Am si eu o intrebare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cineva vrea sa se lase de joc si vrea sa-mi lase mie satele.....si nu stie cum sa faca sa-mi fie mie usor sa i-au satele...eu am propus ceva dar nu stiu daca ma lasa adminii...sa-mi dea mie parola lui si cand aproape ajung nobilii mei la satul lui sa trimit trupele din sat.....


Intrebarea pentru admini este:
Imi dati voie sa intru pe contu lui sa trimit trupele din sat cand ajung nobili mei?????Daca nu-mi dati voie il pun pe el sa trimita trupele de pe acuma aiurea.....sau la mine.......
 

DeletedUser

eu am intrebat....nu mai vreau sa fiu prins iar pe picoor gresit...m-am saturat sa tot caut adminii si sa-i scol noaptea din somn:p:p
 

DeletedUser1195

de ce trebuie sa iti dea voie adminii ?
Adminii nu fac altceva decat sa urmareasca respectarea regulamentului.
Iata ce spune regulamentul:
Reguli
§1) Un cont pro jucător

Fiecarui jucător îi este permis să administreze un singur cont pe lume de joc. Excepţie fac conturile care sunt administrate ca sitter, prin intermediul opţiunii Mod de Vacanţă. Transmiterea parolei unui alt jucător este interzisă


Dar voi nu cititi regulamentul,in schimb il comentati;in necunostinta de cauza,ca asa e trendy. :)
 

DeletedUser

Intradevar

Putea sa te lase sitter...iar tu faceai ce vroiai pe urma daca te-a lasat sai iei satele. :cool:
 

DeletedUser8950

Puteai face asa...Il rugai sa elibereze satele cand ajugeau atacurile tale;)
 

DeletedUser177

cineva vrea sa se lase de joc si vrea sa-mi lase mie satele.....si nu stie cum sa faca sa-mi fie mie usor sa i-au satele...eu am propus ceva dar nu stiu daca ma lasa adminii...sa-mi dea mie parola lui si cand aproape ajung nobilii mei la satul lui sa trimit trupele din sat.....


Intrebarea pentru admini este:
Imi dati voie sa intru pe contu lui sa trimit trupele din sat cand ajung nobili mei?????Daca nu-mi dati voie il pun pe el sa trimita trupele de pe acuma aiurea.....sau la mine.......

"De taceai,filozof ramaneai.."

:D :D :D ce tare!!! hai.... dragule cretz.. sau cum te-o chema esti suuuuper tare... cum naiba sa poti sa faci asa ceva...? Sincer, ma mir in privinta cu chestia asta... voi "nubii" nu va invatati niciodata sa cititi regulamentul acestui joc? Ar trebui sa imi pun si eu la semnatura ceea ce scrie la Vokiel in semnatura ca mi se pare prea dulce semnatura mea in ultima vreme... :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus