Analiza jucatorului.

  • Autor subiect DeletedUser35749
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35749

Sa incepem cu jucatorul de pe primul loc New Champ
Puncte: 1.131.371
Loc: 1
Inamici învinşi: 1.159.694 (105.)
Trib: -Nerv




Asteptam pareri despre el ca jucator dar si ca persoana, in limita bunului simt.
Este un jucator bun, isi merita locul, e un jucator pe care te poti baza, chestii de genu' stiti voi doar sunteti baieti mari :D
 

DeletedUser

Sa incepem cu jucatorul de pe primul loc New Champ
Puncte: 1.131.371
Loc: 1
Inamici învinşi: 1.159.694 (105.)
Trib: -Nerv




Asteptam pareri despre el ca jucator dar si ca persoana, in limita bunului simt.
Este un jucator bun, isi merita locul, e un jucator pe care te poti baza, chestii de genu' stiti voi doar sunteti baieti mari :D


Eu tin minte ca avea 364.000 inamici invinsi :D , acum a mai crescut omu` la 1.159.694 si a luat trofeu la aparatori cand a facut 700.000 intr-o zi , cred ca si-a strans toata apararea pe un sat si sa atace ceilalti cu apararea ca sa faca si el un scor :)
Interesanta strategie de joc are oricum, nu este de neglijat si el si varu fashion dai si lupta cu internele si lupta si dai cu suportii.
Mai ales ca am citit despre acea postare a acelui membru din Super cand a spus ce se intampla acolo la asa zisele "organizate" m-a amuzat teribil.
Precizez ca fara sa influentez negativ mi-am exprimat punctul de vedere in urma analizei TW-stats-ului , a ceea ce s-a intampla cu Super-ul si a comentariilor jucatorilor care au facut parte din el si am tras o concluzie.
Varule, nu vreau sa fiu deloc rautacios dar toate aceste fapte nu au nici o scuza si se duc intr-o singura directie.
Parerea mea este ca degeaba au facut ei ce au facut , au un trib instabil iar incepand de acum triburile care o sa decida viitorul sunt bine asezate pe harta, la inceput varu fashion vorbea de aragorn, acum ma uit la el si la new champ ca ii dau clasa :D
Bafta multa si spor la mai multe interne.


Si acum 2 citate de la un jucator care eu personal nu am avut legatura cu el prin joc sau viata reala, tineti-va bine :D :

TripleX:

Aveti tot respectul meu pentru faptul ca am fost colegi , cu unii am legat prietenii si ma bucur ca i-am cunoscut … se stiu ei care sunt…
Ganditiva putin la evolutia jucatorilor din trib
De cate ori ati auzit numele lui New Champ ? De cate ori va ajutat ? Va spun eu , niciodata
De ce doar el , Varu Fashion si Smoothie au dreptu la interne ?

new camp si varu inobilau totu intern nu mai dadeau la nimeni. le cereau jucatorilor sa dea atacuri pe tinte si dupa ei bagau nobili in spate fara sa piarda nimic cereau sprijin imediat prin circulara daca erau atacati daca altu cerea i se zicea ca daca mai cere o data prin circulara e inobilat.si astia s-au suparat si au iesit si dupa varu zice . niste tradatori prin circulara si iese din trib )

Sfatul meu este sa nu mai roadeti unghiile jucand acest joc cum am vazut la multi, sa nu ajungeti in pragul disperarii dupa niste sate amarate, triburile inseamna joc de echipa, te aperi in echipa ataci in echipa, drept dovada ca sa vedeti ca nu vorbesc prostii o sa pun 3 raspunsuri esentiale la 3 intrebari adresate jucatorului Chisum care a facut istorie pe mai multe lumi pe DE, chiar Carmi i-a luat interviul:

Chisum:

Cât de mult contează ceilalţi jucători/tribul tău în această strategie?

La început poţi rezista de unul singur, însă mai târziu acest lucru devine imposibil fără trib sau colegi. Altfel, îţi rămâne doar să stai şi să te uiţi cum contul îţi este distrus de inamici. Pe scurt: fără un trib funcţional, chiar şi cea mai bună strategie este inutilă.

Ce ţi se pare că este cea mai mare provocare pe Tribal Wars?

Cea mai mare provocare este să găsesc noi modalităţi şi mijloace de a ne distruge inamicii împreună cu colegii de trib.

Ce îţi place cel mai mult la acest joc?

Dacă mă gândesc la motivul pentru care am renunţat prima dată, răspunsul cred că devine evident. Mai precis: comunicarea şi prietenia în trib sunt foarte importante pentru mine.

