Amintiri frumoase

  • Autor subiect DeletedUser7556
  • Data de început

DeletedUser7556

Mai tineti minte cand aveati mai putin de 200 Puncte, ia sa vad ce va mai amintiti voi de pe vremea aia.:D:D:D
Io imi amintesc si acum de primul atac pe care l-am avut asupra mea care defapt era sprijin de la un coleg de trib....=:)):rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

hmmm :)

eu imi amintesc cum pana la 1500 de puncte pe L1 nu am stiut ca paladinul se face in statuie...si nu mi-am facut statuie pentru ca am crezut ca-i doar pt decor :rolleyes::eek:
 

DeletedUser

Eu imi amintesc cand farmam cu paladinul :) primele incercari...
Eram disperata cand am dat primul atac organizat, cu sosire in acelasi minut, impreuna cu un coleg.
Am primit un fisier Excel in care am planificat atacurile...am stat lipita de calculator, cu groaza ca nu imi iese...
...primele atacuri asupra mea....panica la sabiutele incrucisate, si apoi calculul...huh...lanci :)
...primul sprijin...
those were the days....
 

DeletedUser7556

Mie si acuma imi vine sa rad, ca o luam razna cand vedeam un atac asupra mea si mi ere frica ca mi ia satul, si aveam doar 1000 si ceva de puncte, nici nu stiam ce ii ala nobil si faceam cladirile asa la nimereala:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mamiculeeee! Nu-i mai speriati p-astia mici si debutanti (ca sa nu zic ageamii :D), care se apuca ASAP de joc, pe bune. :D :D
 

DeletedUser

Eu cand facusem 3000 pct credeam ca sunt cel mai bun.. ca ii fac pe toti...
Si dupa 1-2 zile am pierdut satul:)))
 

DeletedUser

Chiar e frumos un topic ca asta... :D:D.Eu la "inceputuri" mi-am facut un trib al meu aveam cativa membri (10-15) si trecusem la aliati peste 20 de triburi fara sa intreb pe cineva... nu stiam ca trebuie sa-si dea si ei acordul :D
 

DeletedUser

Chiar e frumos un topic ca asta... :D:D.Eu la "inceputuri" mi-am facut un trib al meu aveam cativa membri (10-15) si trecusem la aliati peste 20 de triburi fara sa intreb pe cineva... nu stiam ca trebuie sa-si dea si ei acordul :D

mare diplomat domnule!!! :cool::p

Sa ma gandesc ce-am mai facut oare?Pai odata pe lumea 4 organizasem un atac mai complex la care participau mai multi colegi de trib si pe la 5 si ceva dimineata cand trebuia dat ultimul atac...mi-a picat netul :(

Asa ca, cu toata rusinea am sunat un prieten, ca sa zic asa :D , un coleg de trib care a avut vreo 3 minute sa gaseasca satul potrivit si sa lanseze atacul :) Ametit de somn cum era s-a descurcat de minune...

Dupa asta am mai si stat la povesti matinale.Prieteni ca pe triburi rar gasesti. :)
 

DeletedUser

...Prieteni ca pe triburi rar gasesti. :)

:) Da.. chiar e amuzant cand suni pe cineva in mijlocul noptii sa-l pui sa dea un atac si el saracul adormit obosit se conformeaza si aprinde pc-ul si face tot ce zici :D:D.

Imi amintesc ca prima mea innobilare a fost interna :))
 

DeletedUser7556

Prieteni ca pe triburi rar gasesti. :)
Pai eu am cunoscut o fata cu care ma inteleg bine, si am avut incredere sa ii dau parola de la cont cand aveam 100.000 Puncte sau ceva de genul
Edit: rectific, ma inteleg super bine cu ea...stie ea cine ii>:D<
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu imi amintesc cum am farmat prima oara cu 1 lancier si cum a inceput goana dupa nobil,cum am fost innobilat si cum niciodata nu am avut mai mult de 12 mii de puncte
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

prima cladire facuta de mine in primul meu sat era ferma...credeam ca face mancare pentru trupe :confused: ... si am fost dezamagita ca nu a aparut un camp cu niste tarani ca in Cesar...
 

DeletedUser

sau ca in Age Of Empires::DD:D
Eu faceam cladiri in nebunie, si mi-am facut si trib propriu, enervam pe toata lumea etc:D:D Dar ii multumesc in principal lui LarryX de pe L3, care m-a ajutat sa supravietuiesc in aceasta lume cruda Triburile.ro:eek::eek:
 
Sus