amuzant daca nu ar fi trist

DeletedUser35491

Cu cat mai mare mamutul cu atat cade mai repede :D
In curand incepe distractia! :))
 

vKg94

member
Scor reacție
3
Mai bine mai putini si buni, care sa faca o figura frumoasa, decat 100/100 si....
 

DeletedUser

un alt lucru amuzant daca nu ar fi trist:

500 10 oncescu2 [sdasd] 8:13:12 - 1 ori (1)
500 10 oncescu4 [sdsda] 9:53:43 - 1 ori (1)
500 10 oncescu1 [sdaa] 11:00:58 - 1 ori (1)
300 5 oncescu [asdas] 11:35:50 - 1 ori (1)
300 6 oncescu [asdas] 11:35:50 - 1 ori (1)

toti care vand resurse pe pp-uri in acest moment se numesc oncescu! ce familie mare si cu aceeasi pasiune de a da resurse contra pp-uri
 

DeletedUser

cand te apuci sa dai invitatii, daca vrei sa iti formezi echipa trebuie macar sa te interesezi cine e ala cu care vorbesti. cum ar fi sa ma duc eu la doroftei (ca e din ploiesti ca si mine) si sa-i zic: mosule facem o bataie de strada ce zici te bagi sa fii ultimul biban din trupa mea, ca daca dai bine cu pumnul te fac sef peste 5 gujbeti... acuma nu ca ma compar eu cu doroftei, nu intelegeti asta, dar sa te apuci sa il inviti pe unul care stie jocul doar ca sa ii spui ca "daca meriti te fac sergent" cand e clar ca tu esti habarnist in jocul asta... e si amuzant de ridicol, si trist in aceeasi masura. si pentru ca vreau ca multi sa nu se mai faca de ras asa cum involuntar s-a facut acest sandu, am postat tocmai ca cei care citesc forumul extern si au idei asemanatoare lui, sa se abtina la a mai face greseli.

Tu ce spui aici te referi la un trib serios..ti se pare tie ca tribul lui ar fi ceva serios?
Cred ca stim toti si ne-am plictisit de astfel de mesaje din partea tuturor incepatorilor dar nu prea avem cum sa ii oprim.
Pana la urma hai sa fim seriosi..cate triburi importante au mai ramas pe triburile.ro?
De undee sa stie respectivul cum se conduce un trib cand el saracul nu a vazut niciodata cum se face.
Imi aduc aminte ca atunci cand m-am apucat de triburile am fost in aceeasi situatie pana am dat si eu de Raluca si "mi-a bagat mintile-n cap" :D

Suntem foarte putini jucatori care suntem in stare sa facem triburi bune si ii numeri pe degetele de la o mana pe cei care sunt in stare sa faca triburi de exceptie. Asa ca nu ar trebui sa ne mire ceea ce vedem pe fiecare lume.

Sunt in jur de 10 triburi importante pe L41 (cu tot ce o sa mai apara) si probabil in cateva luni o sa ramana 3-4...sincer incepe sa devina plictisitor pentru ca nu mai e ce era odata..Majoritatea renunta inainte de a incepe.
 

vKg94

member
Scor reacție
3
Multe triburi cu 100 membri, multi mamuti, sa vezi distractie aici, uhu, abia astept :)). Sunt inconjurat numai de sate, o sa imi placa cand incepe distractia :X.

P.S: Martzian, i-auzi, esti din ploiesti, misto :D. Fac 20 de minute cu maxi-taxi pana la tine :))
 

DeletedUser26181

Multe triburi cu 100 membri, multi mamuti, sa vezi distractie aici, uhu, abia astept :)). Sunt inconjurat numai de sate, o sa imi placa cand incepe distractia :X.

P.S: Martzian, i-auzi, esti din ploiesti, misto :D. Fac 20 de minute cu maxi-taxi pana la tine :))

Habar nu ai ce e ala un trib mamut...
 
Sus