Aliantele Temporare ale L3

  • Autor subiect DeletedUser4863
  • Data de început

DeletedUser4863

Hai sa facem familia triburilor de pe l3

De moment ...

Familia Nr 1 Scitii =MT &TLB

Familia Nr 2 Die.= Lr T.D.K

Familia Nr 3 Lr= pai cate sa insir aici :-w:confused: sunt multe :cool:

Familia Nr 4 Swat = AoF
imi scapa una aici dar nu sunt sigur care...

N-are rost sa mai prezint pe celalate pt ca totul decurge cum este mai sus doar ca mai apare cate o Academie!


Acum astp pareri:

1. Care crezi ca or sa ajunga la sf in aceasta formula?

2.Cate crezi ca-s doar pe interes diplomatic?

3.Care iti place :rolleyes:

PS: Tempo-rare;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6681

nu esti pe treaba ta..:))) care e ceea mai veche si de ce a tinut atat ?
 

DeletedUser4863

vezi ca eu pun intrebari aici asa ca te rog frumos:D:D:D:)


Toata lumea stie care este de ceea mai lunga durata si ajutor reciproc, unele sunt doar de FaNtezie:rolleyes: & scopuri
 

DeletedUser7072

familia 1. e foarte interesanta. sunt si foarte grupati. LR are razboi cu scitii, cu aof si cu tlb(asta stiu sigur) in timp ce tdk si die au cu swat. nu stiu exact diplomatia intre swat si lr. da astia nu isi mai permit un razboi si cu swat. de altfel nici swatul nu cred ca isi permite un razboi cu LR.

cam asta e tot. si ca sa raspund

1. nici una. sigur vor aparea divergente la un moment dat
2. cele ale LR-ului
3. imi place prima. am scris si mai sus de ce: sunt compacti si mai au si useri mari.
ar fi interesant un razboi intre familiile 1 si 2 dar in care sa se implice toate triburile fiecarei familii. nu stiu daca este asa ceva in momentul acesta
 

DeletedUser6681

familia 1. e foarte interesanta. sunt si foarte grupati. LR are razboi cu scitii, cu aof si cu tlb(asta stiu sigur) in timp ce tdk si die au cu swat. nu stiu exact diplomatia intre swat si lr. da astia nu isi mai permit un razboi si cu swat. de altfel nici swatul nu cred ca isi permite un razboi cu LR.

cam asta e tot. si ca sa raspund

1. nici una. sigur vor aparea divergente la un moment dat
2. cele ale LR-ului
3. imi place prima. am scris si mai sus de ce: sunt compacti si mai au si useri mari.
ar fi interesant un razboi intre familiile 1 si 2 dar in care sa se implice toate triburile fiecarei familii. nu stiu daca este asa ceva in momentul acesta

Lr cu SWAT au granitza?
 

DeletedUser7072

io nu stiu cum fac toti astia fata la atatea razboaie. ma refer la swat si lr. apropos nu prea mai exisa a-swat. cred ca a avut loc o fuziune
 

DeletedUser4863

au intrat prin Lr,LRA,Aof,drunk:rolleyes: doar 2 persoane:D la cerintele colegilor,

de restu nu ma mai intereseaza:p
 

DeletedUser6681

cum adik fuziune.. intre swat si Die au intrat astia din swat in die cu satele ?
 

DeletedUser

sunt mai multe astfel de "familii" create parerea mea impotriva unor dusmani comuni sau dupa o strategie bine gandite...

prima parca e cea mai veche....cea mai mare mi se pare cea indreptata impotriva Scitilor =Ants,LR,Burn,Fr,SEl si care or mai fi :p
 

DeletedUser7072

s-a bagat si aici LR? cred ca sunt trinul cu cei mai multi dusmani de pe 3. m-am unitatat pe twstats vis3z si am vazut ca intradevar cele mai multe innobilari suferite de a-swat sunt interne. innobilari facute de catre membri swat sau a-swat. dar a luat si pdt si aof si die parca, o gramada:D

si ma refeream la faptul ca in cursul zilei de ieri vreo 30 de membri cel putin au fost concediati sau au parasit tribul. si acum mai au foarte putini membri. eu am crezut ca au facut fuziune cu tribul mama
 

DeletedUser6681

eeee sun uni care nu stiu ce eeste un sat muncit si in afara de 100 sate full de atac nu stiu sa atace nu tactica/nu spionaj/nu etc :))
 
Sus