Aliantele Temporare ale L3

  • Autor subiect DeletedUser4863
  • Data de început

DeletedUser7072

sincer nu stiu. nu prea m-am interesat de mersul tribului. momentan eu nu sunt de nici un folos si na... am zis sa nu ma bag. am inteles ca a fost o scurta rafuiala cu a-swat. da oricum acu suntem destul de putini. eu am intrat in tao prin intermediul unui prieten


dar ce-i drept nu stiu cum si cat se invita. deci nu pot spune cati membri vor fi peste o luna
 

DeletedUser

1 jucator inseamna razboi ? Lr nu are nici o relatie cu swat , fie ea alianta/pna/razboi
 

DeletedUser

die,lr,tdk familie??:))
e die in razboi cu TLB??
LR e in razboi cu SWAT??(e posibil ca swat sa aiba lr la dusmani)
Familile ar trebui sa aiab diplomatie comuna ceea de include aliante si razboaie ceea ce nu e cazul aici.


mt,scitii,tlb--probabil aliat apropiat dar nici pe departe o familie in adevaratul send al cuvantului

LR+compania:vor cadea incet incet

swat=aof---sincer nuc red ca exista:confused:

Deci numai LR are o familie in adevaratul sens al cuvantului restul sunt doar aliante de lunga durata
 

DeletedUser6837

ce face hedda?=)))
revine TAO in topuri(ca nr membrii)?:D

hedda s-a lasat de joc deoarece nu are timp sa se ocupe...si TAO cred ca va reveni undeva in jurul locului 20 deoarece sunt mai bine organizati acum...in privinta nr de membri nu mai au cum sa atinga cifra de 2200(*park atat a fost maxim)
 

DeletedUser4932

Hai sa facem familia triburilor de pe l3

De moment ...

Familia Nr 1 Scitii =MT &TLB

Familia Nr 2 Die.= Lr T.D.K

Familia Nr 3 Lr= pai cate sa insir aici :-w:confused: sunt multe :cool:

Familia Nr 4 Swat = AoF
imi scapa una aici dar nu sunt sigur care...

N-are rost sa mai prezint pe celalate pt ca totul decurge cum este mai sus doar ca mai apare cate o Academie!


Acum astp pareri:

1. Care crezi ca or sa ajunga la sf in aceasta formula?

2.Cate crezi ca-s doar pe interes diplomatic?

3.Care iti place :rolleyes:

PS: Tempo-rare;)


TLB
sunt la familia nr. 4
 
Sus