Cu respect, ArmyRO.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Un adevarat Predator. Isi devoreaza triburile prin care trece pana la desfiintare. :)
 

DeletedUser40689

De acord cu postarile de mai sus , iar citatele de la Chisum , arata ca nici respectivul , nici cel care le-a postat nu isi fac veacul prin noaptea mintii , o singura adaugare as avea , cred ca in loc de Un adevarat Predator. Isi devoreaza triburile prin care trece pana la desfiintare. ar fi mai corect : niste adevarati predatori , isi devoreaza triburile prin care trec pana la desfiintare .
 

DeletedUser18817

Are multe de demonstrat. Pana acum e clar ca e regele internelor, poate vom vedea adevarata lui valoare in curand.
 

DeletedUser40689

Cand trei sferturi din sate iti sunt de aparare poti fi mai mult nicovala decat ciocan .
 

DeletedUser35749

Sa incercam alt jucator si anume: craparul
Puncte: 432.307
Loc: 14
Inamici învinşi: 3.922.501 (4.)

(l-am ales pe el pentru ca e pe primul loc la inamici invinsi ca agresor)
 

DeletedUser40689

Daa , se vede ca doar unde e de cearta se posteaza mai mult , degeaba a facut Lethal Touch doua subiecte noi .

Din vagile mele amintiri de pe lumea asta daca nu ma insel craparul e un jucator al naibii de bun .

Lethal , incearca cu niste jucatori care sunt mai activi pe extern , imediat se anima situatia aici :))
 

DeletedUser18817

Un jucator care imi place. Desi are si el sate 'moca' destule luate intern, a atacat frumos, nu a stat doar sa astepte cate un jucator sa il ia intern. Foarte frumos.
 

DeletedUser

pare a fi un jucator bun, inamicii invinsi sunt dovada ca este un jucator bun, unul de echipa(din cate cred)...isi merita locul la general
 

DeletedUser

Da , este un jucator bun craparul, acum cu satele moca cand va aud...daca 1,2,3 se lasa si iti lasa satele gen 15-20 ce poti sa zici? eu nu fac interne ...sa le ia altii...ipocrizie curata.
Una e sa iei sate cu japca ca varufashion si new champ unde nu au inamici invinsi si alta e sa vorbesti de craparul si papichulo gen.
 

DeletedUser

e un jucator bun, dar dupa mine cel mai bun e sarantis3, e singurul jucator care a crescut numai din satele dusmanilor, are 350k pct si nustiu daca a luat mai mult de 3 sate din interne
 

DeletedUser

Sa incercam alt jucator si anume: craparul
Puncte: 432.307
Loc: 14
Inamici învinşi: 3.922.501 (4.)

(l-am ales pe el pentru ca e pe primul loc la inamici invinsi ca agresor)


Un jucator BUN , trebuia sa fie putin mai sus in clasament .. dar este timp.
 

DeletedUser

Da , este un jucator bun craparul, acum cu satele moca cand va aud...daca 1,2,3 se lasa si iti lasa satele gen 15-20 ce poti sa zici? eu nu fac interne ...sa le ia altii...ipocrizie curata.
Una e sa iei sate cu japca ca varufashion si new champ unde nu au inamici invinsi si alta e sa vorbesti de craparul si papichulo gen.


poate va face in ciuda si dau stergere cont...cu japca :D:D:D
 

DeletedUser

Salutare,se pare ca treaba cu internele va irita pe cei mai multi dintre voi.Atata timp cat esti in primii 10 la agresori la ce mai conteaza ca ai luat interne ?...Poti ataca si alti colegi sa ia sate,dar la statistici nu apare cine a atacat si a cruatat doar cine a luat satele.


Sosiri (11) Sosire
Atena astăzi la ora 13:23:08:131 1:15:15
Salonic astăzi la ora 13:23:08:351 1:15:15
[009]...Calcedon astăzi la ora 13:23:08:368 1:15:15
Atena astăzi la ora 13:23:08:376
 

DeletedUser35749

Artemis and Addy
Puncte: 720.265
Loc: 6
Inamici învinşi: 2.166.420 (52.)
Trib: T-J

Ia sa vedem :D
 

DeletedUser

Artemis and Addy
Puncte: 720.265
Loc: 6
Inamici învinşi: 2.166.420 (52.)
Trib: T-J

Ia sa vedem :D

cm asta ar fi raspunsul pentru yonutz10
poti sa innobilezi doar intern si sa faci oda
nu e aceeasi treaba sa iei un jucator care lasa asa trupele in sat sau sa iei pe cineva care baga trupe si poate mai iei si cate un split...
parerea mea e ca e un jucator bun,dar nu atat de bun pe cat cred altii
si dqaca comenteaza cineva ca nu e asa poftim
http://ro.twstats.com/ro31/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=1509777
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus