amuzant daca nu ar fi trist

DeletedUser

a si inceput mass recruitingul...


OmeMo aug 30, 23:10
Salut,

Iti propun o intelegere. as vrea sa vii in tribul [ally]MIR [/ally]impreuna cu membrii tribului, in acest mod vom avea sanse mai mari sa ne ajutam unul pe altul atunci cind se va da start lumii.
Pe linga asta vom creste numarul membrilor in trib,astfel incat sa atragem alti jucatori/triburi de a fuziona cu noi plus vom avea mari sanse sa fim unul linga altul ( ma refer la intregul trib ).
In schimb vei avea parte de un trib loial si pe viitor sprijinul fiecaruia din [ally]MIR[/ally]. Daca vrei sa ajuti si tribul iti pot oferi si functii importante pentru inceput, daca imi demonstrezi ca esti apt de a o prelua!


Unirea face puterea!!!

Sandu

martzian sep 01, 08:58
pe bune ?
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Mie mi se pare o propunere extraordinara,nu inteleg de ce eziti mai ales ca se ofera "functii importante pentru inceput":p
 

DeletedUser

Mie mi se pare o propunere extraordinara,nu inteleg de ce eziti mai ales ca se ofera "functii importante pentru inceput":p

iti pot oferi si functii importante pentru inceput, daca imi demonstrezi ca esti apt de a o prelua! asa era citatul dar el demonstreaza oare ca merita sa fie cel care imparte astfel de functii?
 

DeletedUser

Ar trebui sa rasuflam usurati ca nu e setarea fara limita de membri altfel la cat e de convingator si prietenos omul ar inchide lumea prin "puterea unitatii":p
 

DeletedUser44001

da ma da...ceva mai actual nu aveti?aceiasi poveste pe toate lumile :))
 

DeletedUser38225

Martzianule nu te supara pe mine ca iti zic, dar mi se pare mie sau deja nu mai stii ce sa postezi si gasesti cele mai penibile si evidente lucruri pt a cauta atentie? Nu mi-o lua in nume de rau, imi esti simpatic si la ce am vazut prin posturile trecute pari ca sa fii baiat calumea si care stie joaca, dar deja o dai in vanitate cu atatea postari in care se critica ce e acum si ce misto era inainte. Toata lumea stie ca a scazut calitatea jocului, treci peste :)
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Toata lumea stie ca a scazut calitatea jocului, treci peste

In trecere ca sa invat copiii de pe acest joc, ce inseamna respectul, onoarea si loialitatea.




Tu de ce te mai chinui atunci?
 

DeletedUser3249

Nu esti primul si nici ultimul care a primit acest mesaj.
:)
Cu siguranta ca acest mesaj l-au primit o gramada de playeri.
Cita rabdare poti sa ai sa trimiti acelas mesaj la atatia playeri.Lipsa de imaginatie si cu adevarat plin de ridicol,stau si ma gindesc citi au functii de conducere la momentul actual cei din MIR?Oare din 30 de membri 15 sunt vestiti conducatori.Ma intreb.

Pana la urma baiatul isi face treaba ca ori care alt conducator,cam in acelas fel au facut si altii numai ca s-a folosit alt procedeu propaganda pe forumul extern.Bineinteles ca el a fost un pic ridicol.Anumiti playeri nu au ce sa mai demontreze pt ca au confirmat si au reusit sa faca echipe bune pe alte servere dar el saracul novice nu are de unde sa stie,scrie si el mesaje. '


OmeMo aug 30, 23:05
Salut,

Iti propun o intelegere. as vrea sa vii in tribul [ally]MIR [/ally]impreuna cu membrii tribului, in acest mod vom avea sanse mai mari sa ne ajutam unul pe altul atunci cind se va da start lumii.
Pe linga asta vom creste numarul membrilor in trib,astfel incat sa atragem alti jucatori/triburi de a fuziona cu noi plus vom avea mari sanse sa fim unul linga altul ( ma refer la intregul trib ).
In schimb vei avea parte de un trib loial si pe viitor sprijinul fiecaruia din [ally]MIR[/ally]. Daca vrei sa ajuti si tribul iti pot oferi si functii importante pentru inceput, daca imi demonstrezi ca esti apt de a o prelua!


Unirea face puterea!!!

Sandu

lordul Gandalf aug 30, 23:29
Imi pare rau dar nu pot accepta invitatia.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Îmi place că s-a avansat. Până acum se trimiteau invitații fără mesaje.
 

DeletedUser

cand te apuci sa dai invitatii, daca vrei sa iti formezi echipa trebuie macar sa te interesezi cine e ala cu care vorbesti. cum ar fi sa ma duc eu la doroftei (ca e din ploiesti ca si mine) si sa-i zic: mosule facem o bataie de strada ce zici te bagi sa fii ultimul biban din trupa mea, ca daca dai bine cu pumnul te fac sef peste 5 gujbeti... acuma nu ca ma compar eu cu doroftei, nu intelegeti asta, dar sa te apuci sa il inviti pe unul care stie jocul doar ca sa ii spui ca "daca meriti te fac sergent" cand e clar ca tu esti habarnist in jocul asta... e si amuzant de ridicol, si trist in aceeasi masura. si pentru ca vreau ca multi sa nu se mai faca de ras asa cum involuntar s-a facut acest sandu, am postat tocmai ca cei care citesc forumul extern si au idei asemanatoare lui, sa se abtina la a mai face greseli.
 

DeletedUser36524

Meticulozitate, Intelegere si Respect

Cautam incepatori, fanatici, experti, amatori dornici de a se alatura unui nucleu de jucatori activi.

Unirea face puterea ! ! !


Impreuna vom renaste marele imperiu Roman!

Bă... ăștia fac Imperiul Roman iară. Eu m-aș duce. Că dacă nu, vine Putin și face Imperiul Țarist iară. Și iară nu-i bine.
 

DeletedUser

Degeaba va plangeti! Cred ca pe una din lumile 1, 2 sau 3, probabil 3, nu exista limita in trib si au fost si 1000 de jucatori la un moment dat. Nici macar nu se vedeau toti membrii tribului. Ei erau in trib, dar nu apareau la membri; doar cateva sute figurau ca fiind in trib. Acolo distractie, acum... nostalgie!
 
Scor reacție
209
Pe l5 am fost in TBE pentru ca era vorba sa fim doar jucatorii din tribul cu acelasi nume de pe l2 dar la un moment dat ajunsesem sa am peste 2k colegi daca imi aduc eu aminte. Sau era vorba de 3k? Nici nu mai stiu.

Si apoi sa vedeti distractie cand le-am luat drepturile doar pentru ca intemeietorul fusese la fel de darnic ca cel de mai sus.
 

DeletedUser42770

DareDevil treci la colt ai nota 2 :)))

Eram vreo 3000 poate mai multi :)))))
 

DeletedUser

Pe l5 am fost in TBE pentru ca era vorba sa fim doar jucatorii din tribul cu acelasi nume de pe l2 dar la un moment dat ajunsesem sa am peste 2k colegi daca imi aduc eu aminte. Sau era vorba de 3k? Nici nu mai stiu.

Si apoi sa vedeti distractie cand le-am luat drepturile doar pentru ca intemeietorul fusese la fel de darnic ca cel de mai sus.

Nah, pai ce mai conteaza acum ca un trib de 100 de membri are inca 2-3 academii? Astea sunt detalii...
 
Sus