Alianta Veteranilor

DeletedUser4920

sincer, ti-am facut un compliment?:confused:


in alta ordine de idei, desi nu ma mai intereseaza l5, e normal ca intrega alianta a veteranilor sa intre in razboi cu waroom, fiindca au cu toti granite comune...



Am vrut sa fiu politicos ca nu am chef sa ma cert cu tine ;)
 

DeletedUser

oficial alianta veteranilor:

tribul GN se alatura de azi "Aliantei Veteranilor" si intra in razboi cu tribul WaRooM.

le uram bun venit si multa bafta pe campul de lupta!
 

DeletedUser

foarte frumos... dar nu sunt cam multe triburi in alianta veteranilor ? ;)
 

DeletedUser2821

Ce amuzant :)
Die. nu a depasit 20 de membri de la inceputul lumi :)
Si cu toate astea dupa cum ziceam a batutu immo in nord-vest si acuma bate m.t.ul in nord-vest :)
Va vine si voua randul ;)
 

DeletedUser12789

ma doare mintea
cand Die. va lua cu adevarat sate din MT si WaRom .. atunci mai citesc acest topic.
asta cred ca va insemna .. ca nu voi mai citii deloc acest topic :rolleyes:
 

DeletedUser2821

ma doare mintea
cand Die. va lua cu adevarat sate din MT si WaRom .. atunci mai citesc acest topic.
asta cred ca va insemna .. ca nu voi mai citii deloc acest topic :rolleyes:

Si ce inseamna ca nu ia cu adevarat:)?
Nu luam de la jucatori buni nu sau ce :)) ??
Ma bucur sa citesc ca va ofticati ;))
IMMO macar recunoasteau voi varza:)
 

DeletedUser8715

@michelle2007...la ei, sate "luate cu adevarat" insemana innobilari interne....
ma refer la waroom, la m.t. nu cunosc si ma abtin....spre deosebire de altii, care posteaza doar sa apara pe un sait:D
 

DeletedUser4932

Mersi pt comparatie dar nu am nici cea mai mica legatura cu tayfun doar ca nu imi plac oameni ce se baga pe forumu mare pe un topic si nu au legatura s-au se ascund dupa alt nume



Sper sa nu se supere nimeni dar daca nu aveti ce zice nu mai postati aiurea :)

:))))
ai spus-o in sensul bun :))
mai ai pana sa-mi semeni dar in fine continua, de mine se spunea pe clasica ca incep sa seman din ce in ce mai mult cu giule :)))
 

DeletedUser4920

dezgropi topicuri vechi las-o balta nu mai au pe cine sa faca propaganda aici :(
 

DeletedUser4932

dezgropi topicuri vechi las-o balta nu mai au pe cine sa faca propaganda aici :(

nu mai intrasem de cel putin o luna si am dat o cautare la toate posturile cu numele meu :D
eddypatrascu a avut de cele mai multe ori postat numele meu, cred ca are si cosmaruri cu mine =)))
 
Sus