Always InWar

  • Autor subiect DeletedUser20561
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Un jucator bun are si trupe si puncte...
La a doua ta nelamurire vroiam sa zic ca daca exista doritori care inca nu au cont pe l17 sa isi faca in sud est,iar daca au cont dar au fost inactivi(cazul meu) sa dea un restart...

Tribul asta a fost facut pt ca eu nu am avut net 3 zile si pe l17 nu am intrat oricum de vreo 5 zile,iar azi m-am decis sa fac acest trib si sa pun pe forumul extern.

uite ce zicea baiatul asta acum cateva zile...cred ca de tine zicea :p

pleaca ma de aici, sa nu te mai vad :D
 

DeletedUser

da "frate" si eu "spre" ...

"spre" sa cresti satele alea de barbari din margine repede ca vin flamanzii aia din mijloc care intradevar joaca si nu vor luate sate mici...

sii.... apropo in ce parte esti? sa-mi croiesc drum "spre" tine... :p
 

DeletedUser

Fara OFF-TOPIC, cand mia spune un moderator so sterg atunci voi face, dar pana acuma o pot pastra si daca moderatorii nu zic nimic atunci ii bine ;)
 

DeletedUser4533

adevarul e ca orice trib care creste la margine va fi peste cei din mijloc , cel putin dupa ceva vreme de joc.
Ei pot creste linistiti din satele de barbari,dar totusi k75 deja mi se pare exagerat. tu vrei un trib de fermieri, care sa il tii pe primele locuri pana
la primul conflict de amploare .atunci vei pica cu tribul.
Iti urez succes cu tribul, desi nu vad in tine un conducator, ci doar o persoana care are ambitie si cauta atentie,dar e bine si asta. poti invata :)
 

DeletedUser7039

Daca nu esti in centru, esti degeaba.. la maxim 2 k-uri de "kilometrul 0" cand ai dat start-ul :)
Sau.. Depinde ce vrei sa faci pe lumea respectiva..
 

DeletedUser

Daca nu esti in centru, esti degeaba.. la maxim 2 k-uri de "kilometrul 0" cand ai dat start-ul :)
Sau.. Depinde ce vrei sa faci pe lumea respectiva..

foarte bine spus. daca iti place sa cresti sate si sa faci innobilari interne ca se lasa lumea'n trib marginea e de tine mare conducator...

avantajul e ca te poti lauda cu milioanele de puncte... si cam atat... de aia am vazut atatea profile "amuzante" cu "Cautati-ma pe lumea X..." la fermele mele ... :p
 

DeletedUser26839

foarte bine spus. daca iti place sa cresti sate si sa faci innobilari interne ca se lasa lumea'n trib marginea e de tine mare conducator...

avantajul e ca te poti lauda cu milioanele de puncte... si cam atat... de aia am vazut atatea profile "amuzante" cu "Cautati-ma pe lumea X..." la fermele mele ... :p

raule lasa baiatul in pace ca stie el ce face..sau nu..
:D
 

DeletedUser

deja cred ca-i inactiv :eek: ... dar la margine nu prea conteaza o zi doua :))
 

DeletedUser

Însuşiri
Numele tribului: All vs Aka
Prescurtare: A vs A
Număr de membri: 1
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 193
Punctaj total: 193
Punctaj mediu: 193
Rang: 1245
Inamici învinşi: 63 (892.)


:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus