Alianta Veteranilor

DeletedUser

oficial:

In momentul de fata Alianta Vetaranilor e formata din: CmL, Die., nebunu si O.S.

triburile 300, STING si noobs o sa aibe PNA cu Alianta Veteranilor pana la disparitia lor sau a noastra. Atata timp cat triburile mentionate au un membru (116pct) o sa fie si PNA cu Alianta Veteranilor.

o zi buna,
LizardKing
 

DeletedUser

Vreau sa va prezint un mesaj diplomatic de toata frumusetea al unui lider din nebunu, trib care face parte din aceasta alianta a veteranilor.

AdrianBrutus în data de 14.09. la ora 22:05
PNA-ul cu noi ii OFF de mane dimineata.

Bineinteles ca la ora 23:00, in aceeasi seara, un membru WaRooM avea deja un stoc de 30 d atacuri. Astfel WaRooM intrand in razboi oficial cu nebunu. :)

Tot ce le urez e bafta si....un diplomat nou? :)))
 

DeletedUser5456

Hai nu mai fa pe grozavu. Mesajul ala era inceput cu aproape o saptamana inainte de a rupe PNA-ul si era clar de pe atunci ca se va rupe.
 

DeletedUser

Hai nu mai fa pe grozavu. Mesajul ala era inceput cu aproape o saptamana inainte de a rupe PNA-ul si era clar de pe atunci ca se va rupe.

cum sa fie un mesaj inceput cu 1 saptamana inainte?

asha greu scrii?..ma intreb cine o fi scris postul tau de acuma. . . (esti penibil;) )

Sa fim seriosi.
 

DeletedUser

Lcaius în data de 15.09. la ora 22:37
Baieti avand in vedere ca ne luptam cu T.T. va rog sa intelegeti ca noi trebuie sa le aratam ca sunt niste PAPAGALI, o sa respectam regulamentul ca sa moara de ciuda ca nu au ce sa ne faca NIMIC IN VIATA ASTA NU E CORECT! Dar ne aparam sansele si cu siguranta o sa invingem!(cum a fost Mete si Ykz aici in zona era un razboi lung si greu dar tot noi am cazut in PICIOARE si asta e cel mai important)

Cei care aveti mai multe conturi sau etc.( va rog sa ma contactati pe privat si o sa ** pe MESS ca acolo NU AU CE SA NE FACA!am eu solutii pentru toate aveti cuvantul meu!(mai multe ** pe mess)


Asta ca sa vedeti corectitudinea tribului nebunu....Faptul ca incercati sa fraieriti sistemul nu inseamna ca respectati regulamentul...

Ciocu mic si la cutie cu voi...
Si Rares123 imi pare rau dar ai fost devansat in topul penibililor de catre Lcaius, davidcdd79 fa ceva ca te ajunge Lcaius in top.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5456

Ce ai pus tu pe forum era raspunsul la intrebarile tale aiurea "cn esti ma tu sa-mi dai mie ordine?...al cui?..." intrebare trimisa cu o saptamana mai inainte. Ai intales intelijentule?
 

DeletedUser

Ce ai pus tu pe forum era raspunsul la intrebarile tale aiurea "cn esti ma tu sa-mi dai mie ordine?...al cui?..." intrebare trimisa cu o saptamana mai inainte. Ai intales intelijentule?

pai la mesaj de gen: "PNA-u ii off" trebuia sa ma cobor la nivelul tau intelectual ca sa ma pricepi:rolleyes:..daca vorbeam in termeni diplomatici nu ma intelegeai;)

Apropos..ia pune declaratia de razboi pe forum..sa se vada diferenta;)

bafta (la sims)
 

DeletedUser

Adrian ne ajuti si pe noi sa facem un top?

Topul multi accounturilor de la voi in trib sa vedem care castiga premiul este 30 de atacuri de caciula pe toate conturile.
 

DeletedUser5456

pai la mesaj de gen: "PNA-u ii off" trebuia sa ma cobor la nivelul tau intelectual ca sa ma pricepi:rolleyes:..daca vorbeam in termeni diplomatici nu ma intelegeai;)

Apropos..ia pune declaratia de razboi pe forum..sa se vada diferenta;)

bafta (la sims)

:confused:Ce declaratie de razboi:confused:
 

DeletedUser4991

@rainn21 esti penibil tata, tu vorbesti de innobilari interne?

mesajul ala cum a ajuns la tine, multiacc mb?
 

DeletedUser4920

Nebunu si CML o sa dispara in curand :)


Nu am nimic cu lcaius sau cu cineva din CML pur si simplu n00b-ul de mine asa vede lucrurile si spera si el sa se intample asa :)
 

DeletedUser

@rainn21 esti penibil tata, tu vorbesti de innobilari interne?

mesajul ala cum a ajuns la tine, multiacc mb?

Daca voi ati auzit numa de multi e problema voastra.... stii mai sunt si oameni carora nu le place conducerea tribului lor dar nu au ce face pentru ca sunt inconjurati de membrii tribului.

Si nu cred ca era vorba de nici o inobilare interna, totusi daca stii sa te uiti si pe la rankings ti-as sugera sa o faci.
 

DeletedUser5456

:eek:
sperante desarte:D
cu nebunu nu stai la jocuri psihologice ca doar ii nebun!
 

DeletedUser

Nebunu si CML o sa dispara in curand :)


Nu am nimic cu lcaius sau cu cineva din CML pur si simplu n00b-ul de mine asa vede lucrurile si spera si el sa se intample asa :)

Imi pare rau sa te dezamagesc dar cred ca o sa dispara doar nebunu. Cml si Die. nici nu exista. Alea nu sunt triburi sunt doar....

Cml : 6.607.310
Die. : 5.533.003

Ce nu exista nu are cum sa dispara :D
 

DeletedUser4920

Lista de rang a triburilor de pe continent 45Rang Porecla Puncte Sate
1 nebunu 10,47 Mio. 1.020
2 CmL 6,12 Mio. 583


Pe mine asta ma intereseaza nu cate pcte au in total :)
 

DeletedUser8715

rainn, cand x-dany s-a lasat de joc si ai devenit intemeietor in t.d.l erai un anonim care nu comenta la nimeni...dar functia bate gradu;)
 

DeletedUser8715

Adrian ne ajuti si pe noi sa facem un top?

Topul multi accounturilor de la voi in trib sa vedem care castiga premiul este 30 de atacuri de caciula pe toate conturile.

sigur nu primeste o pedeapsa?:D
stii tu...eliminarea adversarului?:eek:
 
Sus