Always InWar

  • Autor subiect DeletedUser20561
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20561

»InWar

Un trib facut special pentru razboaie!

Nu facem pna-uri,ne respectam aliantele care nu vor fi mai mult de 3!
Vom recruta in special in k75 numai din top 100!In alte k-uri numai cei ce ne vor cere invitatie si sunt in top 20 in k-ul lor vor fi acceptati!
Suntem in Sud Est!
Cine vrea sa intre la noi in trib va recomendam un login in sud est si speram sa picati in k75!
Vom avea mereu multi dusmani,asta e clar!

We are Always InWar,so all our enemyes will die!

Daca ai experienta esti binevenit!

Intemeietor
aka4747xxxx
 

DeletedUser

Afirmatiile tale se cam contrazic.
Prima:
Vom recruta in special in k75 numai din top 100!In alte k-uri numai cei ce ne vor cere invitatie si sunt in top 20 in k-ul lor vor fi acceptati!
Suntem in Sud Est!
Deci vrei jucatori din top, nu neaparat sa fie buni, punctele sa mearga.
Cea de-a doua:
Cine vrea sa intre la noi in trib va recomendam un login in sud est si speram sa picati in k75!
Imi explici si mie ...m-ai cam bagat in ceata :confused:
 

DeletedUser20561

Un jucator bun are si trupe si puncte...
La a doua ta nelamurire vroiam sa zic ca daca exista doritori care inca nu au cont pe l17 sa isi faca in sud est,iar daca au cont dar au fost inactivi(cazul meu) sa dea un restart...

Tribul asta a fost facut pt ca eu nu am avut net 3 zile si pe l17 nu am intrat oricum de vreo 5 zile,iar azi m-am decis sa fac acest trib si sa pun pe forumul extern.
 

DeletedUser16836

Un trib facut special pentru razboaie!
...Vom recruta in special in k75 numai din top 100!....
Cine vrea sa intre la noi in trib va recomendam un login in sud est si speram sa picati in k75!
Vom avea mereu multi dusmani,asta e clar!

Intemeietor
aka4747xxxx

Eu vreau sa dau un login mai des...de cateva ori / zi...oare ma plimba pe toata harta?

Imi doresc sa intru la tine in trib,ca imi place sa am un asa intemeietor cool...Te rog sa imi dai invitatie!

Si daca vrei pot aduce si tribul satelor de barbari sau satelor bonus cu mine!
 

DeletedUser

Nu dragule, te-am intrebat de cea de-a doua fraza a ta pentru ca tu ai facut urmatoarea afirmatie (am boldat ce era interesant),
Vom recruta in special in k75 numai din top 100
deci de aceea am considerat ca afirmatiile tale se bat cap in cap.
 

DeletedUser20561

gabitza in k75 invit numai din top 100 la puncte,pe viitor si la ODA.armyman sa dai login mai des,te primim cu bratele deschise,lasa satele insa si tu sa intri pe unde scrie EXIT!

mine,trib cu cei care poate au avut o problema si au fost inactivi,mie de ex nu mi-a mers netul si nu am putut intra...Dar daca tu esti 24/24 online ai laptopul dupa tine si nu ai viata sociala e strict problema ta.

armyman:
"Imi doresc sa intru la tine in trib,ca imi place sa am un asa intemeietor cool...Te rog sa imi dai invitatie!"


Mersi,imi place ca ma consideri cool!
 

DeletedUser

@gabitza - până şi nick-ul îl contrazice :D

ot: succes cu tribul:p
 

DeletedUser16836

....armyman sa dai login mai des,te primim cu bratele deschise,lasa satele insa si tu sa intri pe unde scrie EXIT!...Mersi,imi place ca ma consideri cool!

Eu confund literele...c si l...prima o confund cu n si a doua cu b

Cu toate astea vreau la tine in trib !

Asta e un topic intr-adevar excelent!Felicitari!Esti meseriash!
 

DeletedUser

Hai ca am inteles, deci inviti jucatorii din top 100 k75, dar partea cu ODA-ul nu am inteles-o, s-a facut de curand top oda pe continente?:confused:
 

DeletedUser20561

Nu,dar in curand voi recruta numai pe baza oda....Adica sa aiba inamici invinsi agresor mai exact...Adica in 2 saptamani de acum recrutam numai jucatori ce vor fi in top 2000 la agresor,la aparator nu prea conteaza...
 

DeletedUser20561

Eu imi promovez tribul aici....La triburi si membri se uita cineva?
 

DeletedUser

daca voi veti fi mereu in razb,cum o sa castigati cand nu aveti nici macar 3 lanci?
 

DeletedUser24244

Alt viteaz si tribul lui de care nu vom mai auzi in cateva saptamani....
 

DeletedUser16836

@Intemeietorule:

Gata?...atat ai avut sa ne spui?...

Ce bine ar fi daca s-ar termina aici ...
 

DeletedUser29625

Nu va aduceti voi aminte de domnul aka47xxx care se lauda cu marele lui trib ,cu cateva zile sa inceapa lumea 17?
Eu cred ca acest kalasnikov este farmat si saracul nu mai suporta chinul ,vrea sa o ia de la capat:D in k75 poate are si el norocul la o soarta mai buna:p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus