alianta veteranilor, in lupta...

DeletedUser4920

Pai poate au doar alianta cu unu din aceste triburi nu stiu Lizard e in masura sa va raspunda la intrebari legate de alianta .
 

DeletedUser

apropos am vazut ca M.T. a ajuns pe 2,din ce am vazut =GRL=-isti intra la ei,dar nu toti.
Si astia din dusmani au ajuns sa fuzioneze.
 

DeletedUser

oricum nu sunt departe ,parca prevad o mare alianta intre silent,M.T. si IMMO(din ce am inceles mt si immo deja au)impotriva veteranilor
 

DeletedUser

immo? care immo? aia care se credeau immortals si care astazi au cazut pe locul 3? haideti sa va povestesc: se straduira pustanii astia din immo vreo doua saptamani sa faca sa defecteze unul de la mine. si-au luat de fapt un om inapoi, care culmea spunea ca a plecat ca asa-i cere lui corectitudinea... dupa recrutare se apucara trei din immo sa dea atacuri pe un om de-al meu. i-au luat sate,dar baiatul le-a recuperat repede. acum cine tipa dupa suport in immo? atacatorii de azi dimineata...:D si un sfat pentru immo: ma baieti tot nu va potoliti cu cutitele infipte in spate? mai vreti o demonstratie de la un maestru? mai luati-va voi de noobs ca va garantez ca o sa mai cadeti inca cel putin un loc...
 

DeletedUser

1. M.T. are alianta cu IMMO special pt vecinii din O.S. (aceasta veste ne-a adus multa bucurie in trib... se pare ca nu suntem chiar asa pastie cum ne numeau cei din M.T.)

2. da, vreau si SOF si CF in alianta veteranilor dar momentan oamenii au alte prioritati. asta nu inseamna ca nu suntem aliati extrem de buni.

SOF ne-a fost cel mai bun aliat in razboiul cu NOA si acolo am legat prietenii excelent. practic suntem 2 triburi infratite

CF s-a format initial din membri O.S. care erau izolati :) si aici suntem aliati si triburi infratite cu multi inamici comuni :)

3. in alianta veteranilor au mai fost si alte triburi, triburi mici si agresive. din pacate majoritatea au disparut fara sa fie distruse pe campul de lupta.
 

DeletedUser

3. in alianta veteranilor au mai fost si alte triburi, triburi mici si agresive. din pacate majoritatea au disparut fara sa fie distruse pe campul de lupta.
Din aceasta categorie face parte si L~D?
Mult succes in continuare... si sa stiti ca noi facem treaba in umbra "donatorii" nostri se stiu ei... un trib clasat foarte bine in topul general dar si pe K56 ne ofera sate zilnic aproape:)
 

DeletedUser

Din aceasta categorie face parte si L~D?
Mult succes in continuare... si sa stiti ca noi facem treaba in umbra "donatorii" nostri se stiu ei... un trib clasat foarte bine in topul general dar si pe K56 ne ofera sate zilnic aproape:)

ce intrebare? normal! toate triburile ce au trecut prin aliante veteranilor sunt triburi pe care le apreciez si le apreciem. triburi cum ar tot trebui sa fie pe .ro indiferent de tabara
 

DeletedUser

CF poarta tot respectul pt OS, noobs si Die..

cateodata cuvantul e mai puternic ca orice alianta :)

oughh.. i'm zbac, vom revenii cu statistici, rapoarte, un pic de umor, in zilele ce urmeaza.. un mic inside prew. #1. my ass.. :d
 

DeletedUser6843

you have something inside you...you naughty boy....this is not kind of forum if you are looking for :p
 

DeletedUser6843

Esti singuru care ma baga in seama :(...pls fara nici un HUG,ne`am inteles...in rest succes la joaca ;)
 

DeletedUser2821

CF poarta tot respectul pt OS, noobs si Die..

cateodata cuvantul e mai puternic ca orice alianta :)

oughh.. i'm zbac, vom revenii cu statistici, rapoarte, un pic de umor, in zilele ce urmeaza.. un mic inside prew. #1. my ass.. :d

am mai declarat odata dragostea fata de voi :) .
E dragoste la prima vedere:D
 
Sus