucatori si intamplator sau nu care au si drepturi in IMMO!



APRILIE

Parte 1:
Triburi: IMMO, RTALS, noobs
Parte 2:
Triburi: VM-EC, PEOPLE, Nebuni

Timeframe: 01/04/2012 00:00:00la30/04/2012 13:22:16

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,041
Tabăra 2: 166
Diferență: 3,875

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40,117,225
Tabăra 2: 1,608,238
Diferență: 38,508,987

chart



MAI

Parte 1:
Triburi: IMMO, RTALS, noobs
Parte 2:
Triburi: VM-EC, PEOPLE, Nebuni

Timeframe: 01/05/2012 00:00:00la31/05/2012 23:22:16

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,240
Tabăra 2: 68
Diferență: 3,172

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31,889,922
Tabăra 2: 651,713
Diferență: 31,238,209

chart




IUNIE

Parte 1:
Triburi: IMMO, RTALS, noobs
Parte 2:
Triburi: VM-EC, PEOPLE, Nebuni

Timeframe: 01/06/2012 00:00:00la13/06/2012 13:22:16

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 960
Tabăra 2: 4
Diferență: 956

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,633,798
Tabăra 2: 43,664
Diferență: 9,590,134

chart



După cum se poate observa am ramas in urma cu innobilările din cauza barbarilor :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25671

Spune mai bine ca a venit vara si lumea e la plaja nu prea le mai arde baietilor de innobilat ;)
 

DeletedUser25671

inca nu...urmeaza...uite ce sa fac mai arunc si eu un ochi pe cate o harta avansata pe fiecare lume sa mai vad cum evolueaza lucrurile si in rest mai dau si eu cate un atac,in rest astept cateva inchideri,pe lumile pe care activez...
 
Sus